abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_208509916
quote:
Wijkagent zwaar mishandeld: gebroken pink en kneuzingen op hoofd

ZEVENAAR - Een wijkagent is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Zevenaar. In het ziekenhuis bleek de vrouw een gebroken pink te hebben en meerdere kneuzingen op haar hoofd. Dat meldt de politie donderdag.
De wijkagent was zondag samen met een collega in recreatiegebied De Breuly. Ze schreef daar een bekeuring uit aan een man. Omdat de wijkagent al vaker contact met hem had gehad, verliep het gesprek rustig.

'Uit het niets'
"Totdat de man ineens uit het niets met zijn vuisten meerdere keren op het hoofd en de armen en handen van onze collega begon te slaan", schrijft de politie Zevenaar op Facebook.
Na de geweldsuitbarsting hadden ze de verdachte snel onder controle. Een derde agent hielp bij de aanhouding. De gewonde wijkagent moest naar de spoedeisende hulp. Op een foto op Facebook is te zien dat ze gips heeft om haar gebroken pink en met haar arm in een mitella loopt.
Waarom de man opeens door het lint ging, is niet bekend. In verband met het belang van objectiviteit is de zaak afgehandeld door de politie Achterhoek-West.
https://www.gld.nl/amp/ni(...)-kneuzingen-op-hoofd

Ik heb hier wel een mening over, maar om een ban te voorkomen zal ik die wijselijk voor me houden :)
#freeWillemM
Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2682522/1/25#p209511850" target="_blank" >woensdag 14 juni 2023 19:05</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/221644" target="_blank" >timmmmm</a> het volgende:[/b]
Ik heb in ieder geval liever huidkanker dan dit topic lezen
pi_208509983
Uit het niets? Lekker geloofwaardig weer.
pi_208510002
Is de agent gediversificeerd?
pi_208510017
quote:
1s.gif Op donderdag 23 maart 2023 19:49 schreef etuiedelapiel het volgende:
Uit het niets? Lekker geloofwaardig weer.
Een bekeuring ook nog eens door een vrouw is voor sommige niet nader aan te duiden bevolkingsgroepen zekr niet niets :X
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
pi_208510115
quote:
0s.gif Op donderdag 23 maart 2023 19:50 schreef Wirelessmouse het volgende:
Is de agent gediversificeerd?
Nu wel in ieder geval.
#freeWillemM
Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2682522/1/25#p209511850" target="_blank" >woensdag 14 juni 2023 19:05</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/221644" target="_blank" >timmmmm</a> het volgende:[/b]
Ik heb in ieder geval liever huidkanker dan dit topic lezen
  donderdag 23 maart 2023 @ 20:31:40 #6
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_208510684
Ik moet gelijk denken aan dat filmpje van 2 politievrouwen in Zweden of Finland die een allochtoon niet konden aanhouden. Toen kwam er een man hun helpen die in z'n eentje die gast overmeesterde :')
pi_208510689
‘de man’
U MAD?
  donderdag 23 maart 2023 @ 20:38:15 #8
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_208510751
We weten niet precies wat er vooraf is gegaan. Het verhaal is natuurlijk nu wel van een kant belicht. Daarnaast zijn de lontjes korter geworden door een aantal impopulaire manieren van handhaving. Desondanks vind ik het bijzonder om deze frustratie te uiten door iemand het ziekenhuis in te trappen en vind ik geweld niet oké.
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')