vooruitziende blikquote:
Babette is gewoon jaloers omdat zij niet sexy is in een stringquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:05 schreef 5thencounter het volgende:
Babbel zet Miertje even op haar plaats.. Over niet te sexy willen zijn maar wel met een string in de woonkamer Oepsie roepen
Je had het goedquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:06 schreef xsaskiax het volgende:
hahahaha je kunt niet eens even boodschappen doen!!!
Zitten ze nu alweer een uur op de kamers???
[..]
vooruitziende blik
Iedereen naar huis zo ook een optie zijnquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:09 schreef utopia2.0 het volgende:
Dit moet toch haast wel een eliminatie zijn.
Daar ziet het wel naar uit iddquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:10 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Iedereen naar huis zo ook een optie zijn![]()
Het is toch al duidelijk dat of Jeff of Isaac gaat winnen
Ga ditmaal eigenlijk uit van twee eliminaties waarmee je gelijk een signaal afgeeft naar de komende maanden. Omdat er teveel onvrijwillige vertrekkers zijn geweest hebben ze telkens flink de rem erop moeten houden. Maar nu kun je weer gassen richting de finalemaand waarbij tien deelnemers gewoonweg logisch is. En dan heb je het nog niet eens over de inhoud gehad want blijf erbij dat het veel eerlijker zou zijn mocht iedereen daadwerkelijk moeten vechten voor hun plekje. 880k is überhaupt al te bezopen voor woorden en kun je bovendien op geen enkele manier rechtvaardigen (los van de afgelopen acht maanden). Zoveel centen op het spel dan verwacht je totale mindfucks en fysiek gedril met bijhorende trauma's wil je zoiets mogen innen.quote:Op donderdag 18 mei 2023 13:11 schreef 5thencounter het volgende:
Als ze er nu nóg een elimineren hebben ze mooi geen overleg kunnen hebben.. stelletje gezapigen dachten weer 3 weken veilig te zijn
Precies. Keer een verassingquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:11 schreef 5thencounter het volgende:
Als ze er nu nóg een elimineren hebben ze mooi geen overleg kunnen hebben.. stelletje gezapigen dachten weer 3 weken veilig te zijn
En dan mogen ze alsnog een half uur overleggenquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:11 schreef 5thencounter het volgende:
Als ze er nu nóg een elimineren hebben ze mooi geen overleg kunnen hebben.. stelletje gezapigen dachten weer 3 weken veilig te zijn
Wat ik jammer vind dat er geen eliminaties meer zijn waarbij een bewoner iemand naar huis mag sturenquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:11 schreef 5thencounter het volgende:
Als ze er nu nóg een elimineren hebben ze mooi geen overleg kunnen hebben.. stelletje gezapigen dachten weer 3 weken veilig te zijn
Nee johquote:Op donderdag 18 mei 2023 12:54 schreef lojanda het volgende:
Aan dat lampje wat Mirthe heeft gekocht zie je precies hoe oud ze is in haar gedrag.. wat een kind is het eigenlijk..
KLopt rond 12.15 ging het alarmquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:12 schreef utopia2.0 het volgende:
Ik hoor Bern net zeggen, dat ze al 1 uur wachten
Tot nu toe nog niets van gebleken , de Potroof was louter en alleen verveling verdrijven, nergens echt nodig geweest.. En huishoudgeld was altijd precies op tijd al ze krap zaten, dus waar blijft die Gouden Kooi Oorlogenquote:Op donderdag 18 mei 2023 13:11 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Ga ditmaal eigenlijk uit van twee eliminaties waarmee je gelijk een signaal afgeeft naar de komende maanden. Omdat er teveel onvrijwillige vertrekkers zijn geweest hebben ze telkens flink de rem erop moeten houden. Maar nu kun je weer gassen richting de finalemaand waarbij tien deelnemers gewoonweg logisch is. En dan heb je het nog niet eens over de inhoud gehad want blijf erbij dat het veel eerlijker zou zijn mocht iedereen daadwerkelijk moeten vechten voor hun plekje. 880k is überhaupt al te bezopen voor woorden en kun je bovendien op geen enkele manier rechtvaardigen (los van de afgelopen acht maanden). Zoveel centen op het spel dan verwacht je totale mindfucks en fysiek gedril met bijhorende trauma's wil je zoiets mogen innen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |