Ook wellekker met die weerquote:Op zondag 21 mei 2023 14:29 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]Naja in totaal een halve krop voor de hele goed. Ik vind zo'n groot slablad er wel gezellig en smakelijk uitzien
O dat kan ook. Wie wat bewaard heeft watquote:Op zondag 21 mei 2023 14:33 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Heeft vanmorgen extra brood op zei hij. Wil salade bewaren.
Vraag ik me ook af. Ze eten veel luxer dan ik doe.quote:Op zondag 21 mei 2023 14:32 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ook wellekker met die weer
Ze krijgen daar goed te eten hoor, zo luxe als ze daar altijd tussen de middag eten.
Wat is er mis met gewoon een boterham tussen demiddag
Ja, ze hebben het echt niet slecht.quote:Op zondag 21 mei 2023 14:36 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Vraag ik me ook af. Ze eten veel luxer dan ik doe.
Dat bewaren is daar nog wel een dingetje getje, kanzomaar ineens weg zijn. En dan Mirthe roepend IK heb het niet gepakt IK pak noooooit een extra hapje! 🙃😉quote:Op zondag 21 mei 2023 14:34 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dat kan ook. Wie wat bewaard heeft wat
Jouw leven is dan ook een stuk minder saai dan daar i0n de loods denk ik 😉.quote:Op zondag 21 mei 2023 14:36 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Vraag ik me ook af. Ze eten veel luxer dan ik doe.
Dat is toch helemaal niet op stream?quote:Op zondag 21 mei 2023 14:38 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Dat bewaren is daar nog wel een dingetje getje, kanzomaar ineens weg zijn. En dan Mirthe roepend IK heb het niet gepakt IK pak noooooit een extra hapje! 🙃😉
quote:
quote:Op zondag 21 mei 2023 14:42 schreef KinKiJan het volgende:
[..]Meer dan 1 zelfs, maar was troep, nep en waardeloos want die moest ze plakken ofziets, ik heb er ook geen verstand van verder, maar denk niet dat ze die gaat dragen
Werd hier al gezegd dat ze nadat die 500 binnen had, gewoon voor el cheapo's is gegaan zodat ze de rest voor andere dingen kon gebruiken. Aangezien nu zit te shoppen, denk ik dat ze er niet ver naast zatenquote:
Aangezien er weer een no return policy isquote:Op zondag 21 mei 2023 14:44 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Werd hier al gezegd dat ze nadat die 500 binnen had, gewoon voor el cheapo's is gegaan zodat ze de rest voor andere dingen kon gebruiken. Aangezien nu zit te shoppen, denk ik dat ze er niet ver naast zaten
Ja zo nodig had ze die goede pruikquote:Op zondag 21 mei 2023 14:44 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Werd hier al gezegd dat ze nadat die 500 binnen had, gewoon voor el cheapo's is gegaan zodat ze de rest voor andere dingen kon gebruiken. Aangezien nu zit te shoppen, denk ik dat ze er niet ver naast zaten
vroeg 500 voor een pruik als ze dat zonde zou vinden had ze het ook niet aan hoeven te vragen.quote:Op zondag 21 mei 2023 14:45 schreef greysbones het volgende:
[..]
Aangezien er weer een no return policy is
Snap ik het wel
Een pruik van 450 en dan zou hij niet goed zijn
Weg geld
Die 500 komt van Babs afquote:Op zondag 21 mei 2023 14:46 schreef Dotteke het volgende:
[..]
vroeg 500 voor een pruik als ze dat zonde zou vinden had ze het ook niet aan hoeven te vragen.
Dus wel een beetje achterbaks wat ze nu doet.
Hoe miertje pakt is wel bekend.. jaja.. zó gaat dat.... hapje in het bakje, hapje in het mondje, hapje voor onderweg..quote:Op zondag 21 mei 2023 14:38 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Dat bewaren is daar nog wel een dingetje getje, kanzomaar ineens weg zijn. En dan Mirthe roepend IK heb het niet gepakt IK pak noooooit een extra hapje! 🙃😉
Nee Moraima wilde een stelling van 500 voor een pruik Babs zei dat krijg je nooit gooi dan de stelling dat iedereen 500 krijgtquote:Op zondag 21 mei 2023 14:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
Die 500 komt van Babs af
Die hebben er een gezamenlijk iets van gemaakt
Janet heeft daarin ook een hand gehad
En later wel op rood gaan staan
Ene kant wel, maar als je weet dat het niet terug mag, zoek je iets waarvan je zeker weet dat het goed is. Als ze er pas bij binnenkomst achter komt dat het plak-pruiken zijn, heeft ze d'r huiswerk niet gedaan.quote:Op zondag 21 mei 2023 14:45 schreef greysbones het volgende:
[..]
Aangezien er weer een no return policy is
Snap ik het wel
Een pruik van 450 en dan zou hij niet goed zijn
Weg geld
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |