Ik heb liever 1 Berghuis dan zestig man extra aan overbodig personeel.quote:Op donderdag 10 april 2025 09:31 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
60 man ontstaan voor 5 miljoen![]()
op een begroting van 150 tot 180 miljoen![]()
Dat is bijna het salaris dat Berghuis verdientWat een club
https://www.uefa.com/uefa(...)ston-villa-vs-paris/quote:Referee
José María Sánchez ESP
Assistant referees
Raúl Cabañero ESP
Iñigo Prieto ESP
Fourth official
Alejandro Muñiz Ruiz ESP
Video Assistant Referee
Carlos del Cerro Grande ESP
Assistant Video Assistant Referee
Cesar Soto Grado ESP
https://www.uefa.com/uefa(...)rtmund-vs-barcelona/quote:Referee
Maurizio Mariani ITA
Assistant referees
Daniele Bindoni ITA
Alberto Tegoni ITA
Fourth official
Simone Sozza ITA
Video Assistant Referee
Marco Di Bello ITA
Assistant Video Assistant Referee
Daniele Doveri ITA
Als het overbodig personeel is ja. Blijkbaar dachten eerdere managers daar anders over. Bijvoorbeeld doordat deze mensen de randzaken voor voetballers regelen zodat zij optimaal kunnen presteren. Of omdat deze mensen bijdragen aan het imago en de zichtbaarheid van de club. Wat zich wellicht vertaalt naar betere sponsordeals, of aantrekkingskracht richting jonge spelers. Om maar wat opties te noemen.quote:Op donderdag 10 april 2025 11:09 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik heb liever 1 Berghuis dan zestig man extra aan overbodig personeel.
gaat lekker daarquote:Financiën onder de loep: grootste verlies uit clubhistorie dreigt voor Ajax
De kans is zeer aannemelijk dat Ajax dit boekjaar het grootste verlies in de clubhistorie gaat boeken, zo schrijft Tom Knipping van Voetbal International in een analyse. Alleen als er vóór het einde van boekjaar 2024/25 (op 30 juni) een grote verkoop wereldkundig wordt gemaakt, kan het negatieve record nog worden voorkomen.
Ajax slaagde er een lange tijd in om spelers voor een stuk hogere bedragen te verkopen dan concurrenten Feyenoord en PSV, maar sinds het vertrek van Marc Overmars is dat afgenomen. In de periode na het vertrek van Overmars wist Ajax nog wel een tijd uitstekende resultaten te boeken op het gebied van uitgaande transfers, maar vooral met spelers die daarvoor al waren aangetrokken. Inmiddels is dat niet meer het geval, als gevolg van het chaotische beleid onder leiding van toenmalig directeur voetbalzaken Sven Mislintat. De eerste twee transferperiodes onder Alex Kroes waren daar een bewijs van, met slechts een verkoopwinst van zes miljoen euro, zo schrijft Knipping.
Kroes gaat dan ook enorm drukke zomer tegemoet. De bestuurder staat namelijk voor de taak om een opvolger van Francesco Farioli te vinden, terwijl de Italiaanse coach het met de beperkte mogelijkheden juist prima werk heeft verricht. Dinsdagavond kwam naar buiten dat Kroes in John Heitinga en Marcel Keizer het beoogde trainersduo ziet ter opvolging van Farioli. Het tweetal zou momenteel de beste papieren hebben om terug te keren in Amsterdam.
Naast de vacante trainerspositie zijn er ook financiële zorgen in Amsterdam. Volgens Knipping is er nog slechts een uitweg waarbij de Nederlandse recordkampioen kan voorkomen dat het dit negatieve record verbreekt: er moet zeer snel en voor een groot bedrag een speler worden verkocht. Dit moet gebeuren voor het einde van het boekjaar, dat valt op 30 juni.
Knipping schrijft ook dat Ajax op dit moment zo’n 40 tot 45 miljoen euro moet afschrijven op transfers, waardoor het transferresultaat nu 34 tot 39 miljoen euro in de min staat. Daar komt nog een operationeel tekort bovenop, omdat de uitgaven door het spelen van de Europa League dit seizoen hoger lagen dan de inkomsten. Tot financiële problemen zal dit echter niet leiden, zo luidt de slotsom van Knipping.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |