Ja erg he, snap zo jong grietje nietquote:Op zondag 2 juli 2023 18:52 schreef mangalie het volgende:
Tjeeeez die make-up van Zoë...Wordt met de dag erger
Ik denk dat het er door de camera's ook iets anders uit ziet als dat ze zelf in de spiegel ziet.quote:
Het lijkt mij stug dat ze dat in de spiegel niet ziet. Juist voor de camera valt dikke make-up kuist minder opquote:Op zondag 2 juli 2023 18:58 schreef engine het volgende:
[..]
Ik denk dat het er door de camera's ook iets anders uit ziet als dat ze zelf in de spiegel ziet.
Ik kan mij zo moeilijk voorstellen dat ze het zelf ziet en er dan niks aan doet.quote:Op zondag 2 juli 2023 19:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Het lijkt mij stug dat ze dat in de spiegel niet ziet. Juist voor de camera valt dikke make-up kuist minder op
Dat zie je wel aan die lui die op tv in beeld zijn, zijn vaak wel dik-gemaakt maar ziet er altijd netjes uit
Daarnaast zien de andere het daar ook en die hebben het haar ook al een paar keer gezegd
Rupie heeft haar vorige week gezegd dat het geen porum is.quote:Op zondag 2 juli 2023 19:01 schreef engine het volgende:
[..]
Ik kan mij zo moeilijk voorstellen dat ze het zelf niet ziet en er dan niks aan doet.
Sommige willen het niet zien. Ze hebben het haar al een paar keer gezegd. Ze heeft toen zelfs een paar dagen zonder plamuur op gelopen. Maar ze is evengoed weer begonnen.quote:Op zondag 2 juli 2023 19:01 schreef engine het volgende:
[..]
Ik kan mij zo moeilijk voorstellen dat ze het zelf ziet en er dan niks aan doet.
Dat denk ik dus ook..Slechte ogen of kleurenblindquote:Op zondag 2 juli 2023 19:01 schreef engine het volgende:
[..]
Ik kan mij zo moeilijk voorstellen dat ze het zelf ziet en er dan niks aan doet.
Het zit haar niet mee...quote:Op zondag 2 juli 2023 19:06 schreef mangalie het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook..Slechte ogen of kleurenblind
quote:
Ik hoop met je meequote:Op zondag 2 juli 2023 19:14 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Jazeker, maar ik hoop dat ze gaat winnen ....
quote:Op zondag 2 juli 2023 19:18 schreef mangalie het volgende:
Zoe: ik denk dat ik iets uitstraal dat mannen me niet willen of durven aan t spreken...
Zie zoe net goed in beeld die dieis echt slecht opgemaakt hoor haar halve haar gezicht maarquote:
Zo ver is ze al, nu even wat nadenken en ze komt er welquote:Op zondag 2 juli 2023 19:18 schreef mangalie het volgende:
Zoe: ik denk dat ik iets uitstraal dat mannen me niet willen of durven aan t spreken...
Heel eerlijk: Ik denk dat Zoe best een prima vriendin is.Maar ze wil te graag.quote:Op zondag 2 juli 2023 19:20 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zo ver is ze al, nu even wat nadenken en ze komt er wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |