of weer voor vrijstellingquote:Op dinsdag 11 juli 2023 08:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hebben we gisteren algehad, wordt nu denk ik een verdien
Denk meer balen dat de lampen aan gingenquote:Op dinsdag 11 juli 2023 08:14 schreef cinsan het volgende:
[..]
rupis kwaad voor de stem die hij kreeg
Broodje roosteren, choco pasta er op en eten maarquote:Op dinsdag 11 juli 2023 08:37 schreef spapaars het volgende:
Jappie een beetje water in het gezicht, even mond spoelen en klaar voor de dag.
Ja die was als een van de eerst op met Erikquote:
Ja bij Jasper. Je voelt je dan echt betrapt.quote:Op maandag 10 juli 2023 21:28 schreef engine het volgende:
@:Rhosyn
Geloof dat jij hier gisteren ook iets over zei. Bern is aan het dansen en merkt ineens dat ik kijk![]()
[ afbeelding ]
Pot pindakaas moet leeg en schoon.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 08:52 schreef Dotteke het volgende:
Erik gaat ook een boterham smeren ,dat zie je ze niet vaak doen in de ochtend
Hij heeft wel een engelen geduld 🤣🤣quote:Op dinsdag 11 juli 2023 08:59 schreef spapaars het volgende:
[..]
Pot pindakaas moet leeg.
[ afbeelding ]
Daar heeft hij toch alle tijd voor.quote:Op dinsdag 11 juli 2023 09:02 schreef Rhosyn het volgende:
Erik heeft een mini pannenlikker nodig. Dan kan hij in 1x alle restjes uit een potje halen en hoeft niet tien minuten met een mes in die pot te schrapen.
Hij likt in ieder geval niet van zijn bordquote:
Ik denk dat het de laatste loodsje zijn zwaar zuchtjes zijnquote:Op dinsdag 11 juli 2023 09:07 schreef Rhosyn het volgende:
Jasper zit te zuchten. Ik zat net te denken hoe heerlijk het is om ochtends als je wakker wordt naar buiten te kunnen en daar je koffietje drinken en de frisse lucht in ademen en de vogeltjes horen. ( typt een stadsbewoner 4 hoog met een balkon met zicht op huizen en lawaai van auto's vlak bij een snelweg)
En Jasper zit te zuchten. Hij zal het zwaar hebben.
O dacht dat ze geplast hadquote:Op dinsdag 11 juli 2023 09:15 schreef spapaars het volgende:
Fles water niet goed afgesloten
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |