Precies!quote:
1 fles wiskey per man is mss wel normaal?quote:Op zondag 23 april 2023 11:02 schreef xsaskiax het volgende:
Volgens mij hebben ze vannacht geen 2 flessen de man gedronken.
Ze hebben vreselijk veel plezier gehad om van alles, kwamen niet meer bij van het lachen, terwijl er een stel chagrijnig in de loods zat.
Ik drink geen alcohol, gewoon omdat ik het niet lekker vind, maar ik kan vreselijk lachen om het plezier dat Wendy, Babette en Jeffrey in het kantoor hadden (en dat Wendy en Babette nu buiten hebben omdat ze er over zitten te praten)
Al doen ze dat wel, moeten ze zelf wetenquote:Op zondag 23 april 2023 11:02 schreef xsaskiax het volgende:
Volgens mij hebben ze vannacht geen 2 flessen de man gedronken.
Ze hebben vreselijk veel plezier gehad om van alles, kwamen niet meer bij van het lachen, terwijl er een stel chagrijnig in de loods zat.
Ik drink geen alcohol, gewoon omdat ik het niet lekker vind, maar ik kan vreselijk lachen om het plezier dat Wendy, Babette en Jeffrey in het kantoor hadden (en dat Wendy en Babette nu buiten hebben omdat ze er over zitten te praten)
Uiteraard, maar daar mogen users een mening over hebben.quote:Op zondag 23 april 2023 11:04 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Al doen ze dat wel, moeten ze zelf weten
Jeff en Babette hadden er niet zo'n moeite mee, maar de schrik van Wendyquote:Op zondag 23 april 2023 11:04 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ik moest zo lachen omdat koppie... bang voor......
Het is ook wel bijzonder dat ze er complimenten voor krijgen. Ik heb vannacht gekeken en er was niks te zien.quote:Op zondag 23 april 2023 11:04 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Al doen ze dat wel, moeten ze zelf weten
Er waren deze maand ook dagen zonder eten..quote:Op zondag 23 april 2023 11:06 schreef Silves het volgende:
En dat er nog bewoners zijn die klagen dat er geen eten is, die mogen ze ook eens onder de loep leggen...
Lijkt me niet echt he, of een Zoë die een keer of 5/6 flesjes bier achterover gedrukt heeft/verstopt heeft..... Jasper die pakken/flessen wijn in zijn kastje had.... dat vind ik véél kwalijker dan een paar lui (maakt me echt ff niet uit wie het zijn) die verschrikkelijk veel plezier hebben met elkaar, die anderen er totaal geen kwaad mee doen, niet lallend ala Zoë door de loods lopen, niemand anders lastigvallen.....quote:Op zondag 23 april 2023 11:03 schreef Silves het volgende:
[..]
1 fles wiskey per man is mss wel normaal?
Niet zo handig om dat al buiten te leggen, dat leg je toch als laatst op tafel.quote:Op zondag 23 april 2023 11:06 schreef Chanel5 het volgende:
De kaas en de worst liggen in de zon en kaas waait op.....
ik val er net in weet dus niet of het oude beelden zijn
Vind je het nog bijzonderquote:Op zondag 23 april 2023 11:06 schreef engine het volgende:
[..]
Het is ook wel bijzonder dat ze er complimenten voor krijgen. Ik heb vannacht gekeken en er was niks te zien.
jaaaaa zag je het, ik moest eerst kijken wat het wasquote:Op zondag 23 april 2023 11:07 schreef juul. het volgende:
De plakjes kaas waaien zowat van de schaal af, zo dun zijn ze
Ik ageer op het feit dat er 2 flessen de man wordt gezegdquote:Op zondag 23 april 2023 10:59 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wat een onzin, jij zegt dat ze wat gedronken hebben en twee flessen per persoon vind ik niet wat, dat is aardig wat, dat is het enige wat ik zeg.
Grappig dat sommige users zich zo aangevallen voelen als anderen niet dezelfde mening hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |