Die eerste poging mislukt sowieso en dat weet FEBO ookquote:Op maandag 3 april 2023 17:45 schreef KinKiJan het volgende:
Achter de schermen moeten zich toch ook kapot lachen om hoe ze als kip zonder kop allemaal andere dingen doen
Massa vs Volume... in de ruimte weegt 1 kg water helemaal nixquote:Op maandag 3 april 2023 17:49 schreef Vlinder1974 het volgende:
"Hoe veel liter is 1 kg?
Een liter ( = dm3 ) water van 4 graden heeft een massa van een kilogram. Die is dus van de meter afgeleid, in combinatie met water. Bij 4 graden is water het zwaarst door uitzetten en (bij die 4 gr) krimpen."
Dat is van later zorgquote:Op maandag 3 april 2023 17:51 schreef engine het volgende:
Dus ze gaan eerst een bak water vullen in dat rode vak......hoe gaan ze die op de weegschaal krijgen?
Ik val er net in en heb eerst moeten kijken wat de opdracht was maar ja dat was mijn gedachte, je kan die bak volgooien maar hoe wordt ie gewogen.quote:Op maandag 3 april 2023 17:51 schreef engine het volgende:
Dus ze gaan eerst een bak water vullen in dat rode vak......hoe gaan ze die op de weegschaal krijgen?
Op de weegschaal die 1m verderop staat...quote:Op maandag 3 april 2023 17:52 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Ik val er net in en heb eerst moeten kijken wat de opdracht was maar ja dat was mijn gedachte, je kan die bak volgooien maar hoe wordt ie gewogen.
Okayquote:
Hebben ze een maatbeker? kunnen ze het controlerenquote:Op maandag 3 april 2023 17:53 schreef lojanda het volgende:
Ze twijfelen of die emmers water echt 10 liter/kilo zijn?
Ook geen ideequote:Op maandag 3 april 2023 17:52 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Ik val er net in en heb eerst moeten kijken wat de opdracht was maar ja dat was mijn gedachte, je kan die bak volgooien maar hoe wordt ie gewogen.
Neen, nog niet.quote:Op maandag 3 april 2023 17:46 schreef Vlinder1974 het volgende:
Gaat Jeff echt weg?? Heeft hij dat serieus al bevestigd
Dat is dan één van de eerste keren dat Moraima iets bijdraagt, die heeft nog wat in te halenquote:Op maandag 3 april 2023 17:53 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Allemaal zeuren over Morrie, maar die loopt nu wel heen en weer met water te sjouwen. Zoe kijkt toe, Imi doet niets, jeff boeit het niet of er geld in de pot komt en zo zitten er meer te niksen
Heerlijk...die laat die Ciano lekker raaskallen zoals hij alleen kan doen met die verwijtende toon telkens...quote:Op maandag 3 april 2023 17:55 schreef 5thencounter het volgende:
Sjeffie staat al in standje KameNieSchele![]()
[ afbeelding ]
Ze hebben toch ook één personenweegschaal.. ze kunnen zich dan toch eerst wegen en dan een emmer water bij vasthouden.. kunnen ze ook nog met andere voorwerpen.quote:Op maandag 3 april 2023 17:54 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Hebben ze een maatbeker? kunnen ze het controleren
Die is er vanmiddag even nietquote:Op maandag 3 april 2023 17:55 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ze hebben toch ook één personenweegschaal.. ze kunnen zich dan toch eerst wegen en dan een emmer water bij vasthouden.. kunnen ze ook nog met andere voorwerpen.
Of is er gezegd dat ze die niet mogen gebruiken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |