Dan moet ie wel idd geen strafblad hebben en verder moeten die smerige dingen ook onwaar zijn.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:58 schreef Tengano het volgende:
Lijkt me bijna iets voor zo'n programma als Alberto Stegeman of dat soort gasten die programma's maken over internetpesten.
Volgens mij waren dat vooral pubertjes, of tenminste dan mensen met de mentale leeftijd van een puber.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:50 schreef schommelstoel het volgende:
Zouden ze hier ook rond hangen?
Die looij mafklappers.
Zoiets zei in ook al in een ander topic.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:58 schreef Tengano het volgende:
Ik vraag me alleen af wat je als justitie tegen zo'n groep van 500 man kunt doen als ze op terror uit zijn.
Lijkt me bijna iets voor zo'n programma als Alberto Stegeman of dat soort gasten die programma's maken over internetpesten.
Dat was het altijd wel, alleen een paar jaar terug is hij nogal viral gegaan op tiktok ed. En kon toen een tijdje goed verdienen. Maar bij bekend worden zitten dus ook zo de nadelen.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:50 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dit is toch sowieso iemand die alleen maar op FOK! lichtjes bekend is en dan heel lang afwezig is en weer een keertje terug is op FOK! enzo? Of heb ik die situatie al jaren verkeerd begrepen?
Oh ja, want als hij wel een strafblad heeft, of er zijn wel dingen van waar, dan zijn dit soort bedreigingen, intimidaties en doodsbedreigingen natuurlijk gewoon okquote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:01 schreef BokitoHarambe het volgende:
[..]
Dan moet ie wel idd geen strafblad hebben en verder moeten die smerige dingen ook onwaar zijn.
Dan is t misschien nieuwswaardig. Maar zonder veroordeling is het misschien ook nieuwswaardig. Alleen dan zonder die info over hem erbij. Meer over dat zgn. 'Looij-kartel' (quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Oh ja, want als hij wel een strafblad heeft of er zijn wel dingen van waar dan is dit natuurlijk gewoon ok
Nouja, voor een groep die hem kapot wil maken is natuurlijk ook wel erg makkelijk om zaken te gaan verzinnen of hem uit te gaan dagen.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:04 schreef Elan het volgende:
Ik vind het zielig ze halen zelfs zijn overleden broertje er bij.
Maar onderschat Braddie zelf ook niet.
Jonge kinderen uitbuiten middels videoboodschappen, eindeloos bedelen en dan dingen roepen als ik verdien meer dan je ouders huehuehue. Of spullen die hij gedoneerd heeft verpatsen op marktplaats. Op FOK! is dit gedrag alom bekend.
Ook loopt hij bij de voedselbank terwijl hij voor de lol rondjes maakt in een zijn sloopbarrel en naast zijn Wajong honderden euro's binnenharkt met dat eeuwige gebedel.
En heb wel eens wat gelezen over bedreigingen en naaktfoto's naar minderjarige meisjes maar weet niet of dat waar is.
SCOOOPquote:
Ik wist in dit hele geval nooit wat nou wel of geen act was omdat het eens in de zoveel tijd weer even heel kort fel oplaaide, dus liet ik het meestal maar gewoon links liggen want niet zo heel boeiend om te kijken hoe iemand een pizza eet en hoe mensen boos worden omdat iemand een pizza eet ofzo.quote:
BananenschilGatequote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:52 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
Hij is in ieder geval ook op AutoWeek bekend.
Een Telegram groep die ooit begon met het pesten en stalken van een oude niet zo'n pientere man op youtube.quote:
Volgens mij was Ad Looij ook een zwakbegaafde man die filmpjes op YouTube zette die ze eerder hebben gepest....quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:07 schreef BokitoHarambe het volgende:
[..]
Was dacht ik een of andere andere smeerpijp die steeds vervelend tegen em deed.
Dit verdient niemand, maar als je bagger online blijft slingeren wordt je uiteindelijk een keer geconfronteerd met 'een' consequentie wat dat dan ook is. Echt verrassend is het dus allemaal niet.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:27 schreef Bargehassus het volgende:
Je kunt vinden van hem wat je wil maar dit verdient 'ie niet.
Nee als je hem allen hier van kent... maar blijkbaar was er die sneue telegramgroep die ik na een paar posts heb weggeklikt. Wat er ook waar van was.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik wist in dit hele geval nooit wat nou wel of geen act was omdat het eens in de zoveel tijd weer even heel kort fel oplaaide, dus liet ik het meestal maar gewoon links liggen want niet zo heel boeiend om te kijken hoe iemand een pizza eet en hoe mensen boos worden omdat iemand een pizza eet ofzo.
Absoluut waar en sowieso gaat het allemaal veel te ver maar online agressie jegens anderen is hem zelf ook niet bepaald vreemd. Hij had destijds een eigen reeks op FOK! in WEB ofzo daar kwamen regelmatig dit soort beelden voorbij.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Nouja, voor een groep die hem kapot wil maken is natuurlijk ook wel erg makkelijk om zaken te gaan verzinnen of hem uit te gaan dagen.
Zoals de waard is vertrouwd hij zijn gasten dus kunnen we jou hier dan ook ongefundeerd gaan beschuldigen van pedofielie en dat weten we van de naakfotos die je naar mijn minderjarige zusje gestuurd hebt.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:03 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Triest natuurlijk en eigen rechter spelen en schandpalen zijn niet ok maar ik geloof direct dat die Braddie een viespeuk is die heel de dag een beetje zit te internetten en met allerlei jonge meiden dingen probeert.
Ik weet daar t fijne niet van maar heb wel eens een filmpje van die 'looij' gezien. Ook niet echt fris.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Volgens mij was Ad Looij ook een zwakbegaafde man die filmpjes op YouTube zette die ze eerder hebben gepest....
Je doet maar wat je niet laten kunt maar hou er wel rekening mee dat ik je voor de rechter sleep.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:11 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zoals de waard is vertrouwd hij zijn gasten dus kunnen we jou hier dan ook ongefundeerd gaan beschuldigen van pedofielie en dat weten we van de naakfotos die je naar mijn minderjarige zusje gestuurd hebt.
Autorijden moet die idioot iig niet doen.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Absoluut waar en sowieso gaat het allemaal veel te ver maar online agressie jegens anderen is hem zelf ook niet bepaald vreemd. Hij had destijds een eigen reeks op FOK! in WEB ofzo daar kwamen regelmatig dit soort beelden voorbij.
Je weet KANKERGOED wie ik ben.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:12 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Je doet maar wat je niet laten kunt maar hou er wel rekening mee dat ik je voor de rechter sleep.
ik heb echt geen idee wie jij bent.quote:
Maar je op een manier profileren die mensen irritant vinden staat nou niet echt in verhouding met ruiten ingooien, fysiek bedreigen, familie bedreigen etc. Kom op.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 12:09 schreef Justinn het volgende:
[..]
Dit verdient niemand, maar als je bagger online blijft slingeren wordt je uiteindelijk een keer geconfronteerd met de 'een' consequentie. Echt verrassend is het dus allemaal niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |