Over een paar jaar is iedereen covid vergeten en hebben we een nieuwe Hugo, dan begint het feest weer.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 23:00 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Denk je echt dat mensen zich nog een keer laten ophokken als pluimvee? Tuurlijk als een Marburgje rondgaat hier in de buurt blijf ik ook wel even thuisMaar nee, ik geloof niet dat het nog een keer zo'n onderdrukking gaat worden
Dat denk ik wel, als je ziet op social media maar ook op fok dat er nog zat mensen in wappie-termen zijn blijven hangen, nog steeds in mondkapjes en spuitjes geloven en alles bagatelliseren wat aan coronabedrog boven water komt dus ook niets kwaad in deze wet zien, al deze lui laten zich gewoon weer voor het karretje spannen en trappen ook de volgende ronde erin.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 23:00 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Denk je echt dat mensen zich nog een keer laten ophokken als pluimvee? Tuurlijk als een Marburgje rondgaat hier in de buurt blijf ik ook wel even thuisMaar nee, ik geloof niet dat het nog een keer zo'n onderdrukking gaat worden
quote:Actor, screenwriter and bodybuilder Barry Duffield has given a moving account of how he was seriously injured after taking the second dose of Pfizer’s Covid vaccine.
Among other things, he expresses strong regret that he ever trusted the claims of New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern and other “authorities” that the vaccine was safe and effective, and the message that it was “everyone’s duty” to take the drug “to keep their families and neighbors safe”.
Deze is dan wel toepasselijkquote:Op woensdag 24 mei 2023 08:58 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dat denk ik wel, als je ziet op social media maar ook op fok dat er nog zat mensen in wappie-termen zijn blijven hangen, nog steeds in mondkapjes en spuitjes geloven en alles bagatelliseren wat aan coronabedrog boven water komt dus ook niets kwaad in deze wet zien, al deze lui laten zich gewoon weer voor het karretje spannen en trappen ook de volgende ronde erin.
Ik ben ook nog steeds heel blij dat ik ze niet genomen heb, maar in mijn omgeving merk ik niks van degenen die het wel gehad hebben dat er ook maar iets veranderd is. Trouwens 1 wel, die is om de paar weken ziek. Maar verder niks. Ik spreek wel veel mensen op een dag voor mijn werk, en je hoort wel eens wat maar om nou te zeggen "Alarmerend?" Dat dan weer niet.quote:Op woensdag 24 mei 2023 11:00 schreef controlaltdelete het volgende:
Actor Barry Duffield speaks out about his vaccine injury
[..]
[ twitter ]
Blij dat ik die troep niet in mijn lijf heb laten spuiten.
Als de kat van huis is, dansen de muizen op tafel, vaarwel Kaag!quote:Wanneer wordt het tijd om de pijp aan Maarten te geven? Bij dagelijkse bedreigingen door moslimfanatici, waarmee het OM vervolgens niets doet? Nee hoor! Als er 70.000 aangiftes tegen je gedaan zijn, waarmee het OM vervolgens niets doet?? Nee hoor! Als er een insluiper je huis binnenkomt, waarmee het OM vervolgens niets doet? Nee hoor! Als voor 5,1 miljard aan bonnetjes kwijt is, waarmee het OM vervolgens niets doet? Nee hoor!
De pijp aan Maarten geef je pas als er iemand met een fakkel voor je deur staat, het OM wél wat doet en de dader 5 maanden mag brommen. Vervolgens melk je dat maanden later uit bij de NPO door een geveinsd traantje weg te pinken. De AIVD doet er nog een schepje bovenop op door critici op het beleid de dag ervoor weg te zetten als ‘anti-elite extremisme’.
“Wie zijn die mensen?” zijn de gevleugelde woorden van Sigrid in de propagandafilm bij de NPO vlak voor de verkiezingen. Enkele dagen later stond Sigrid dansend op tafel, een geënsceneerde foto van de middag vóórdat de uitslag bekend werd. Niemand die het opviel, behalve die ‘anti-elite extremisten’.
Sigrid en haar harem aan influencers, partijstrategen, lobbyisten en spindoctors leggen de rode loper uit voor een aftocht in de slachtofferrol. Getooid met doornenkrans, een zwaar houten kruis voortslepend, striemende NPO-violen op de achtergrond en een snikkend commentaar van Twan Huys, vastgelegd door 20 camera’s van de NPO op primetime.
Snikkend zullen de heldhaftige daden worden gememoreerd van NPO-testbeeld Kaag: het ‘hier scheiden zich onze wegen’, de afgang in Afghanistan, de miljoenen aan Palestina, de miljarden aan ngo’s en alle andere buitenechtelijke relaties van Sigrid, de relaties met het WEF, de SDG’s, de VN, de Bilderberg-groep. Dit alles gelardeerd door inhoudsloze kretologie van hare majesteit Sigrid Kaag zelf, niemand die ze ooit begrepen heeft of zal begrijpen. Want net zo inhoudsloos als haar kreten zijn, zijn haar daden op financiën, daar waar ze werkelijk voor verantwoordelijk was. Miljarden worden uitgegeven aan crisissen die geen crisissen zijn, miljarden zijn verdwenen zonder bonnetje of goedkeuring van de Kamer, en daar waar er werkelijk crisissen zijn zit Sigrid als een bok op de haverkist.
Niemand zal een geveinsd traantje laten om het heengaan van Sigrid, het worden tranen van geluk, het land is verlost van een empathieloze minister die vond ‘dat iedereen een beetje armer zou worden’ en die niet in staat was in begrijpelijk Algemeen Beschaafd Nederlands haar onderdanen toe te spreken. Wie zijn toch die mensen?
quote:De kans op een terroristische aanslag in Nederland is de afgelopen maanden toegenomen. Terreurgroep ISIS heeft Nederland weer in het vizier na het verscheuren van korans door anti-islamactivist Edwin Wagensveld van Pegida.
‘Er zijn steeds meer signalen dat jihadistische organisaties voorbereidingen treffen om in Europa terroristische aanslagen te plegen. Deze groeperingen noemen daarbij expliciet Nederland als doelwit’, schrijft de NCTV in zijn analyse, die drie keer per jaar verschijnt. De dienst stelt dat vanaf de tweede helft van 2022 vooral terreurgroep ISIS weer plannen voor aanslagen in Europa maakt. ‘
‘Rechts-extremistisch gedachtegoed wordt steeds gangbaarder’
Het afgelopen halfjaar is het steeds gangbaarder geworden om rechts-extremistisch gedachtegoed uit te dragen, stelt de NCTV in zijn dreigingsbeeld. ‘Het openlijk en (vrijwel) kritiekloos bespreken van xenofoob en deels racistisch gedachtegoed is zichtbaar op sociale media, maar ook in de politiek, bij de publieke omroep en in het dagelijkse leven.’
De kans op een aanslag in Nederland door een rechts-extremist is aanwezig, maar de afgelopen maanden niet gegroeid, aldus de dienst. Er zijn in Nederland waarschijnlijk enkele honderden aanhangers van het zogenoemde accelerationisme, een gedachtegoed waarin chaos moet worden geschept die leidt tot een rassenoorlog en de vestiging van een witte etno-staat. ‘Dit aantal lijkt in het afgelopen jaar niet te zijn toegenomen.’
Complotdenkers
Vorige week waarschuwde inlichtingendienst AIVD al voor het groeiende complotdenken in Nederland. Volgens de geheime dienst geloven zo'n 100.000 Nederlanders in een ‘kwaadaardige elite’. Volgens de NCTV is de geweldsdreiging vanuit het ‘anti-institutioneel extremisme’ beperkt, ‘maar op langere termijn kan het de democratische rechtsorde aantasten’.
In het dreigingsbeeld besteedt de NCTV deze keer geen aandacht aan klimaatactiegroepen als Extinction Rebellion. Eerder omschreef de dienst de organisaties nog als ‘op het snijvlak van activisme en extremisme’. Extinction Rebellion bezette afgelopen weekend voor de zevende keer de A12. De activisten gebruiken daarbij geen geweld.
Waarom zou dit riooljournalistiek zijn dan?quote:Op dinsdag 30 mei 2023 18:09 schreef controlaltdelete het volgende:
Terreur op komst Isis wordt weer van stal gehaald en de complotters, een mooi stukje riooljournalistiek door Cyril Rosman
Veiligheidsdienst: 'Steeds meer signalen dat terreurgroepen voorbereidingen treffen om aanslagen te plegen’
[..]
Sorry PSVCL, deze vind ik zelfs nogal vergezochtquote:Op dinsdag 30 mei 2023 22:59 schreef PSVCL het volgende:
https://expose-news.com/2(...)s-are-in-covid-jabs/
Kwam de link na wat clicks toevallig tegen ..het grootste gedeelde komt wel overeen hoe ik over het nano vaccine denk , niet alles, wat jij aangeeft bijvoorbeeld, dat een gevaccineerde het kan overbrengen op iemand die nog ¨zuiver¨ isquote:Op dinsdag 30 mei 2023 23:28 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Sorry PSVCL, deze vind ik zelfs nogal vergezochtDus dit zou betekenen aangezien ik kortgeleden seks heb gehad met een gevaccineerd persoon ik nu ook zeg maar "een bot kan worden"? Zelfs het in de omgeving zijn ervan, of ermee zoenen?
Ik weet dat ze best ver zijn met mind control en alles, maar dit op deze schaal zal geen enkele overheid of overkoepelende beweging zich nu aan wagen.
Misschien een idee, laat het even gaan. De wereld is momenteel zo slecht nog niet vriend. Ben er eens niet te lang mee bezig..
Over griezels gesproken..quote:Op dinsdag 6 juni 2023 08:51 schreef controlaltdelete het volgende:
[ twitter ]
Een psychopathische griezel onze MP, het land in puin en maar blijven lachen.
Alles uit je twitterbubbeltje vol haat zonder kritische noten doorpompen is tegenwoordig BNW. Een regelrechte belediging voor het vroegere BNW waar mensen met de meest absurde, maar prachtig beschreven theorieën kwamen. Vele topics waar ik zelf niet direct wat mee had juist daardoor met veel plezier gelezen nog voordat ik zelf ooit een account aanmaakte. Daar is weinig van overquote:Op dinsdag 6 juni 2023 18:02 schreef xpompompomx het volgende:
Wat is er precies BNW aan schelden op politici?
quote:Op dinsdag 6 juni 2023 18:00 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Over griezels gesproken..
Griezel complimenteert collega griezel
[ twitter ]
Wat een sh*tshow
Pinokkio in actiequote:Het kabinet Rutte-IV heeft in 2022 bijna 21 miljard euro uitgegeven, zonder daarvoor vooraf toestemming te vragen aan het parlement. Dat meldt de Volkskrant op basis van eigen onderzoek, daags voor Verantwoordingsdag.
Volgens de krant hanteert het kabinet steeds vaker een noodmaatregel die het mogelijk maakt om geld uit te geven, zonder het parlement vooraf om toestemming te vragen. Een zorgwekkende ontwikkeling, menen deskundigen. "Als je het keer op keer doet, is het niet meer incidenteel, dan is het in strijd met de regels van onze democratie."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |