Hoezo wil je er zo bij lopen, je bent toch niet achterlijk.. ik denk elke keer, die heeft een opdracht van kamertje 5 Zoe hoe loop jij het meest voor lul de laatste 2 maanden... ik kan hier echt met m'n pet niet bij.quote:Op maandag 3 juli 2023 10:45 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Doe ik gelukkig ook niet. Ze kan meteen het circus in.
Antillianen, Surinamers, Turken en Marokkanen gebruiken DIE, DAT en DEZE altijd verkeerd is mij opgevallen.quote:Op maandag 3 juli 2023 10:49 schreef pingu66 het volgende:
Babette geeft zumba les aan Wendy....mag dat wel van Marciano?!
[..]
Iedereen zegt hun ipv zij.
Die,dat,deze worden altijd verkeerd gebruikt door de bro's,Esther zei altijd ik laat me het brood niet van de kaas eten.
Babet zei van de week
als een baby een maand is is het premature ervan af. Maar ja wij horen en letten op alles
Dagboek van een herdershondquote:
Dat kan ik dan nog erg slim vinden maar een bestaande uitdrukking zó verpesten?quote:Op maandag 3 juli 2023 10:50 schreef FreshFruit het volgende:
Maar wat @:D. post klopt zeker,Babs bedenkt zelfs soms woorden die niet bestaan.
quote:
Da’s vast omdat andersom geen probleem is, ze eet immers geen kaasquote:Op maandag 3 juli 2023 10:49 schreef pingu66 het volgende:
,Esther zei altijd ik laat me het brood niet van de kaas eten.
De meeste pubers lopen er zo bij en Zoe is nog steeds een puber ondanks dat ze de 20 al gepasseerd is. Kijk naar al die Engelse pubertjes die zich volsmeren met bruine creme en plakkaten van wenkbrauwen opplakken en enorme zonneschermen boven de ogen. Die denken écht dat ze er héél sexy uitzien.quote:Op maandag 3 juli 2023 10:51 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Hoezo wil je er zo bij lopen, je bent toch niet achterlijk.. ik denk elke keer, die heeft een opdracht van kamertje 5 Zoe hoe loop jij het meest voor lul de laatste 2 maanden... ik kan hier echt met m'n pet niet bij.
quote:Op maandag 3 juli 2023 10:59 schreef spapaars het volgende:
Zoë is wel de jongste, maar heeft heel veel levenslessen, ze heeft achter de bar gestaan.
NOU ENNNNquote:Op maandag 3 juli 2023 10:59 schreef spapaars het volgende:
Zoë is wel de jongste, maar heeft heel veel levenslessen, ze heeft achter de bar gestaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |