En dit zegt ze bijna dagelijks..je zou haast geloven dat ze de finaleplek heeft gekregen..quote:Op woensdag 24 mei 2023 00:20 schreef Puzzie het volgende:
En weer er vanuit gaan dat Bep en Wen eerder weg gaan
Het lijkt wel alsof Zoe een oortje in heeft en K5 dus de vragen steltquote:Op woensdag 24 mei 2023 00:34 schreef Puzzie het volgende:
Toch wel aandoenlijk en lief wat ze over Ice zegt .
Ja de crèche die wij niet te zien krijgenquote:Op woensdag 24 mei 2023 00:36 schreef KinKiJan het volgende:
Zoe tegen Jeff die net kantoor op loopt: "Moet je niet buiten zitten, bij die kindercreche?"
Ga je niet te zien krijgen ook want 'risicowedstrijd' dus bij voorbaat gewoon afgelastquote:Op woensdag 24 mei 2023 00:38 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ja de crèche die wij niet te zien krijgen
Erg hoor die jaloezie, is maar goed dat het kantoor het clubhuis wordt genoemd..quote:Op woensdag 24 mei 2023 00:36 schreef KinKiJan het volgende:
Zoe tegen Jeff die net kantoor op loopt: "Moet je niet buiten zitten, bij die kindercreche?"
Mwah, was meer kritiek op de tijd die ze kregen. Babs was inderdaad wel erg traag in verhouding met Jeff, net als Wendy dat was bij Bern. Die duo's waren vergelijkbaar.quote:
Zoë tolereren is het zwaarste gedeelte van heel hun avontuur in deze rls.quote:Op woensdag 24 mei 2023 00:57 schreef Silves het volgende:
Jef aan het vertellen..en krijg je weer zooi die onderbreekt met het woord IK, ja IK
Het kan vriezen, het kan dooien bij Zoe.quote:Op woensdag 24 mei 2023 00:59 schreef Silves het volgende:
Nu dat Ice zegt dat hij Jef vertrouwd is Zooi weer helemaal fan van Jef..
Zoë vind ik wel aandoenlijkquote:Op woensdag 24 mei 2023 00:59 schreef Charlotte-007 het volgende:
[..]
Zoë tolereren is het zwaarste gedeelte van heel hun avontuur in deze rls.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |