Ook in de TV wereld zijn het mensenquote:
Volgens Kim zelf liep Papa al jaren naar dit moment toe... een paar uur zal niet echt veel impact hebbenquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Denk je dat ze dit soort berichten expres lang achter houden
Dit is natuurlijk onzin.quote:Op woensdag 29 maart 2023 16:03 schreef Silves het volgende:
die andere kutgroep die gaan weer als hardste lachen..weer 1tje minder.
Wat een domme uitspraak.quote:Op woensdag 29 maart 2023 16:04 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Volgens Kim zelf liep Papa al jaren naar dit moment toe... een paar uur zal niet echt veel impact hebben
De een zijn dood .... is de ander zijn broodquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:06 schreef Silves het volgende:
[..]
Hoezo? deden ze ook bij Martin...heel veel nep reacties van bepaalde bewoners..
Ze kunnen het echt niet maken om dit langer dan nodig is achterhouden..Ook niet in TVland..quote:Op woensdag 29 maart 2023 16:03 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik denk wel dat dit heel snel doorkomt, gezien de ernst van de situatie
JWquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef Chanel5 het volgende:
fluuster fluister, aan wie heeft Moirama nog meer schijt?
Wanda gaat hier natuurlijk niet mee akkoord...quote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef engine het volgende:
Meerderheid van de groep moet voor zijn bij 48 uur naar huis zegt Jeff nu.
Dat is één persoon.quote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Wanda gaat hier natuurlijk niet mee akkoord...
waarom zou wanda hier niet mee akkoord gaan?quote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Wanda gaat hier natuurlijk niet mee akkoord...
quote:Op woensdag 29 maart 2023 15:55 schreef Aggie46 het volgende:
[..]Heftig Aggie, heel veel sterkte!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze verteld dat ze ook bang is om een zwarte envelop te krijgen, ze fluisteren niet, maar praten zachtjesquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef Chanel5 het volgende:
fluuster fluister, aan wie heeft Moirama nog meer schijt?
Hier gaat iedereen toch mee akkoord lijkt mijquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Wanda gaat hier natuurlijk niet mee akkoord...
Wanda doet dat heus welquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Wanda gaat hier natuurlijk niet mee akkoord...
Alleen als je een ongemanierd en ongevoelig persoon bent, dan nietquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:08 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Hier gaat iedereen toch mee akkoord lijkt mij
Niet persé. De aanvraag is wat anders dan het tijdstipquote:Op woensdag 29 maart 2023 16:07 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het gaat ook nog om euthanasie.. en dan liggen datum en tijd zelfs vast
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |