Dat vind ik dus ook van het op het aanrecht/werkblad zitten, soms zelfs met hun poten erop......en niemand die er ook maar iets over/van zegt........quote:Op donderdag 30 maart 2023 22:49 schreef Judiwi het volgende:
Zo onbeschoft met je schoenen op de bank. Waar ook anderen gebruik van maken. Woon nu alleen. Dan moet je het zelf weten, maar dit is asociaal.
op rupert kan nietquote:Op donderdag 30 maart 2023 22:55 schreef Judiwi het volgende:
O Janet gaat op Imi of Rupert. Zegt Jasper.
quote:Op donderdag 30 maart 2023 22:57 schreef tonja het volgende:
Teringpleures. Jahaaaaa JW er moest een bout aangedraaid worden, de leiplaat is niet gebroken
JW vertelt nu een heroïsch verhaal over hoe hij ooit zijn wasmachine repareerde. Iets met koolborstelsquote:Op donderdag 30 maart 2023 22:59 schreef ChocoFan het volgende:
[..]![]()
Ik kan het niet meer aanhoren, zit nu bij Wanda, die kan ik ook niet meer aanhoren en ik wilde nog wel dat we haar vaker zouden zien, niet dus.
Heerlijk!quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:00 schreef freaky40 het volgende:
Esther heeft ook al verstand van de besturing van de wasmachine....hoog Jiskefet gehalte dit gesprek.
De schoepschuimers deden het niet in onderste deel van de draaikolk van de wasmachine....quote:
Ohw koolborstels, die hebben wij zelf ook wel eens vervangen, oftewel als wij dat kunnen kan bijna iedereen dat. Aansteller.quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:00 schreef tonja het volgende:
[..]
JW vertelt nu een heroïsch verhaal over hoe hij ooit zijn wasmachine repareerde. Iets met koolborstelsEn gooit dat verhaal nog een keer in de herhaling
Dat is dan een hele tijd geleden. Koolborstels hahahaquote:Op donderdag 30 maart 2023 23:00 schreef tonja het volgende:
[..]
JW vertelt nu een heroïsch verhaal over hoe hij ooit zijn wasmachine repareerde. Iets met koolborstelsEn gooit dat verhaal nog een keer in de herhaling
Eliminatieopdracht dag verplaatst naar morgen?quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:03 schreef xsaskiax het volgende:
Erik klinkt of hij naar de galg moet: het wordt morgen een biljartloze dag
Was het maar zo'n feest, het biljart is verplaatstquote:Op donderdag 30 maart 2023 23:03 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Eliminatieopdracht dag verplaatst naar morgen?
Ik hou me nu meer met muziek bezig, Ik zal je mijn Youtube dm'en. (als je daar prijs op stelt)quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:05 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Spelletje nog steeds of ben je met wat anders bezig? ik las druk met een andere site.
Doe maar!quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:06 schreef tonja het volgende:
[..]
Ik hou me nu meer met muziek bezig, Ik zal je mijn Youtube dm'en. (als je daar prijs op stelt)
Ja, ik moet zeggen dat deze irl soap me niet tegenvalt.quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:10 schreef ChocoFan het volgende:
Er zijn toch een aantal mensen die behoorlijk aan het doordraaien zijn daaro, bitchen, zeuren, snel van emoties wisselen, haat spuwen. Bijzondere observatie weer.....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Als ik die karretjes zo bekijk denk ik dat er morgen mensen gaan bloedenquote:Op donderdag 30 maart 2023 23:17 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Morgen Loods kart evenement, ben vrij dus ga lekker live streamen, ben benieuwd ....
Met je eens, ik vermaak me er vaak prima mee. De ontwikkelingen ook nu na lange tijd bij elkaar te zijn, zijn ook leuk.quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:11 schreef tonja het volgende:
[..]
Ja, ik moet zeggen dat deze irl soap me niet tegenvalt.
quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:18 schreef tonja het volgende:
[..]
Als ik die karretjes zo bekijk denk ik dat er morgen mensen gaan bloeden
Zet de EHBO koffer maar vast klaar.quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:20 schreef KinKiJan het volgende:
[..]Grote kans ja!
Isaac en Jasper hadden het er straks al over dat ze verwachten dat mensen over hun eigen handen heen rijden in de bochten, top event!
Volgens mij hadden ze daarop NEE als antwoord gekregen dus er komt nu iets anders binnen qua motor. Geen idee meer wat voor iets.quote:Op donderdag 30 maart 2023 23:21 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Hoop dat Jasper zijn motor ook nog even binnenkomt morgen ....
Ja het is 0.00 uur he dus dan krijgen we een slaap stream en moeten we het er met 1 doen.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 00:02 schreef Flow3r het volgende:
Tuurlijk joh, gooi er maar gewoon een slaper in midden in een gesprek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |