quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:45 schreef ledn81 het volgende:
[..]
geen 7 kuub tuinaarde maar een zak aardappelen in het thais besteld
Tweede maal dat ze een bijna onmogelijke secret mission krijgt. Met fake brother ook al bijna niet te doen.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:56 schreef Gerrie_55 het volgende:
voor 7 personen aardappels inplaats van thais
Tja dan moet je niet evenhardopdenken, voor je het weet zit je opgescheept met 'n shitload schijtpapierquote:Op woensdag 15 maart 2023 23:27 schreef Evenhardopdenken het volgende:
[..]
[..]
Tweede maal dat ze een bijna onmogelijke secret mission krijgt. Met fake brother ook al bijna niet te doen.
De taal van Thailand is het Thai, een tonale taal. Een zelfde woord krijgt een andere betekenis afhankelijk van de toon waarop het wordt uitgesproken.
Heeft vast judy of chelsea gedaanquote:Op donderdag 16 maart 2023 08:13 schreef happyme28 het volgende:
Danny en Ali zijn uit bed. Ze zien de bordjes met 1 frietje. Ali heeft de aardappelen geteld en er is er 1 uit de zak. Maar er zitten geen schillen in de vuilniszak. Hoe kan dat? Waarom staat de Airfryer er? Verwarring 😁
Als de grote baas je niet bezighoudt, moet je zelf maar wat prakkiserenquote:Op donderdag 16 maart 2023 08:13 schreef happyme28 het volgende:
Danny en Ali zijn uit bed. Ze zien de bordjes met 1 frietje. Ali heeft de aardappelen geteld en er is er 1 uit de zak. Maar er zitten geen schillen in de vuilniszak. Hoe kan dat? Waarom staat de Airfryer er? Verwarring 😁
Oja fuck ik moet werkenquote:Op donderdag 16 maart 2023 08:44 schreef Kodiak100 het volgende:
Lindsey en Danny gaan alles observeren vandaag
Charlotte eerst de nominatie en daarna pas de oud bewoner
We hadden ook niet anders verwacht tochquote:Op donderdag 16 maart 2023 09:00 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Nou geen druppel aan te pas gekomen
Gisterenavond is er water aan te pas gekomen, haren ook gewassenquote:Op donderdag 16 maart 2023 09:04 schreef Ireth het volgende:
[..]
We hadden ook niet anders verwacht toch
Hij nam ook geen chocolade aan gisteravondquote:Op donderdag 16 maart 2023 09:07 schreef TheLuckyman het volgende:
Ali praat niet met Charlotte, volgens Charlotte. Alsof ze dit wilde geeft ze aan. Krijgen we straks een boze Ali na de bekendmaking?
quote:Op donderdag 16 maart 2023 09:11 schreef Krambo het volgende:
Weet Bart dat het Jason was met die frietjes en speelt hij mee?
Of heeft hij ook geen idee?
Zoekt ze de aardappelschillen?quote:Op donderdag 16 maart 2023 08:34 schreef Kodiak100 het volgende:
Charlotte haar been aan het inspecteren
quote:Op donderdag 16 maart 2023 09:07 schreef TheLuckyman het volgende:
Ali praat niet met Charlotte, volgens Charlotte. Alsof ze dit wilde geeft ze aan. Krijgen we straks een boze Ali na de bekendmaking?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hopelijk want het is al veel te lang geleden dat er eens iemand boos was.quote:Op donderdag 16 maart 2023 09:07 schreef TheLuckyman het volgende:
Ali praat niet met Charlotte, volgens Charlotte. Alsof ze dit wilde geeft ze aan. Krijgen we straks een boze Ali na de bekendmaking?
Ja he en in gesprek zeggen er is niets jij doet raar.quote:Op donderdag 16 maart 2023 09:10 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Hij nam ook geen chocolade aan gisteravond
Je wordt op je wenken bediend!!quote:Op donderdag 16 maart 2023 10:00 schreef Lpracing het volgende:
Tijd dat ze de nominaties bekend maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |