Ik neem aan dat elke daadwerkelijke Feyenoordsupporter dit ook niet vindt kunnen. Die willen hun club immers steunen in plaats van in de problemen brengen. Jammer dat er ook zoveel van dit soort mongolen zitten.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:34 schreef capuchon_jongen het volgende:
Als neutrale supporter vind ik dat echt niet kunnen.
En waar zijn die netten?
Dit lijkt op een bewuste sabotage-actie!quote:Op woensdag 5 april 2023 21:34 schreef capuchon_jongen het volgende:
Als neutrale supporter vind ik dat echt niet kunnen.
En waar zijn die netten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. @Lange_Lans @Coco @Buitendam @Notorious_Roy
Echte supporters hoeven zich niet te schamen, de dader wel....quote:Op woensdag 5 april 2023 21:33 schreef Mestreech1990 het volgende: Wat mogen die Feyenoord supporters zich enorm schamen. Diep en en diep triest.
Ik ga op onderzoek uit in het Feyenoordtopic om deze hypothese te bevestigen.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik neem aan dat elke daadwerkelijke Feyenoordsupporter dit ook niet vindt kunnen. Die willen hun club immers steunen in plaats van in de problemen brengen. Jammer dat er ook zoveel van dit soort mongolen zitten.
Daarom enige wat rest is reglementaire nederlaag Feyenoord.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:35 schreef Saekerhett het volgende:
Het is ook niet zo dat er één aansteker gegooid wordt hè, er liggen er tientallen.
Vijf minuten eerder staken, dan was het tijdig geweest!quote:Op woensdag 5 april 2023 21:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Blijf geduldig wachten, de wedstrijd is tijdig gestaakt![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |