Mooiquote:Op donderdag 25 mei 2023 16:25 schreef Bill_Hillie het volgende:
Gee geeft geen moer om het tussensprintklassement
Ik denk ook dat er wel een renner of 50-60 in die aanvallen hebben gezeten hoorquote:Op donderdag 25 mei 2023 15:24 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Het is in grote rondes wel vaak zo dat steeds dezelfde renners aanvallen. Het zijn vaak renners zijn die behoorlijk kunnen klimmen, goed in vorm zijn (geen ziekte/valpartijen etc), maar geen klassement rijden noch een cruciale rol hebben als knecht. Meestal voldoen er niet meer dan 30 renners aan al die criteria.
Gun m de puntentrui wel maar ja ook weer niet met nul overwinningenquote:
Op hangen en wurgenquote:
Lief doen.quote:Op donderdag 25 mei 2023 16:47 schreef Mani89 het volgende:
God wat zou het heerlijk zijn als Pinot nu weer de bietenbrug op gaat tegen zo'n Zanna.
Ik gun de altijd zeer sympathieke en aanvallend koersende T. Pinot van harte een etappezege.quote:Op donderdag 25 mei 2023 16:47 schreef Mani89 het volgende:
God wat zou het heerlijk zijn als Pinot nu weer de bietenbrug op gaat tegen zo'n Zanna.
Nou geniet ervan zou ik zeggenquote:Op donderdag 25 mei 2023 16:47 schreef Mani89 het volgende:
God wat zou het heerlijk zijn als Pinot nu weer de bietenbrug op gaat tegen zo'n Zanna.
Eens...gaat van een leuke rittenkapper naar een anonieme klimmerquote:Op donderdag 25 mei 2023 16:50 schreef Columbiafan het volgende:
Kämna moet echt nooit meer een klassement nastreven.
Nee doodzonde dit. Maar op zich prima om het een keer te proberen natuurlijk, dan weet je waar je staatquote:Op donderdag 25 mei 2023 16:50 schreef Columbiafan het volgende:
Kämna moet echt nooit meer een klassement nastreven.
Vertrouwen, warm bad, etc.quote:Op donderdag 25 mei 2023 16:50 schreef DiegoFuser het volgende:
Hoe kan Eddie Dunbar dit eigenlijk? Bij Ineos hebben ze hem niet voor niets 4 jaar genegeerd in grote rondes
2 minuten met 2,5 niet heel steile klimkilometers. Dat is ruim voldoende.quote:Op donderdag 25 mei 2023 16:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben benieuwd of Gee etc. ervoor kunnen blijven.
Dalen is een ander verhaal...quote:Op donderdag 25 mei 2023 16:53 schreef WAvanBuren het volgende:
Vine en Koes zijn de beste klimmerts deze Sjiero.
Je verwacht het totaal niet verderquote:Op donderdag 25 mei 2023 17:00 schreef wimderon het volgende:
Je sprint op 200 meter inzetten op een oplopende aankomst.
Thibaut, kijk eens dom.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |