Bijzonder dat ze dat nu pas doorhebben. Die is al maaaaanden met Rupi en Ima, ze bedelen zichzelf uitstekend.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:18 schreef Rhosyn het volgende:
Babette heeft al door dat Moirama al sneaky aan het doen is. En Wendy zegt dat Moirama had gezegd dat ze het managerschap heel eerlijk zou doen maar nu blijkt dus dat Moirama niet te vertrouwen is.
Volgens mij zegt iedere manager dat, verkiezingsbeloftesquote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:18 schreef Rhosyn het volgende:
Babette heeft al door dat Moirama al sneaky aan het doen is. En Wendy zegt dat Moirama had gezegd dat ze het managerschap heel eerlijk zou doen maar nu blijkt dus dat Moirama niet te vertrouwen is.
Omdat ze het hebben over Isaac en Zoe. Er is mi wel meer aan de hand dan wij te zien krijgen.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:21 schreef lojanda het volgende:
En waarom mogen we nu weer niet horen waar Babette en Wendy het over hebben
Zijn er indd bizar weinig die meedoenquote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:19 schreef spapaars het volgende:
Lijken weinig geïnteresseerd te zijn in dat zwembadspelletje onder leiding van Eunice.
Enthousiast is anders..quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:32 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ze doen mee, maar daar is alles mee gezegd.
Die worden steeds vaker weggedraaid. Ik krijg ook steeds meer twijfels bij Isaac of hij wel echt zo oprecht is als wat hij zich voordoet, ten opzichte van Zoë. Op momenten dat hij denkt dat de camera niet op hem is gericht is zijn gedrag heel anders. Hij loopt wel de hele tijd nee te schudden en te sussen naar de camera als Zoë weer zo’n ongepaste opmerking maakt maar ondertussen.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:31 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Omdat ze het hebben over Isaac en Zoe. Er is mi wel meer aan de hand dan wij te zien krijgen.
Neej klopt en de enige echte enthousiasteling is Bern...quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:40 schreef spapaars het volgende:
[..]
En ze doen toch niet allemaal mee zie ik nu.
Hij was een beetje van het badje afquote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:44 schreef spapaars het volgende:
Erik slaat linksaf, dus zwemt met de ogen dicht.
[ afbeelding ]
Vanmorgen was er ook zo'n voorval waar ik m'n twijfels over had... staat ook in de ochtendcos... niet dat je dat moet gaan lezen hoor haha..quote:Op vrijdag 9 juni 2023 15:40 schreef lojanda het volgende:
[..]
Die worden steeds vaker weggedraaid. Ik krijg ook steeds meer twijfels bij Isaac of hij wel echt zo oprecht is als wat hij zich voordoet, ten opzichte van Zoë. Op momenten dat hij denkt dat de camera niet op hem is gericht is zijn gedrag heel anders. Hij loopt wel de hele tijd nee te schudden en te sussen naar de camera als Zoë weer zo’n ongepaste opmerking maakt maar ondertussen.
Vandaag in de keuken gaf hij haar ook ineens een duw toen hij zag dat de camera op hem stond en zo kijken van doe normaal Zoë.. en van de week op kantoor stond Zoë in de deuropening van het kantoor en Isaac stond er net buiten en zag de camera uit het kantoor niet en toen akte hij haar helemaal vast en op moment dat hij de camera zag liet hij los en gaf haar ook weer een duw.
Ik vind het maar een stiekeme gluiperd..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |