(dit topic probeerde ik net ook te posten, maar er ging iets fout geloof ik)
Zelf ook ervaring mee
Alle tandjes zitten overigens nog prima op z'n plek.
quote:ik moest elke maand terug moet nog steeds , maar hij kan me ook gewoon laten terugkomen als me tand uit is ,
Op maandag 10 februari 2003 20:54 schreef vervoto1 het volgende:
ik heb er een keer nix aan gedaan, gewoon 2 jaar mee doorgelopen.. bleek wel dat er een tand was gaan opschuiven en dat kostte weer 4 maanden beugel voor die weer op z'n plek was.. gouden tip is dus als je dat gezeik niet wilt.. als een speer naar de orthodontist en dat ding er weer in laten zitten. Ondanks het feit dat het erg grote zakkenvullers zijn zetten ze die dingen er niet voor nix in.
heb er verder geen last van dat er nog lijm zit. en uhm, beneden staat t wel weeer een klein beetje scheef, maar niet extreem ofzo en boven is t helemaal mooi nog
Het is niet gezegd dat het gebeurd maar als het gebeurd is het natuurlijk wel doodzonde van al die ellende die je met je echte beugel hebt gehad.
Overigens heb ik ook spalkjes (al 3 jaar) en ik heb nog nooit 1 probleem gehad met die dingen!
quote:op je draadje of je tong
Op maandag 10 februari 2003 22:15 schreef Shannara het volgende:
Ik ken 't, na 2 jaar beugel ging dat draadje al vrij snel stuk... Ik dacht dat 't niet boeide, maar de boel ging weer scheef staan, dus ik weer een paar maanden een beugel
Daarna is 't draadje nooit meer kapot gegaan! Ik loop er al jaren mee! In't begin haalde ik m'n tong eraan open, maar nu zit er eelt op
quote:Precies!!
Op maandag 10 februari 2003 23:16 schreef heaven7 het volgende:
Die dingen plaatsen ze ivm verstandskiezen, als die namelijk nog niet doorzijn als je beugelperiode afgelopen is zeg maar dan staan je tanden mooi recht, maar mochten ze wel doorkomen dan heb je kans dat de boel verdrukt wordt en dus scheef gaat staan.Het is niet gezegd dat het gebeurd maar als het gebeurd is het natuurlijk wel doodzonde van al die ellende die je met je echte beugel hebt gehad.
Overigens heb ik ook spalkjes (al 3 jaar) en ik heb nog nooit 1 probleem gehad met die dingen!
Heeft ze 3 dagen met een losse kies rondgelopen die er niet uit wou
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |