De kijk cijfers blijven volgens mij stabiel en daar doen ze het voor.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:47 schreef OmaJacky het volgende:
Je ziet op andere sociale media ook veel klachten dat het nu wel heel saai wordt.
Ik snap dat wel , de febo moet toch echt wat gaan doen de laatste weken komen eraan en op deze manier is er niet veel aan.
Heel irritant ja. Daarbij moet ik wel zeggen dat het geluid van iedereen die op zonnepitten kauwt niet te doen is.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:51 schreef xsaskiax het volgende:
Het geluid van Babette kauwend op de zonnepitten is echt NIET te doen......
Heb je in die 11 maanden ook al zo weinig bewoners gezien? Hoe gaan 13 mensen dezelfde streams bieden als 33 mensen?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 20:57 schreef xsaskiax het volgende:
Het zal best aan mij liggen, maar zo saai als het nu is, heb ik het in die 11 maanden echt nog niet gezien.
Inderdaad, die mensen wonen daar, wat zouden ze kunnen en moeten doen om de streamers te kunnen vermaken?quote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:05 schreef engine het volgende:
[..]
Heb je in die 11 maanden ook al zo weinig bewoners gezien? Hoe gaan 13 mensen dezelfde streams bieden als 33 mensen?
Het hoort er ook gewoon een beetje bij. Bij de laatste Big Brother gebeurde hetzelfde en was de COS redelijk uitgestorven tegen het einde. Er is gewoon niet zoveel aan om naar vier mensen ofzo te kijken.
Zo gaat dat altijd, het gaat steeds minder worden omdat ze zelf ook hun tijd uitzitten en met minder man zijnquote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:05 schreef engine het volgende:
[..]
Heb je in die 11 maanden ook al zo weinig bewoners gezien? Hoe gaan 13 mensen dezelfde streams bieden als 33 mensen?
Het hoort er ook gewoon een beetje bij. Bij de laatste Big Brother gebeurde hetzelfde en was de COS redelijk uitgestorven tegen het einde. Er is gewoon niet zoveel aan om naar vier mensen ofzo te kijken.
Ja hun dus niet zoveel meer. Maar wel eindelijk meer eliminatieopdrachten en die vrijstelling opdrachten zijn ook wel leuk.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:15 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Inderdaad, die mensen wonen daar, wat zouden ze kunnen en moeten doen om de streamers te kunnen vermaken?
Doet ze de laatste tijd wel vaker, ook laatst met Wendy over Babettequote:Op dinsdag 11 juli 2023 21:48 schreef danaqui het volgende:
Hebben Babs en Zoë ruzie gehad? Ze heeft het over Babs en niet in de goede zin.
Versta er niet zoveel van veel binnensmonds gepraat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |