Moet jij weten.quote:Op maandag 8 mei 2023 19:09 schreef monkyyy het volgende:
Ik ben homo en zit op voetbal is vanavond het item
Wat ik begreep (uit de AD-podcast) is dat het niet live wordt uitgezonden, zodat momenten eruit geknipt kunnen worden die een mogelijk negatief beeld schetsen van de gasten.quote:Op donderdag 4 mei 2023 11:06 schreef Eightyone het volgende:
Het zou het programma ten goede kunnen komen als het live zou zijn, en als er ook deels onderwerpen aangesneden zouden worden die die dag in het nieuws waren. Praten over de actualiteit, dus.
Oftewel, dat op dat tijdstip inmiddels besmette woord 'urgent'.
Semi-live uitzenden met enkele minuten vertraging, om de allerergste dingen eruit te kunnen halen - opgelost.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 01:28 schreef Cirilico het volgende:
Wat ik begreep (uit de AD-podcast) is dat het niet live wordt uitgezonden, zodat momenten eruit geknipt kunnen worden die een mogelijk negatief beeld schetsen van de gasten.
Heel ver zien we.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 19:08 schreef monkyyy het volgende:
Vanavond, "Hoe ver mag je gaan voor het klimaat?"
Weer gruwelijk gelachen idd.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 19:37 schreef Felagund het volgende:
Vandaag wel een interessant onderwerp over dakloze jongeren.
Misschien terugkijken. Ik vind het normaal bizar slecht.quote:Op woensdag 7 juni 2023 19:29 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Leuke uitzending over slapen vandaag bij Nadia. Wel een aanrader.
Is nu live.quote:Op woensdag 7 juni 2023 19:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Misschien terugkijken. Ik vind het normaal bizar slecht.
Oh cool. Dat is al beter.quote:
Wat bedoel je:?quote:
Wat was het onderwerp?quote:
quote:Op woensdag 7 juni 2023 21:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat was het onderwerp?
Oh sorry, ik kijk nu naar Marcel en Gijs. Dingen door elkaar.
Oh ja. Ik zit te slapen.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |