quote:
Op 16 december 2000 00:04 schreef Harry het volgende:
Hier weer verder.
Vriendelijk verzoek: Opmerkingen, commentaar of vragen posten in "Commentaren op de streamverslagen" dat houdt het verhaal overzichtelijk.
Vele oren maken het verhaal compleet dus liever een dubbel verslag dan géén verslag!!
quote:
Op 17 december 2000 00:06 schreef Juan Zueco het volgende:Us Mem
Ouwe koe zal je bedoelen
(c) Cynix
00.10 uur
De stemming zit er goed in; ze zijn behoorlijk aangeschoten.
De hand van Desiree dwaalt af naar Robin's been:
[Dit bericht is gewijzigd door Sanne op 17-12-2000 00:23]
Hieke protesteerde, zo te horen al lekker aangeschoten: 'Neeeee, Hummie zegt altijd erin = erin, dus we hoeven het niet in te leveren' Bi zegt dat het echt moet. Robin stelt voor zoveel te zuipen dat er strax 6 van die dronken Robin's staan. Het lijkt Koos niet goed voor de kijkcijfers, dronken mensen.
Bi wil graag de BBtune horen oid. Ze heeft zin om te ontspannen. Ze krijgen iets anders te horen. Ik ken het niet en wil dat ook helemaal niet.
Robin gaat met veel geschreeuw Red Bull halen voor Sjors en bier voor een ander. Bi roept op de achtergrond iets over de It. Robin constateert dat de ijsblokjes op zijn. Bi zingt verder.
[Dit bericht is gewijzigd door Qt op 17-12-2000 00:48]
Koos: "Die marokkaan van jou, hoe heet die ook al weer?"
[Dit bericht is gewijzigd door Sanne op 17-12-2000 01:41]
[Dit bericht is gewijzigd door Moesta op 17-12-2000 01:32]
Een intiem gesprek tussen Dees en Bianca over o.a. Bart en de nominaties.
Bianca: "Houd er wel rekening mee dat hij er wel eens niet kan staan."
Dees: "Al geef je me tien punten, het geeft niks."
B legt haar nominatiereden nog eens uit.
D: ik vind het niet eens meer erg dat ik genomineerd ben, ik ben klaar om te blijven en om naar huis te gaan.
B: je hebt er in ieder geval een vriendin bij. Misschien wel wat ver weg maar ik ben er altijd voor je.
Georgie en Robin zijn ondertussen ook druk in gesprek. Georgie vindt dat hij in 't BB-huis niet voluit kan gaan: "Ik zit hier misschien maar op 60%".
Hieke praat op haar beurt met Bianca. Iets over valse hoop wekken. 't Gaat over Bart. Bianca: "Je moet er terdege rekening mee houden dat-ie er niet staat". Desiree: "Ik ga daar in principe ook vanuit". Ze hebben 't ook nog even over Robin. Bianca: "'t Is een schatje om van te houden". Dat vindt Desiree eigenlijk ook wel. Bianca biedt ook nog een soort verontschuldigingen aan voor haar nominatie: "We zijn toch vriendinnen geworden". (Yeah right! Red.)
Bianca: "Ik moest een keuze maken tussen jou en Koos, en ik was een beetje in jou teleurgesteld, maar ik bedoelde 't niet zo (slijmslijm, snottersnotter) 't Gesprek met Hummie heeft Desiree goed gedaan: "'t Is een schat van 'n mens, ze heeft me wel zover gekregen in ieder geval tot donderdag te blijven". (!!!)
Bianca: "Je hebt er in ieder geval één vriendin bij". Desiree: "Dat hoop ik wel". Bianca: "Lieverd, ik meen het!". Desiree: "Ik was mezelf aan 't zoeken, dus ik had helemaal geen oog voor andere mensen".
Op de achtergrond klinkt bed of roses.
Hieke zegt dat ze niet bang is om de discussie aan te gaan. Hieke zegt nu dat ze alleen maar discussies aangaat als het de moeite waard is. Ook zegt ze dat ze nooit discussies aangaat die over haarzelf gaan.
Volgens Koos denkt Hieke maar op 1 manier en is ze verder nooit te overtuigen. Dit vindt Koos jammer want hij wil graag iemand op andere gedachten brengen door argumenten.
Toen gingen we over naar Georgie. Hij is met Robin in gesprek. Ze zijn de indeling van een kroeg aan het bespreken. G zit altijd bij bar 3.
Grote rookwolken komen voorbij.
G zegt dat hij niet alles kan doen hier. Hij kan maar 60% geven.
Robin: ik ben qua uitspraken bot. Maar binnenin ben ik misschien wel een watje patatje.
Bi tegen dees: als bart er nu niet staat dan moet je niet schikken. Je moet geen valse hoop hebben. Je moet er terdegen rekening meehouden dat hij er niet staat.
De dames zijn het erover eens. Robin is lief. Robin is een scheetje. Dees zegt dat ze het niet kan maken om nadat ze met Bart heeft gelegen nu bij Robin in bed te kruipen.
Bianca is Dees aan het lijmen. Als jij mij zo gekwetst had als ik jouw dan weet ik niet of ik zo goed gereageerd had als jij nu doet. Het spijt me en ik heb het nooit zo bedoeld. Dees snapt de goedpraterijen wel. Als iemand anders het goed zou proberen te praten dan gelooft ze het niet maar van Bi gelooft ze alles wel.
Dees: Hummie is een fijn mens. Ze heeft ervoor gezorgd dat ik mezelf weer terug heb gevonden. Ik was mezelf echt kwijt. Ik vindt het ook niet erg dat ik genomineerd ben. Ik ben klaar om te blijven en ik ben klaar om naar huis te gaan.
Bi: je hebt er in ieder geval 1 vriendin bij. Ik woon ver weg, maar ik kom misschien wel dichterbij (???)
Bi: toen ik het nodig had was Koos er en jij niet. Jij hing toen om sjors en toen was jij er niet voor mij. Daarom heb ik je genomineerd.
Dees: al die nominaties waren voor mij een grote desillusie. Toen wilde ik echt gaan. Gelukkig dat Hummie dat eruit gepraat heeft.
Desiree zeurt gewoon door: "En van Hieke maakt het me ook niet uit dat ze me heeft genomineerd...". Bianca: "Hieke en ik zijn maatjes, maar jij en ik zijn ook maatjes". Desiree begint weer over de rozen. Dat heeft haar wel goed gedaan.
(Ik kap ermee voor vandaag, kan het geslijm van /bianca ook niet meer aan)
Bianca vindt het fijn dat de camera's niet op dit gesprek staan (yeah right. dream on)
de 2 dames zitten hand in hand en blijven maar doorgaan over dat ze er een bepaalde tijd niet voor elkaar waren. misschien door onzekerheid aan beide kanten zeggen ze. Dees: ik was mezelf niet meer. kwam door BB.
Dees is blij dat BB de deur niet open had gezet want dan was ze echt gegaaan.
Dees zegt dat ze alles al bereikt heeft wat ze persoonlijke wilde bereiden. Ze is nu samen met Bi aan het voorbepraten dat wanneer Dees eruit gaat ze het goed gedaan heeft en dat ze dan lekker naar buiten kan. Dan zie ik mijn ouders weer zegt dees. Dit is de eerste keer dus ik heb niets te klagen. Bi steekt nu een veer in dees d'r .... door te zeggen dat er zoveel goeds zit in dees, zoveel waarheid. het was niet voor niets dat ze nog niet eerder genomineerd was.
Hummie heeft blijkbaar tegen dees gezegd dat ze moet gaan stoken. dat ze haar mond open moet doen. dat doet ze niet want ze houdt niet van stoken.
weg met dees en bi. dit hebben we nu wel gehoord
Robin: deesireetje!!!!
Koos: ik ben zat als een....
Koos: dit gevoel heb ik nog niet eerder gehad.
Koos krijgt nog een Heineken van Robin. Koosie je moet wel drinken want ik heb al 3 slokken van mijn baco genomen.
Koos: ik hou van alle vrouwen. echt, zit ik hier met 2 vrouwen zo. tijd voor dat nummer van de dijk denk ik Bianca zingt het nu ook dat nummer van de dijk.
Koos heeft zin om te ouwehoeren. Bi: nou brandt maar los dan.
1.26 Koos tegen Hieke : Jullie maken me allemaal gek. Eerst was Desiree nummer één, dan kwam jij en dan Bianca. Ik hou van je. Alleen in discussies in het algemeen, jij praat tegen mensen alsof ze niks mogen zeggen want het in zinloos. Hieke : Jij begrijpt me verkeerd. Koos : Jij bent van, jij denkt zo en ik denk zo, discussie gesloten.
1.31 Koos : Waarom mag ik niet proberen jou te overtuigen ? Hieke : Dat mag wel.
1.36 Bianca tegen Desiree : Ik weet dat ik je gekwetst heb. De laatste weken zag ik je veranderen. Ik had zoveel steun aan Koos, toen moest ik een keus maken. Ik was een beetje teleurgesteld in jou omdat je je liet inpakken door Sjors, en dat is niet negatief bedoeld. Desiree : Dat geloof ik ook echt van jou. Desiree : Ik heb al een paar weken aangegeven in de dagboekkamer, ik ben mezelf niet meer. Ik was mezelf kwijt. Ik vind het ook niet erg dat ik genomineerd ben, helemaal niet. Ik vind het niet erg om naar huis te gaan. Bianca : Je hebt er een vriendin bij. Ik woon misschien ver weg maar ik kom misschien dichterbij. Ik heb er spijt van dat ik dat gezegd heb. Ik had veel meer steun aan Koos toen ik dat nodig had.
1.43 Desiree : Sinds Kim weg is ben ik mijzelf niet meer.
1.46 Bianca : Ik ben blij dat je me een kans hebt gegeven het uit te leggen. Ik had het gewoon niet zo moeten zeggen en direct daarna dacht ik, wat hebben ze me nou ontfutseld.
1.48 Bianca : Jij trok meer naar Hieke toe en toen voelde ik me onzeker. We hadden gewoon naar elkaar toe moeten stappen maar we waren beiden onzeker.
1.51 Desiree : Ik ben niet de laatste exit, anders was ik wel de laatste exit geweest. Voor mij komen geen schreeuwende meisjes in dat bakkie. Robin had maar 9 % maar ik vind dat we allemaal 33 % kans hebben. Ik heb mijn mond vaak gehouden, niet omdat ik niet durfde maar omdat ik geen zin had.
quote:KUT-kip...
Op 17 december 2000 01:15 schreef Sanne het volgende:
[Dit bericht is gewijzigd door Bluezz op 17-12-2000 02:09]
Koos lalt...
D: mijn broek zakt af.
de muziek gaat nu van: there's noting in the world that i'm gonna let this girl slip away. H: snap je dit nu (doelend op de muziek) D: helemaal. H: als ik de cd vindt dan koop ik hem voor je. D: dit is nu echt een cd voor mij. daar geloof ik niets van
Robin: ik wil niet meer zeggen dat ik hier geen vrienden meer heb. Koos dat heb jij nu wel duidelijk gemaakt.
Koos: mijn moeder zou niets te klagen hebben over sjors. Robin: over mij wel. K: over jouw wel ja. R: ze zou mij niet binnenlaten? K: nee, maar je komt er wel in want ik laat je binnen.
Robin draaft weer door over BB. Dat ze de weekopdracht weer hebben laten mislukken. Dat ze Koos binnenroepen om even te melden dat hij de weekopdracht heeft laten mislukken. Stelletje zielenknijpers.
Koos is weer een zin aan het maken. Uiteindelijk komt er dit uit tegen Robin: jij en Ferdi mochten alles zeggen wat er gezegd kon worden. Als ik zou zeggen wat jij kan zeggen dan was het allang fout gelopen. John de mol zei tegen mij dat ik mijn mening geef en dat dit goed is.
Robin: ik scheld op BB als organisatie omdat ze triest bezig zijn. Wij zijn goed bezig met de opdrachten en dan keuren ze het af en daarom zijn het klootzakken. Dit is mijn manier van handelen. Als ik iets vindt dan geef ik mijn mening. Koos: en daarom heb ik je nog nooit genomineerd. R: en dat wilde ik nou even horen. K: ik heb er wel moeite mee dat je alles recht voor zijn raap zegt en dat ik dan tot 10 moet tellen. Maar ik weet dat het zo is. R: koos als ik zo oud ben als jij... K: je doet of ik een ouwe lul ben. R: nou, je hebt toch allemaal zwart-wit foto's bij dus je bent ook een ouwe lul. Bi: wil je niet zo zeuren tegen mijn Koos.
Robin herhaalt zijn zin van een paar weken geleden weer: het zijn allemaal aardige mensen hier.
Koos zijn bier is op. K: hé sjors. ewr lwigt ewr nwog eewn iwn de kwoelkwast. Koos gaat vanavond helemaal door het lint zegt ie.
Sjors: je moet even wat glazen water drinken want dan kan je weer meer op. sjors vindt het wel leuk zo'n dronken koos.
Robin geeft hem water. Koos roept er zit wat in. Robin: koos wat denk je nou dat ik je dronken aan het voeren ben.
Ze zijn nu boos. Bi: wie heeft er wodka in gegooit. Koos is de weg kwijt. Hij heeft het zo achterover gegooit. Bi: wat doen jullie koos aan. Moet je die toet zien van hem.
R: weet je wat Koos. Je krijgt ook geen bier meer.
Bi: we gaan toch niet naar bed. K: dnvonvernbvojernb ik versta niets meer van zijn gebrabbel
R: Koos, proost. K: ik zit even aan je zus. Koos zit aan Bianca te voelen en doen.
het gaat niet goed met Koos...
Koos hangt op bianca. hij lacht voornamelijk. hij zegt steeds 1 woord en schiet dan in de lach.
o wat erg roept koos. hij giebeld nog even met bianca. bianca is nu alles aan het voorproeven wat koos krijgt.
Koos is nu aan water drinken. Jij moet ophouden zegt hij tegen bi. ik hou van je. R:
Koos wat ben jij toch een geluksvogel. Dit zegt hij omdat Koos en BI wel heel gezellig met elkaar zijn. robin komt er nu bij zitten. R: koos volgens mij ben jij een ouwe snatzer. jij bent er zo een die nooit durfde maar volgens mij heb je ze achter elkaar genomen. K: nu ga je tever. R: die els is een geuksvogel en die diana baalt als een stekker. Koos wordt rood. Het gaat over seks. K: nee, nee, nee ik vindt het niet leuk wat je zegt. je gaat tever. Maar hij heeft de slappe lach dus robin gaat door.
R: die diana baalt als een stekker omdat jij nu Big Brother Koos bent.
R: ik kom wel even bij je zitten. K: ik wil geen vrouwen eh.. kerels.
R: koos ik vindt je echt een toffe vent. je bent een coole vent. K: rot op met je geslijm. R: hij loopt de hele tijd te slijmen bij de vrouwen, doe ik het een keer en dan moet ik oprotten.
[Dit bericht is gewijzigd door rialto op 17-12-2000 02:48]
Robin biedt Koos weer een biertje aan. Ah, nog eentje. K: jullie hebben me te pakken. Jongens jullie hebben gewonnen (?????) Rot op met je bier.
K tegen sjors. Kom hier. G: nee ik ben bang voor je. K: ik moet naar de wc. G: ga lekker plassen dan.
K: dees kom nou even bij me zitten. D: nee ik wil dansen. R: doe nou effe normaal en kom gewoon nou even bij koos zitten. dees komt nu even bij koos zitten. We zijn allemaal maatjes. K: dees, we laten ons niet gek maken. We hebben misschien fouten gemaakt wederzijds, misschien maar ik hou van je. d: ik ook van jou. dankjewel.
R: 3 genomineerden op een bankje. Koos ik hoop dat jij die 2 1/2 ton wint.
Koos zit nu weer aan Dees te voelen.
Robin: "Koos, luister effe. Ik heb het gedaan, dus ik ga vannacht ook voor je zorgen. Als je kotst, ruim ik het op."
(Kon nog niet slapen, zie dat Sanne ook nog wakker is, maar deze avond isdan ook een toppertje!)
Robin legt Koos in bed met Dees. Robin gaat hard roepend op zoek naar de nachtkleding van Koos. Die komt niet meer bij en wisselt het gelach af met 'vuile hufterw rot op'. Dees probeert Koos uit te kleden en stuurt Robin ff een stapje op zij. Koos: 'Nu komt alles goed' Hij houdt van Dees, zij ook van hem. Robin krijgt een hand: 'Ouwe snatzer!'
Koos wil dat Dees bij hem blijft zitten. Dat doet ze. Robin blijft ernaar staan kijken. Koos grinnikt wat in zichzelf. Dees houdt zijn hand vast en verzekert hem een paar keer dat ze er nog is.
Reclame
Dees vraagt of Koos niet misselijk is. Nee, dat niet maar wel zo zat als een... Dat kan Dees niet ontkennen. Robin gaat zich er ook mee bemoeien. dat Koos moet kotsen in de emmer. Koos: 'Ja maar ik kots niet...' Robin heel hard: 'Ok, doeiiii' Robin verlaat de slaapkamer.
Dees blijft tegen Koos zeggen dat ze er nog is. Hij houdt haar hand vast en brabbelt wat. Wil haar hand niet loslaten.
[Dit bericht is gewijzigd door Qt op 17-12-2000 03:18]
K: ik moet naar de wc.
en toen viel het gesprek dood. al 2 uur is er gepraat rond koos maar met dees erbij en robin weg is het stil.
Koos vat zijn avond even samen. K: ik lul als een kip zonder kop. of was hij zijn hele BB tijd aan het samenvatten
K: nu hebben ze er weer wat ingedaan. D: nee hoor, het is gewoon water. K: nee het is geen water vuile hufters. Ik wil dat jij water haalt zegt koos tegen dees.
Koos staat op om naar het toilet te gaan. Hij staat bij de bank te wankelen. Dees: moet je naar de wc, moet je naar de wc. Koos gaat weer zitten. R: Koos ik zorg voor je vanavond. Ik heb ervoor gezorgd dat je zo bent geworden dus ik zorg voor je. Als je kotst dan ruim ik het op.
Koos leunt op robin en ze lopen nu samen naar de wc. koos krijgt weer de slappe lach. R: dit is leuk man, loop niet te ouwehoeren. ik ruim je troep op. K: vuile hufter. Robin parkeert koos op de wc. R: koos dit is tof dit is leuk. Koos ik mag je. K: ja doei.
Robin staat nu droog te dansen in de badkamer. R: koosie, mooi hoor. K: o wat erg. o god o god. Koos mompelt vrolijk verder en robin lacht zich krom.
Koos staat te wankelen met z'n broek op z'n enkels. R: moet ik je even dichtritsen. K: ga toch weg man. R: wat loop je nou te ouwehoeren we hebben toch lol man. Moet ik hem dichtritsen?.
Ze lopen met z'n tweetjes weer terug naar de woonkamer. H tegen R: vindt je dit allemaal normaal. vondt je het vorige keer ook leuk toen jij moest kotsen. R: ach dat is toch leuk man. koos jij vindt het toch ook leuk. Koos wat wil jij nu. wil je slapen. K: ik wil slapen maar ik wil niet alleen gelaten worden. R: als je gaat slapen laten we je alleen.
Koos roept allemaal om dees. R: ik breng je naar bed geen gezeur. Jij gaat lekker naar bed. Waar is je ochtendkleding. waar is je slaapkleding. K: rot op. ach man. waar slaap jij dan in.
Dees en Robin proberen Koos het bed in te krijgen en trekken wat aan z'n kleren. Koos werkt niet echt mee. Hij schiet in de lach en slaat Robin. K: ik wil dat dees bij me blijft. Ik wil dat dees het doet. Dat dees mijn broek uit trekt. alleen dees. R: ouwe snatzer koos. is hij aangeschoten dan zit hij me nog te pakken. K: rot op jij. nu gaat alles goed. als dees bij mij komt. D: ga maar liggen, ik stop je in. R: koos krijg ik nog wel een hand dan. K: ja, ouwe snatzer. R: Hé jij bent hier de ouwe snatzer. D: zo, we zijn alleen. Ga je lekker slapen. Ga maar lekker slapen koos. Ik blijf hier zitten tot je slaapt.
Robin en Dees zitten nu hand in hand in de slaapkamer met Koos in zijn bed. R fluisterd wat in D haar oor.
REKLAME
Ben je niet misselijk vraagt dees nee zegt koos ik ben zo zat als een aap dat kan ik niet ontkennen zegt dees maar dat geeft niet
Als je ziek bent dan geef ik je een emmer zegt robin als je er naast kotst dan ruim ik het op ik hoef niet te kotsen zegt koos 3 keer
Koos is dees weer kwijt , ik ben er nog koos ik heb je hand vast ga nu maar slapen ik blijf bij jou hoor koos hij heeft nog steeds niet door dat Dees zijn hand vast heeft
Het wordt stiller en stiller. Dees praat nog wat maar koos reageert al minder.
D: gaat het goed. K: fbfkbk D: ik ben er nog. K: ik wil niet slapen.
Dees laat koos los. K: hou me vast. D: ja ik ben er nog koos.
Dees en Robin hebben Koos verlaten. Ze gaan samen weg. Dees roept nog ik ga even naar de wc koos goed, goed koos. en dan zijn ze vertrokken. hand in hand.
stream 1 en 2 nu op een slapende koos. nou ja, het is meer een zuchtende en kreunende koos.
(Cynix gaat nu écht slapen, succes streamers!)
Georgie is ff bij Koos komen kijken. Dees blijkt al in bed te liggen. Als Koos weer alleen is begint ie tegen de camera te praten. Een verhaal met dubbele tong over hoe laat het is en dattie zat is in het BB huis. Dees zou terugkomen, maar ze dacht natuurlijk dat Koos al sliep. Dees is een kanjer herhaalt ie een paar x, maar Bianca ook. mompel, mompel
Als een mantra blijft Koos heel zachtjes herhalen: 'Desiree is een kanjer, Desiree is een kanjer'
Hij draait wat, mompelt iets over Dia. Zegt dan: 'Die verrekte camera's... ik denk.. ik ben er...' Stilte en:
Reclame
[Dit bericht is gewijzigd door Qt op 17-12-2000 03:46]
Ze wilde hem vangen!!!
Horny Dees.
BB de streams mogen wel weer ergens anders op
Koos begint tegen zichzelf te praten. K: het is nu 16 december. Ik ben zo zat. ik ben zo zat als een aap. mijn 5 mede bewoners draaien nu een of ander leuk lied. Alles geef ik toe. ik praat nu. godverdomme. o sorry. ik praat teveel. desiree ging.... o wacht even. desiree ging hier net weg. ze zei dat ze terugkwam althans die indruk kreeg ik. ze laat me gewoon liggen. want zij denkt hij slaapt toch wel. toch wil ik effe wat zeggen. desiree is een kanjer. ik ben zo zat ik geef alles toe. maar desiree is een kanjer. iemand .... wat hebben ze een lol. ik weet heus wel ..... (begint te fluisteren iets over desiree) desiree is iemand die erg .... oooo. die verrekte camera's. ik vindt ... ik ben er ...
REKLAME
"O God, ik weet nog de eerste dag. Wat was ik blij dat Desiree er was zeg. Desiree was toch een beetje mijn maatje. Ik was op Leo een beetje jaloers, hij pikte toch Dees af.
Ik weet wel dat ik nu lul als een kip zonder kop, maar ik wil het wel even gezegd hebben."
"Ik ben nu echt dronken hoor. Gadverdamme. Nou ik vind... Ik wil toch dat heel Nederland het weet dat .... dat alles weten."
Neuroot (?)
Kan iemand dit nog volgen?
"Ik wil met Bianca ...
Wat ik leuk vind van Bianca is dat ze gewoon eh ? alleen de laatste keer niet. En dat vind ik dan toch wel heel erg lief van haar. Ik wil gewoon dat heel Nederland weet dat ze heel erg ... Bianca is geen slijmbal. Van mij mag ze winnen."
"Robin en Bianca; als die twee winnen dan .... Ik zeg je bent een Je zegt heel veel dingen waar ik het niet mee eens ben, maar je was vanaf het begin mijn favoriet. Godskanonne."
Koos vertelt verder: 'Kim is een kanjer, dat heb ik genoeg laten blijken... maarre als er iemand... Robin is mijn eh.. Robin gaat het winnen.. Ja als er iemand ??... dan is het toch Bianca..' En ff later: 'Ik ben nu echt dronken hoor'
Koos vertelt verder over hoe lief Desiree is. En wat er leuk is aan Bianca. Ze is recht voor z'n raap, heeft Koos bijna alle keren genomineerd, alleen de laatste keer niet... Lange stiltes ertussen, maar Koos gaat verder. Hij wil dat heel Nederland weet dat Bianca een slijmbal is. En Robin ook... als die 2 winnen... Robin ook hoor.. die ouwe hufter. Ze zeggen allebei dingen waar Koos het niet mee eens is maar Robin was van het begin af aan zijn favoriet.. Stilte en dan zachtjes: 'Els..' Pfff, wat heeft die Koos veel gezopen zeg...
en dan;
"Bianca en Hieke om Hieke godverdorie ik weet nog niet hoe die heet die gozer, ik leer het nooit. Maar ik heb vandeweek gezien toen ik dacht dat ik haar bruidegom was, toen bleek ik haar vader te zijn. Maar goed Koos bleek dus de mompel pies je als een rund. Dan moet ik er dus uit, en dan moet ik langs dat hele circusteam."
Koos kwam even omhoog, aanschouwde de kotsemmer maar viel toen weer achterover languit in zijn bed.
De deur gaat open en de stemmen van Georgie en Bianca klinken.
Koos roept bijna onverstaanbaar om Desiree.
De hele boel is weer wakker; Koos: "Ik wou Desiree, maar ze kwam niet terug!"
Looks like this party is going on, damn woman!
[Dit bericht is gewijzigd door Simba op 17-12-2000 04:18]
Desiree is een kanjer. god. desiree. desiree is een kans. ik zou graag willen. zoals ik er nu over denk. desiree heeft de minste kans. ik ben zo zat als een aap. maar het is wel de waarheid. laat. laat. effe wachten. laat mij nu effe lullen. maar het is wel de waarheid. het zal allebei. desiree is een kanjer. en bianca ook. maar in mijn ogen bianca heeft het geluk dat ze gewoon iets meer levenservaring heb.... o wat erg. het is geen doen. ik ben zo zat, zo zat als een aap. ik ben dronken. maar ik wil gezegd hebben dat het allebei kanjers zijn. dat ik vindt dat ik desiree enigzins verraad heb. toen ik... o ... ik was hier net in het huis de eerste avond. godverdomme wat was ik blij dat desiree er was. want desiree. ze was een beetje van het begin mijn maatje. maar als ik nu over denk was ze wel een beetje jalours op leo want ze pakte me een beetje van me af. ik weet dat ik lul als een dronken kip maar ik wil het wel gezegd hebben. want zo voel ik het. echt waar. desiree is wel iemand waarvan ik zou kunnen houden. ik kan het wel zeggen want alle anderen zijn nu in die kamer. maar ik weet het wel. en dan ga je verder in deze, hoe noem je dit, in deze snelkookpan. maar desiree was voor mij van begin af aan iemand waarvan ik dacht dat is mijn maatje. maar alleen mijn maatje om gewoon een vriendschappelijke band. zo was desiree. zij was de enige die zo overdreven deden. nogmaals ik ben ze zat als een aap en ik lul met een dubbele tong. maar desiree en kim waren toch degene die wat rustiger waren in het huis. godkanonne wat een idioten waren er. in de loop der tijd, ik kan .... ik vindt wel dat als kim, eh kim ook voor jou je bent een kanjer, maarre als ik iemand .. robin is mijn waarvan ik denk die gaat het winnen. maar als ik iemand het naderhand gun dan is het toch bianca. sorry. god meid. wat ben jij een kanjer. ......... want eh... nogmaals ik ben nu echt dronken hoor. maar de waarheid mag gezegd worden. ik vindt .. o wat erg ... ik wil toch dat heel nederland dat weet dat desir... eh desiree is lief. bianca ... o wat erg. ik wil dat bianca .... het is echt een kanjer hoor. het leuke van bianca is dat ze gewoon recht voor z'n raap is, ze is eerlijk ze heeft mij volgens mij van begin af aan alle keren genomineerd alleen de laatste keer niet. en dat vindt ik dan wel heel erg lief van haar. ik wil gewoon dat heel nederland weet dat eh.. ze heel erg ... bianca is geen slijmbal. van mij mag ze winnen. en robin ook. robin en bianca. als die 2 winnen. robin kanjer. ouwe hufter. je zegt heel veel dingen waar ik het niet mee eens ben, maar e was van begin af aan mijn favoriet en ik laat je niet vallen. he bianca, god kannonne. Els. ik hou van je. ik kan niet afwachten. o wat erg. ik lul met dubbele tong. els samen met bianca hieke. hieke. ik weet nog niet hoe die heet, die gozer. maar ja ik heb hem van de week gezien. terwijl ik dacht dat ik een bruidegom was. bleek ik de vader te zijn. maar goed koos bleek dus.. o wat erg. ik moet pissen als een runt. en dan moet ik er dus uit en dan moet ik langs het hele circus. en lachen dan. dat heb ik al zo vaak meegemaakt. desiree die was net toch bij me. en ze zei dat ze terug kwam en ze kwam niet terug. het is echt heel raar hier. ik geef het toe. ik ben zo zat als een aap. maar het is toch heel raar hier hoor. georgie die ik met veel pijn en moeite genomineerd had afgelopen week. godkanonne. doet het zeer. ik denk zoveel anders dan hij. ik blijf erbij ik vindt dat hij ouweweds is. echt. conservatief noem ik het. misschien is ie wel een beetje zo als ik vroeger was. hij wil ook zo graag boompie huisje beestje. hij wil zo graag trouwen. ik was 9 jaar toen wilde ik het al. niet trouwen maar gewoon het huisje beestje boompje. ik vindt dat het ... moeilijk te plaatsen persoon. ik heb hem veel vaker genomineerd als hij mij. ik vindt dat wel rot. en iedere keer ... o god. sjors... waaarom heb ik ... het is zo'n praatjesmaker. maar aan de andere kant een aardige gozer. o god o god, man. o god. ....... waar zijn mijn... waar is els. waar is sandra, frank. waar is maurice ... en esther. ik ken je nog. maar goed. vandaag is wel de dag. dat bert en haar zus.... verdomme. bianca... o wat erg.
Robin en bianca komen nu binnen. wat is er koos. K: waarom .... desiree zei dat ze terug zou komen. Maar ze kwam niet terug en daar baal ik van. ik ben teleurgesteld. R: lag je daar op te wachten. Als je niet kan slapen kom je er toch weer uit.
Robin haalt koos weer zijn bedje uit. Koos wil een broek aan. K: ik geef alles toe maar ik ben niet uit mijn bed gevallen. Vervolgens wordt dit door bianca en hieke 10 keer herhaalt.
K: ik zat te denken van wie hou ik nou het meest. van desiree of bianca. Desiree was de eerste maar ik hou nu zo verschikkelijk veel van bianca. R: ah Hieke.
zijn nu bezig koos zijn broek aan te doen.
REKLAME.
Koos: "Nou heeft Dees me toch weer teleurgesteld. Ik lag maar te wachten, ze zou terugkomen.
Robin: "Ik heb het gedaan Koos, het spijt me. Ik heb tegen Desiree gezegd dat je sliep en dat ze weg kon gaan."
B: Weet je dat we bijna elke dag nu kunnen douchen, Desiree? Ik heb nog 7 muntjes.
D: Nog 2 weken
B: Niet eens meer, nog 13 dagen, dat vergeet je dat het bijna Kerst is. We moeten morgen overal kerstversiersels hangen.
D: Dat vindt ik wel gezellig, heb ik hier toch lekker een kerstsfeer.
B: K heeft een vrolijke dronk over zich.
D: Ja dat vindt ik ook.
G: K ging lekker ongeneerd in zijn neus zitten toen die hier zat, hij heeft inderdaad een vrolijke dronk over zich.
G: Koos is vervelend alsie dronken is. uh voor degene die op hem moet passen.
[Dit bericht is gewijzigd door Simba op 17-12-2000 04:28]
K tegen H: ik wil zo graag zoenen met je.
Koos houd van iedereen. Desiree valt hem tegen. Dat ze niet terug is gekomen.
R: ik heb het gedaan. ik heb gezegd dat ze niet terug moest komen. Koos laat mij je even helpen naar het toilet. K: rot op. R: laat me je nou effe helpen. Kom op. He jonge loop nou niet te... Ik zei dat je sliep.
D: R zei dat je sliep en dan ga ik je niet wakker maken.
Zo, Robin heeft opa koos weer op het toilet gezet. Van de woonkamer krijgen we niets te zien. alles draait om koos (en robin) vannacht.
Robin geeft nu toe dat hij wodka in koos zijn water had gedaan. ook in zijn bier zat wodka. toen koos met dubbele tong ging praten dacht robin nu pak ik je.
Robin legt nu alles uit. alles wat hij gedaan had om koos zat te krijgen. ik heb het gewoon gedaan. ik heb het laatste beetje extra gedaan. je was al zat maar dat laatste beetje kwam door mij. maar ik let ook wel op je.
K: je ben gewoon een hufter.
4:40
Bon Jovi is afgelopen en G zet november rain op.
D November Rain?, Heerlijk heh
G: Ik wil hem nou ff met mijn ogen dicht horen, ik kan hem 100x horen, zoals jij bed of roses 100x kan horen.
D: Ik vindt deze ook mooi hoor, je ziet die clip ook helemaal voor je. *Simba ziet nix
4:44
Door een grote schreeuw schakel ik ff naar stream 1 en daar is een plafondplaat zo uit het plafond op R&K gevallen. B is komen kijken, grote hilariteit
*Geintje van R&K of echt
[Dit bericht is gewijzigd door Simba op 17-12-2000 04:47]
K: je bent een kanjer. R: jij ook maar je moet niet zo slijmen.
Robin maakt nu een grapje over zichzelf. van toen hij zei "jullie zijn allemaal van die aardige mensen. allemaal".
Robin lecht nog even uit wat erg is. in de vijver springen en dan met naakte vrouwen onder douche staan zonder dat je het weet. en dan kotsten in je nachtkastje. dat is pas erg.
Jij hebt nog niets raars gezegd. alleen dat je van vrouwens houd en dat je het zo naar je zin hebt. dat is toch niets nieuws.
Koos maakt zich nu druk over hoe zijn moeder over hem denkt.
Robin vertelt nu dat hij vanavond met koos en desiree in de slaapkamer was. koos wist dat niet. pas toen georgie dacht dat koos uit zijn bed was gevallen waren ze komen kijken.
Gaat over dees. R: ik vondt het in begin een trut. K: ik ook. R: maar nu gaan we goed met elkaar om.
En daar was bianca weer: heren van het goeie leven. Bianca poetst haar tanden.
B: Hoe is het Koos. K: ik ben zo dronken als een deur. B: je bent een hele vrolijke dronkaard. niets mis mee.
Koos nu tegen R en B: robin jij wint het. bianca is een kanjer.
Koos en Robin lopen terug naar de slaapkamer. Er komt een stuk plafond naar beneden zeilen. Boven op koos zijn hoofd. R: ik krijg het vol in mijn kanis.
K: alles geef ik toe en dan krijg ik een plank op mijn kop. R: ik krijg hem op mijn oog. hoe krijg je het voor elkaar.
Robin staat uitgepraat met het stuk plafond in zijn handen.
Koos duikelt nu zo voorover zijn bed in. Robin is er weer bij. Trekt aan zijn broek en toen was er....
REKLAME
De plank die Koos en Robin op hun kop kregen
Zie ineens dat Bianca op de bank in slaap gevallen is Ze reageert zelfs niet op Georgie's valse (harde) hoge noten.
R over autobeurzen, D vindt het ook leuk.
G zou geld willen hebben om een eigen race-team te hebben.
Dees is heel zacht
5:13
R: Ook nog een beetje water, G?
G: Ja
D hoeft niet
R schenkt in, geeft water aan G en gaat dansend naar wc.
CD: Georgie-Porgie, kiss all the girls goodbye.
G vindt hem leuk: Zo toepasselijk ook.
G: Oh nee, ik ben nu een stuk rustiger.
R komt dansend terug en maakt allerlei vreemde (lik/zoen) gebaren op 10cm afstand van slapende Bianca's gezicht. Deze schrikt even in haar slaap zo te zien, maar slaapt direkt gewoon weer verder.
5:20
R: Zullen we naar bed gaan Dees?
D: (tegen G) Kun je nog een keer dat nr draaien, dan ga ik naar bed.
G: Nr 11 heh?
CD: Bed of roses
D gaat nu op haar rug liggen met hoofd in schoot van Robin en benen op de leuning vd bank. D zingt zachtjes mee ze kijken elkaar in de ogen terwijl ze beide meezingen.
G komt er af en toe tussendoor met opmerking over het cd-hoesje: Deze cd is ook een cd-rom.
nr afgelopen, Dees gaat weer rechtop zitten en drinkt wat, staat op en zegt ik ga naar bed, Robin maakt geen aanstalten om mee te gaan.
R: Truste meid en ze geven elkaar een kusje.
Dees verdwijnt uit huiskamer. Is dit alles?
5:42
Bianca is heel ff wakker en draait zich om.
Robin: Lekker heh? Bianca reageert niet en slaapt weer verder.
5:47
CD: Herman op een terras in de zon
6:05
CD: Follow that dream
6:35
R&G nog wakker, Bianca slaapt nog op bank
Ok, bewoners hebben gewonnen ik ga naar bed
[Dit bericht is gewijzigd door Simba op 17-12-2000 06:34]
en de eerste woordjes van vandaag zijn van bianca die tegen de theedoeken roept: ah, theedoeken, mooie theedoeken, prachtig.
[Dit bericht is gewijzigd door rialto op 17-12-2000 14:47]
Bianca haalt nu iets op uit de voorraadkamer. kan nog niet zien wat het is. aha, ze is de drank van gisteren terug aan het brengen. robin had wat verstopt maar BB is neit gek. alles moet terug.
hé daar is hieke ook. ze klaagt even over het weer.
Bi vraagt aan Hieke of ze een kater heeft, maar dat is niet zo. Maar om nou te zeggen dat ze er fit uit ziet.
Ik hoor veel muziek maar bianca en hieke reageren er niet op. desiree komt nu tevoorschijn omdat het zoveel herrie is.
er wordt nog even gepraat over het plafond wat gisteren naar beneden kwam.
hieke verbaasd zich erover dat het al zo laat is. 3 uur zeg.
de dames bespreken nu even de toestand van koos gisteren. H: die man was teut. hij begon over van alles te kletsen.
Sjors moet zijn zender om doen. maar hij heeft hem om. hij is gewoon stil. STEM: o , eh, zouden jullie de stoel van de tafeltennis tafel willen halen.
en daar is robin ook weer. hij heeft de muts weer op zijn hoofd en heeft het over gigantische koppijn. R: kwart over 3. H: mooi op tijd hè.
Koos was gisteren tegen Hieke aan het praten. Hieke zei niets terug want Koos was aan het baselen. Uiteindelijk heeft ze toch maar wat gezegd. H: jeetje, wat was die man ver weg. Die man was echt als een aap.
volgens robin is koos al wakker en gaat het goed met hem. hij wil alleen nog even blijven liggen.
iedereen is het erover eens. koos was erg dronken maar het was wel gezellig.
Binnen schaken Sjors en Bianca. Dees en Koos zitten erbij op de bank. Er wordt weinig tot niks gezegd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |