Lijkt nergens naar hij had het rustig op de minder hete kant moeten leggen. Deksel erop en rustig laten garen dan aanbruinen op de hete kant.quote:
hij is er eentje van "klepel en klok "quote:Op maandag 20 maart 2023 17:36 schreef engine het volgende:
Hahahaha hoor die bbq expert doen alsof hij precies weet wat hij doet
Ja en Jaquote:Op maandag 20 maart 2023 17:05 schreef czvt het volgende:
In mijn omgeving stelden meerdere personen de volgende vragen:-
- Is Danny homo?
- Is Charlotte een escorte?
Ikzelf heb mijn twijfels maar wat denken/weten jullie?
Met een beetje geluk komt het toch goedquote:Op maandag 20 maart 2023 17:46 schreef rinardo het volgende:
ohhhh ze hebben allleen dit stuk vlees, woooow, dan had ik het wel in 6 stukjes gedaan
Ik denk vooral; wat boeit het. Precies die eerste vraag maakt het dat homo’s nog als ander soort, minderwaardig wezen behandeld worden. Ik snap sowieso niet waarom mensen zich zo bezighouden met wie waar z’n piemel wel of niet insteekt. Het principe ‘uit de kast komen’ slaat ook op niks als je erover nadenkt. Alsof je aan de wereld verplicht zou zijn te vertellen waar je je piemel insteekt of niet. Zelfs ik zou nu weer de schijn tegen me kunnen krijgen, dat ik dan zogenaamd homo zou zijn door dit te opperen, terwijl ik dat niet ben. Het is allemaal aangeleerd gedrag. En heel erg vreemd als je erbij stilstaat.quote:Op maandag 20 maart 2023 17:05 schreef czvt het volgende:
In mijn omgeving stelden meerdere personen de volgende vragen:-
- Is Danny homo?
- Is Charlotte een escorte?
Ikzelf heb mijn twijfels maar wat denken/weten jullie?
Heb ik gemist, niet gezien of over gelezen.quote:Op maandag 20 maart 2023 17:48 schreef bull-sjitt het volgende:
er zijn dus opmerkingen gemaakt over de discussie die Jason en Dandy hadden ( de geleende coin die Dandy niet wou terug geven )
Ja daar had Danny het wel over en zo klonk het ook.quote:Op maandag 20 maart 2023 17:59 schreef Jockari het volgende:
[..]
Hopelijk laten ze het dan eerst deftig rusten onder alufolie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |