Mijn hemelquote:Op woensdag 26 april 2023 12:17 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Maakt het wel makkelijker om te bepalen of je haar naar links moet swipen:
[ afbeelding ]
Yoloquote:Op woensdag 26 april 2023 12:27 schreef HowardRoark het volgende:
Mijn hemel. Tenenkrommend. Maar als je make-up maar goed zit je je nieuwe outfit van de Zara kunt showen. Ik durf ook te wedden dat het gros niet eens weet waar de betonblokken voor dienen.
Het colloseum is niet te vergelijken met een vernietigingskamp.quote:Op woensdag 26 april 2023 09:55 schreef BertV het volgende:
Los hiervan vind ik het interessant hoe tijd alle wonden heelt.
Niemand zou wakker liggen van dit soort praktijken in het Colosseum bijvoorbeeld.
Wow dit kan toch niet echt zijn??quote:
Gewoon te dom om te poepen, de hele dag alleen maar bezig met geshopte plaatjes op Instagram en Snapchat maar hun eigen land aanwijzen in een atlas kunnen ze waarschijnlijk niet.quote:Op woensdag 26 april 2023 12:38 schreef ZanneG het volgende:
[..]
Wow dit kan toch niet echt zijn??
Wat bezielt die lui?
Dit vind ik echt schokkend en het dan ook nog posten op social media?
Je zal het als ouders maar onder ogen krijgen.
Ik vind het zelf ook niet zo chique, maar als zelfs de maker van het monument (Amerikaanquote:Op woensdag 26 april 2023 12:18 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Dat eerste, vooral in de zomer zie je dit soort debielen vaak en meestal komen ze ook nog eens uit de VS (wat een verrassing).
https://www.bbc.com/news/world-europe-38675835quote:And the man who designed the memorial agreed. Peter Eisenman, a New York architect, saw the Yolocaust site soon after it was published on Thursday.
"To be honest with you I thought it was terrible," he said. "People have been jumping around on those pillars forever. They've been sunbathing, they've been having lunch there and I think that's fine.
"It's like a catholic church, it's a meeting place, children run around, they sell trinkets. A memorial is an everyday occurrence, it is not sacred ground."
Mr Eisenman drew a clear distinction between the Berlin memorial and burial sites such as Auschwitz, which he said was "a different environment, absolutely".
"But there are no dead people under my memorial. My idea was to allow as many people of different generations, in their own ways, to deal or not to deal with being in that place. And if they want to lark around I think that's fine.
Zoveel mongolen op Tinder gezien die daar een selfie hadden genomen. Meteen gerapporteerdquote:Op woensdag 26 april 2023 10:07 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Bij het Yolocaustmonument in Berlijn is dit al jaren gewoon.
Mooi gesproken. Ben het wel met hem eens eigenlijk. Past ook wel bij hoe het opgezet is, vanaf de stoep loop je er zo in.quote:Op woensdag 26 april 2023 16:37 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik vind het zelf ook niet zo chique, maar als zelfs de maker van het monument (Amerikaan) er niet zoveel moeite mee heeft.
[..]
https://www.bbc.com/news/world-europe-38675835
En een terecht onderscheid met Auschwitz
Ditzelfde nieuwsbericht komt ieder jaar wel een keertje op fok. Oho wat errug. Iedereen die niet in de kramp schiet is gek!@!@!@!@quote:Op woensdag 26 april 2023 11:32 schreef Tengano het volgende:
[..]
Oh ja, dus mensen die dit gedrag niet ok vinden zijn zelf dus allemaal moreel superieur.
Apart inzicht wel.
Dat monument staat midden in de stad en ziet eruit als een speeltuin. En omg mensen gebruiken het als speeltuin.quote:Op woensdag 26 april 2023 16:37 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik vind het zelf ook niet zo chique, maar als zelfs de maker van het monument (Amerikaan) er niet zoveel moeite mee heeft.
[..]
https://www.bbc.com/news/world-europe-38675835
En een terecht onderscheid met Auschwitz
Iedereen weet toch wat het is? Gen Z is echt debielquote:Op woensdag 26 april 2023 17:05 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dat monument staat midden in de stad en ziet eruit als een speeltuin. En omg mensen gebruiken het als speeltuin.
Ook jij hebt vast een oorlogsmonument in de buurt. Barst jij in tranen uit iedere keer dat je het ziet? Wees vooral beleefd bij een herdenking, maar als je zo'n ding midden in de stad zet is het onderdeel van het straatmeubilair. Bij ieder historisch ding is er een moment dat mensen wat minder betrokken raken. Napoleon heeft ook miljoenen mensen vermoord, maar zit jij ermee? Napoleon is een meem geworden. Er komt een generatie aan voor wie de holocaust minder hard aankomt en dat kun je niet tegenhouden. En dat is ook niet noodzakelijk slecht.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:06 schreef SootSprite het volgende:
[..]
Iedereen weet toch wat het is? Gen Z is echt debiel
We hebben het niet over een oorlogsmonument maar Auschwitz’, wat je kunt bezoeken en wat je niet toevallig wandelend tegenkomt op straat.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:16 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ook jij hebt vast een oorlogsmonument in de buurt. Barst jij in tranen uit iedere keer dat je het ziet? Wees vooral beleefd bij een herdenking, maar als je zo'n ding midden in de stad zet is het onderdeel van het straatmeubilair. Bij ieder historisch ding is er een moment dat mensen wat minder betrokken raken. Napoleon heeft ook miljoenen mensen vermoord, maar zit jij ermee? Napoleon is een meem geworden. Er komt een generatie aan voor wie de holocaust minder hard aankomt en dat kun je niet tegenhouden. En dat is ook niet noodzakelijk slecht.
Het oorlogsmonument in Berlijn is hier ook ter sprake gekomen.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
We hebben het niet over een oorlogsmonument maar Auschwitz’, wat je kunt bezoeken en wat je niet toevallig wandelend tegenkomt op straat.
Een bepaalde vorm van respect mag toch wel.
Je gaat tijdens de dodenherdenking toch ook geen gekkigheid uithalen.
Zo kun je alles wel kapot relativeren, want immers is alles ooit zo lang geleden dat het geen rol meer speelt in het leven. Maar de boodschap is toch dat we dit vooral niet moeten vergeten! Niet nu al!
Ik vind hem andersom (met de letters bovenaan) nog gęnanter.quote:Op woensdag 26 april 2023 09:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dan kun je beter zo gaan staan:
[ afbeelding ]
Oké, dat had ik even gemist. Misschien heerst toch een beetje het gevoel dat het voor de Duitsers minder erg is ofzo?quote:Op woensdag 26 april 2023 17:32 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het oorlogsmonument in Berlijn is hier ook ter sprake gekomen.
Dat monument is voor de holocaust.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:39 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Oké, dat had ik even gemist. Misschien heerst toch een beetje het gevoel dat het voor de Duitsers minder erg is ofzo?
Oké, ik weet al welke je bedoelt dan.quote:Op woensdag 26 april 2023 17:46 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dat monument is voor de holocaust.
Schijnt hier te zijn. Maar dit is toch wel een hele andere ambience dan dat concentratiekamp idd.quote:Op woensdag 26 april 2023 18:03 schreef MissButterflyy het volgende:
Oké, ik weet al welke je bedoelt dan.
Vind het ook niet helemaal kunnen, maar staat natuurlijk niet op een plek waar ook qua holocaust vanalles is gebeurd. Toch?
quote:American architect Peter Eisenman stirred controversy when he unveiled plans for the Memorial to the Murdered Jews of Europe. Critics protested that the memorial in Berlin, Germany was too abstract and did not present historical information about the Nazi campaign against the Jews. Other people said that the memorial resembled a vast field of nameless tombstones that symbolically captured the horror of the Nazi death camps. Fault-finders decried that the stones were too theoretical and philosophical. Because they lack an immediate connection with common people, the Holocaust Memorial's intellectual intent may be lost, resulting in a disconnect. Would people ever treat the slabs as objects in a playground? People who praised the memorial said that the stones would become a central part of Berlin's identity.
Since its opening in 2005, this Holocaust Memorial Berlin has stirred controversy. Today we can take a closer look back in time.
Heel stuk erover in de link.
https://www.thoughtco.com(...)eter-eisenman-177928
Ja maar het staat er vast bij dus dan ga je er niet op klimmen als he geen asociale Gen Z debiel bent.quote:Op woensdag 26 april 2023 18:34 schreef Tengano het volgende:
[..]
Schijnt hier te zijn. Maar dit is toch wel een hele andere ambience dan dat concentratiekamp idd.
Lijkt wel een soort opslagplaats voor roadblocks die ze tijdens die kerstmarkten gebruiken.
[ afbeelding ]
[..]
Oh, sorry hoorquote:Op woensdag 26 april 2023 19:03 schreef SootSprite het volgende:
Ja maar het staat er vast bij dus dan ga je er niet op klimmen als he geen asociale Gen Z debiel bent.
Nog maar 78 jaar geleden waren we instaat tot dit soort zaken. Ik heb ook niet de illusie dat "we" nu anders zijn de toen, of zelfs 2000 jaar geleden. Als aan de juiste (of verkeerde) knoppen wordt gedraaid doen we het zo weer. In die 1000 jaar die jij noemde kan zomaar weer zoveel ellende gaan zitten dat Auschwitz niet de "das war einmal" gaat worden maar een colosseum uit een ver verleden.quote:Op woensdag 26 april 2023 10:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Over Auschwitz spreekt men over 1000 jaar nog, en terecht.
Als die russen wat meer ruimte zouden krijgen zie ik ze er ook voor aan. Het boeit die gasten helemaal niks lijkt het wel, en ze vinden dat die oekrainers het gewoon verdienen omdat ze zo anti Rusland zijn. Zo'n kronkel kan blijkbaar behoorlijk breed inslaan.quote:Op woensdag 26 april 2023 20:11 schreef BertV het volgende:
Nog maar 78 jaar geleden waren we instaat tot dit soort zaken. Ik heb ook niet de illusie dat "we" nu anders zijn de toen, of zelfs 2000 jaar geleden. Als aan de juiste (of verkeerde) knoppen wordt gedraaid doen we het zo weer. In die 1000 jaar die jij noemde kan zomaar weer zoveel ellende gaan zitten dat Auschwitz niet de "das war einmal" gaat worden maar een colosseum uit een ver verleden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |