ze was gestopt toen haar neefje geboren werd in 2019quote:Op woensdag 19 april 2023 10:53 schreef greysbones het volgende:
[..]
Alweer?
Die hoor ik er de hele week al over
Het was een drama , ik ben wat anders gaan doen .quote:Op woensdag 19 april 2023 10:47 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Heb je haar gisteren gehoord toen ze met zijn drieen op een rij stonden te zingen ? Kenzy,Mirthe en Eunice.
Kenzy en Mirthe heel ingetogen zachtjes zingen, toen Eunice aan de beurt was , keihard en met grote uithalen, Kenzy's ogen vielen bijna uit haar kassen zó verbaast keek ze naar Eunice
Wanda zal dit toch ook met argus ogen aanschouwen als ze de streams en de uitzendingen bekijkt....quote:Op woensdag 19 april 2023 10:55 schreef Chanel5 het volgende:
Het is net of Sas de plek van Wanda heeft ingenomen, beetje raar allemaal.
wat voor challenge?quote:Op woensdag 19 april 2023 10:57 schreef Frummelie het volgende:
Ooo shit de challenge is strakjes... ben benieuwd of 1 van beiden het gaat redden...
Hoepelen.quote:
Grote bruine reus?quote:
Dan weet ze nu ook waar haar vriend naar moest kijken.quote:Op woensdag 19 april 2023 10:56 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Wanda zal dit toch ook met argus ogen aanschouwen als ze de streams en de uitzendingen bekijkt....
Mogguhquote:Op woensdag 19 april 2023 10:33 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dat zeer zeker. Ze heeft humor. Maar we zien haar never en nooit in de badkamer douchen, we zien haar zich nooit om en aankleden zoals bij de anderen.
Zij doen mee omdat ze het zouden kunnen halen, hoorde Jeff gister zeggen dat er meer mee moeten doen en dat hij het ook wel gaat doen, maar niet ver komtquote:Op woensdag 19 april 2023 10:59 schreef greysbones het volgende:
Alleen Eunice en mirthe gaan het doen
Denk dat Jasper niet echt interesse heeft, het heeft iemand om tegen te kunnen praten.quote:Op woensdag 19 april 2023 10:56 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Wanda zal dit toch ook met argus ogen aanschouwen als ze de streams en de uitzendingen bekijkt....
Gister zei Eunice dat ze misschien na 1 minuut zou stoppen omdat het toch geen bal uitmaakt wat je doetquote:Op woensdag 19 april 2023 11:02 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Zij doen mee omdat ze het zouden kunnen halen, hoorde Jeff gister zeggen dat er meer mee moeten doen en dat hij het ook wel gaat doen, maar niet ver komt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |