Mede dankzij een groot aantal vrijwillige weglopers en Regie-exits , anders waren er veel meer Eliminatie stressers geweest .. het is een gezapig naar de fimale uitzitten gewordenquote:Op zondag 14 mei 2023 18:33 schreef Kakadylo het volgende:
Het blijft bizar dat sommigen daar al acht maanden zitten zonder dat ze serieus hebben moeten vrezen/strijden voor hun plek
Kenzy kon me ook geen seconde boeienquote:Op zondag 14 mei 2023 18:32 schreef Puzzie het volgende:
[..]Heel erg herkenbaar de minst boeiende mensen in de loods
Tijd om daar snel verandering in te brengen want die club Janet, Eunice, JW, Bern Sasha en Moraima moet snel uitgedund gaan worden.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:33 schreef Kakadylo het volgende:
Het blijft bizar dat sommigen daar al acht maanden zitten zonder dat ze serieus hebben moeten vrezen/strijden voor hun plek
Als het aan mij ligt dan gaan ze vanaf de vijftien deelnemers telkens individueel strijdenquote:Op zondag 14 mei 2023 18:37 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Tijd om daar snel verandering in te brengen want die club Janet, Eunice, JW, Bern Sasha en Moraima moet snel uitgedund gaan worden.
Er komt mij ineens een flard "baartjes goud kopen" herinnering binnen, om met verdiend geld te kopen, dat was toch ook in een BB, of Utopia ?quote:Op zondag 14 mei 2023 18:37 schreef Silves het volgende:
Kamer 5 komt er op terug morgen of ze juwelen mogen kopen..
Denk wel dat er inderdaad vanaf 15 deelnemers wel wat staat te gebeuren. Jeff zij van niet vannacht en dat ze met 15 deelnemers de finale maanden in gaan en dat er gewoon nog maandelijks een eliminatie is.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:39 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Als het aan mij ligt dan gaan ze vanaf de vijftien deelnemers telkens individueel strijden
In de laatste maanden zou ik het gaan uitsmeren zodat constant de spanning erop zit ipv in de laatste maand een sneltempoquote:Op zondag 14 mei 2023 18:41 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Denk wel dat er inderdaad vanaf 15 deelnemers wel wat staat te gebeuren. Jeff zij van niet vannacht en dat ze met 15 deelnemers de finale maanden in gaan en dat er gewoon nog maandelijks een eliminatie is.
Dacht Uto..Was het niet ook Jessie die ook bitcoins aan het promoten was..quote:Op zondag 14 mei 2023 18:40 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Er komt mij ineens een flard "baartjes goud kopen" herinnering binnen, om met verdiend geld te kopen, dat was toch ook in een BB, of Utopia ?
Klopt.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:42 schreef Silves het volgende:
[..]
Dacht Uto..Was het niet ook Jessie die ook bitcoins aan het promoten was..
Ahhja.. Jessie, die wilde met binnen het TV programma verdiende geld buiten de Poort handel opzetten.. ,, of dat mocht/ of konquote:Op zondag 14 mei 2023 18:42 schreef Silves het volgende:
[..]
Dacht Uto..Was het niet ook Jessie die ook bitcoins aan het promoten was..
ja morgen horen ze het..Jef wou armbandje voor kim en Ruppie ook zoiets.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:44 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ahhja.. Jessie, die wilde met binnen het TV programma verdiende geld buiten de Poort handel opzetten.. ,, of dat mocht/ of kon
Gaan we dus straks horen of ze juwelen mogen kopen, en mee naar buiten nemen als persoonlijk bezit
Loodsgeld naar buiten sluizen dus.. interessant om te gaan horenquote:Op zondag 14 mei 2023 18:47 schreef Silves het volgende:
[..]
ja morgen horen ze het..Jef wou armbandje voor kim en Ruppie ook zoiets.
Spullen voor algemeen gebruik als instrumenten niet mee mogen nemen snap ik wel, maar persoonlijke dingen moet kunnen, en denk ook dat ze het doen.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:51 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Loodsgeld naar buiten sluizen dus.. interessant om te gaan horen
Eigenlijk genoeg dus, maar hij vindt dat niet zo lekker.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:56 schreef Silves het volgende:
Jw grijpt meteen naar de kom met salade, en zegt nu moet ik dit wel eten..babs omdat Eunice wil dat je gezond eet, geen antwoord, ik denk dat Jw bedoelde omdat ze het weer te weinig vinden van wat ze krijgen..
Is de vraag hoe persoonlijk die dingen zijn als ze met verdeelt gemeenschapsgeld gekocht zijn en naar buiten verhuizen, het klinkt aannemelijk hun "persoonlijke budget" opstoken aan spullen voor vriendjes buiten.. ergens voelt het niet in ordequote:Op zondag 14 mei 2023 18:55 schreef spapaars het volgende:
[..]
Spullen voor algemeen gebruik als instrumenten niet mee mogen nemen snap ik wel, maar persoonlijke dingen moet kunnen, en denk ook dat ze het doen.
Ze geven zich een persoonlijke budget, dus zou het moeten kunnen.quote:Op zondag 14 mei 2023 18:58 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Is de vraag hoe persoonlijk die dingen zijn als ze met verdeelt gemeenschapsgeld gekocht zijn en naar buiten verhuizen, het klinkt aannemelijk hun "persoonlijke budget" opstoken aan spullen voor vriendjes buiten.. ergens voelt het niet in orde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |