Empathie is niet echt je ding zeker.quote:Op donderdag 11 mei 2023 17:02 schreef 5thencounter het volgende:
Eunie is zélf toch niet ½Dood inmiddels? Verdriet Verwerken ok, maar dit gaat toch weer even te ver voor onze Aandachthoer![]()
[ afbeelding ]
Dit drama staat er al een week aan te komen ze heeft het iedere dag benoemd tot vandaagquote:Op donderdag 11 mei 2023 17:03 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Pfff aandachtstrekker die Eunice, als het niet met het 1 is, dan wel met het ander. Gekir, flirten, wippen, yoga en nu weer janken
Ze huilt toch niet de hele dag?quote:Op donderdag 11 mei 2023 17:07 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Je mag echt wel verdriet hebben, maar als het de sterfdag is van een dierbare, mis je diegene echt niet meer dan andere dagen in het jaar. Het komt en het gaat. Herinnering door een liedje, een geurtje, eten kan som pijn doen. Maar nu de hele dag liggen huilen
Had vast even een dipjequote:Op donderdag 11 mei 2023 17:12 schreef Ebinas het volgende:
Bern ziet behoorlijk wit, maar hij oogt toch nog wel beter dan een uur of 2 geleden.
Prima, maar er gaat nogal wat drama loos op de stream van Eunie, commentaar daarop is nooit leuk, positief of negatiefquote:Op donderdag 11 mei 2023 17:11 schreef Deisyy het volgende:
Ik lees vooral weer negatieve en haatdragende posts, dit is sfeerverpestend, dus daar kunnen wij op modereren. Kritiek op de bewoners is prima, dit is uiteindelijk de COS, maar probeer eens wat minder negatief en minder veroordelend te zijn. Houd rekening met de andere users!
Lees anders de posts hier ook (nog eens): JAA-Feedback
Rupie heeft dan toch een aardige opleving, gisteren zag ik het hem niet doen, hij was echt chagrijnig van deze opdracht.quote:Op donderdag 11 mei 2023 17:16 schreef Ebinas het volgende:
Rupi aan de schoonmaak, die is ook nog even goed afgeleid.
Imi zag ik eerder al stofzuigen, dus ook ook nog even actief
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |