we gaan het zien of het oorlog in de keuken wordquote:Op maandag 20 maart 2023 20:51 schreef greysbones het volgende:
[..]
oh my
kunnen die uberhaupt samenwerken?
Uiteindelijk weet niemand exact hoe het zit, we moeten zelf dus maar conclusies trekken uit wat we horen en zien. De eerder gegeven verklaring van Lionheart klinkt me logisch in de oren. Maar zeker weten we het niet. En we weten ook dat mensen zich vaker verlullen omdat regie te laat wegdraait. Dus wat dat betreft kan alles.quote:Op maandag 20 maart 2023 20:20 schreef engine het volgende:
[..]
Niet alles wat logisch lijkt is logisch.
Ik kan het mij ook maar moeilijk voorstellen maar ik kan ook weinig met iemand geeft een verklaring die plausibel klinkt en dan is dat het antwoord. Dat is net zo goed raden naar het antwoord.
i know... was grapjequote:Op maandag 20 maart 2023 20:53 schreef cinsan het volgende:
[..]
nee zoeken muziek uit voor hun fredding
Woord komt niet voor in Google, zelf verzonnen woord dus daarquote:Op maandag 20 maart 2023 20:53 schreef cinsan het volgende:
[..]
nee zoeken muziek uit voor hun fredding
eh neequote:Op maandag 20 maart 2023 20:57 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Woord komt niet voor in Google, zelf verzonnen woord dus daar
er zit in hun contract een beding dat ze een bepaalde tijd zich niet in de media mogen uiten/ over ejvjl mogen pratenquote:Op maandag 20 maart 2023 21:04 schreef woxxel het volgende:
Raar programma is t. Saaiste ook.
Ook die geheimzinnigheid van de bewoners die er uit zijn
Gj hoof je er niet over. Martin niet. Mexx niet
Ooit nog wat van gehoord? Hij is pas een paar dagen weg en het vertrek is nog niet eens op tv geweest.. tuurlijk hoor je van hem nog niets.quote:Op maandag 20 maart 2023 21:07 schreef HappyCharly het volgende:
Sowieso, ooit nog iets gehoord van Martin?
Die verdween gewoon en nergens lezen we waarom?
Las dat Mexx gewoon nog op insta zit en post..
Ze mogen 7 dagen niks posten op SM als ze er uit zijn.quote:Op maandag 20 maart 2023 21:07 schreef HappyCharly het volgende:
Sowieso, ooit nog iets gehoord van Martin?
Die verdween gewoon en nergens lezen we waarom?
Las dat Mexx gewoon nog op insta zit en post..
ik zei het wat dramatisch idd...quote:Op maandag 20 maart 2023 21:09 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ooit nog wat van gehoord? Hij is pas een paar dagen weg en het vertrek is nog niet eens op tv geweest.. tuurlijk hoor je van hem nog niets.
dat ging goed bij mexxquote:Op maandag 20 maart 2023 21:09 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Ze mogen 7 dagen niks posten op SM als ze er uit zijn.
ik zal de dagen turven op mijn kalender...quote:Op maandag 20 maart 2023 21:09 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Ze mogen 7 dagen niks posten op SM als ze er uit zijn.
ja maar dat had ik dus ook wel van veel anderen verwacht... Mexx en Kim, hoor je amper..quote:Op maandag 20 maart 2023 21:12 schreef lojanda het volgende:
Geloof maar dat op het moment Martin iets mag posten dat hij dat zeker zal gaan doen.. zo’n mediageile persoon als hij met alle drama die hij heeft en hoe hij daar ook altijd op de voorgrond wilde zijn en vaak alle aandacht opeisten..
Ik denk dat het niet lang meer zal duren voordat hij van zich laat horen.. waarschijnlijk zit hij al dagen op zijn handenquote:Op maandag 20 maart 2023 21:10 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
ik zei het wat dramatisch idd...![]()
Maar je zou verwachten dat je toch iig vanuit zijn omgeving/ op socials iets leest over de toedracht.. zeker omdat het zo plots was en hij er lang inzat
Ik denk dat ze veel shit over zich heen krijgen als ze wat posten. Alle accounts staan ook op privé..quote:Op maandag 20 maart 2023 21:14 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
ja maar dat had ik dus ook wel van veel anderen verwacht... Mexx en Kim, hoor je amper..
rest ben ik vergeten
De enige die iets post is Berend op zijn facebookpaginaquote:Op maandag 20 maart 2023 21:14 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
ja maar dat had ik dus ook wel van veel anderen verwacht... Mexx en Kim, hoor je amper..
rest ben ik vergeten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |