zit hier duf te wezen en in nog 3 deurtjes af en toe te postenquote:
Goedemorgen Monique, ik zit ook nog wakker te worden hierquote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:52 schreef Monique___ het volgende:
[..]
zit hier duf te wezen en in nog 3 deurtjes af en toe te posten
en op internet
en
en
en haha
goedemorgen sas
lekker ja ik hier ook aan de koffiequote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:55 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
Goedemorgen Monique, ik zit ook nog wakker te worden hier
Groot gelijk, ik normaliter ook, maar als het goed is komen ze m'n straat vandaag leggen...dus tja dan moet je toch vroeg bij de mensen zijn he (denk ik dan)quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:56 schreef Monique___ het volgende:
[..]
lekker ja ik hier ook aan de koffie
zit nog weer op bed![]()
ahh zijn ze nog niet klaar bij jou...quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:57 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
Groot gelijk, ik normaliter ook, maar als het goed is komen ze m'n straat vandaag leggen...dus tja dan moet je toch vroeg bij de mensen zijn he (denk ik dan)
Gisteren kwamen en gingen ze, het was net een slapstick, heb wel enorm moeten lachen (niet waar ze bij waren hoor, vond ik niet netjes)..... en ja als het goed is hebben ze vandaag een werkend trilding zodat ze stenen kunnen gaan leggenquote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:58 schreef Monique___ het volgende:
[..]
ahh zijn ze nog niet klaar bij jou...
Zijn ze vandaag klaar of nog niet?
ahhhhh lekker trillen bij jou vandaagquote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:03 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
Gisteren kwamen en gingen ze, het was net een slapstick, heb wel enorm moeten lachen (niet waar ze bij waren hoor, vond ik niet netjes)..... en ja als het goed is hebben ze vandaag een werkend trilding zodat ze stenen kunnen gaan leggen![]()
Heb jij nog wilde plannen voor vandaag???quote:Op dinsdag 27 juni 2023 08:58 schreef Monique___ het volgende:
[..]
ahh zijn ze nog niet klaar bij jou...
Zijn ze vandaag klaar of nog niet?
quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:03 schreef Monique___ het volgende:
[..]
ahhhhh lekker trillen bij jou vandaag![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nee.. ik heb mijn zoontje een dag thuis gelaten.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:03 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
Heb jij nog wilde plannen voor vandaag???
omdat jij een dirty mind hebt!quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:04 schreef xsaskiax het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
waarom zie ik nou altijd dingen voor me?????
Volgens mij een héél verstandige beslissing!!!quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:06 schreef Monique___ het volgende:
[..]
nee.. ik heb mijn zoontje een dag thuis gelaten.
die is heel moe door alles van afgelopen week (ging inderdaad niet goed toen laml*l hier was.... )
hij zou vandaag de hele dag naar een liedjesparcours moeten van meerdere scholen..
(hij doet niet mee, wilde hij niet)
hij kan uitrusten, zijn spreekbeurt oefenen en huiswerk maken.
leraar al gemaild.
precies.. even bijkomen.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:07 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
Volgens mij een héél verstandige beslissing!!!
Lekker ff een dag samen
quote:Op dinsdag 27 juni 2023 09:06 schreef Monique___ het volgende:
[..]
nee.. ik heb mijn zoontje een dag thuis gelaten.
die is heel moe door alles van afgelopen week (ging inderdaad niet goed toen laml*l hier was.... )
hij zou vandaag de hele dag naar een liedjesparcours moeten van meerdere scholen..
(hij doet niet mee, wilde hij niet)
hij kan uitrusten, zijn spreekbeurt oefenen en huiswerk maken.
leraar al gemaild.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |