Oh vind teckels best leuk.quote:Op zaterdag 8 april 2023 14:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Daar is helemaal niks mis mee
Teckels
Say what?!!quote:Op zaterdag 8 april 2023 14:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Daar is helemaal niks mis mee
Teckels
Volgens mij krijgt de hond een muilkorfplicht.quote:Op zondag 12 maart 2023 09:28 schreef ikmoetdrieten het volgende:
Maar nu even wat anders , als mijn dochter mijn hamer mee neemt en ze slaat daar iemand anders mee dan ben ik toch niet verantwoordelijk? Ze is volwassen .
Nu neemt mijn dochter mijn hond mee ,en laat de hond los , waarom zou ik daar verantwoordelijk voor zijn ?
Geef haar ern boete , en zeg dat ze de hond niet meer mag uitlaten ,
Maar nu krijg ik een muilkorfverplichting
Gelukkig dat niemand op de belachelijk vraag van TS ingaat. Ze heeft een oncontroleerbaar en/of gevaarlijke hond en wil hulp hoe ze haar verantwoordelijkheid kan ontlopen zodat het risico significant is dag die hond opnieuw in de fout gaat. Die muilkorf moet klaarquote:Op zondag 12 maart 2023 11:37 schreef SwJ het volgende:
Al die muilkorfschreeuwers hier.![]()
Niemand hier, behalve ts, kent de hond in kwestie, is op de hoogte van de aanleiding van het incident en heeft zicht op de ernst van de verwondingen (als je ze al zo kunt noemen).
Ondertussen heeft ts nog steeds geen antwoord op de vraag in de op.
Je hebt de hond nog nooit gezien of ervaren, er een topic over gelezen op FOK! en je weet meteen hoe deze hond in elkaar steekt.quote:Op vrijdag 14 april 2023 00:10 schreef Moederenkind het volgende:
[..]
Gelukkig dat niemand op de belachelijk vraag van TS ingaat. Ze heeft een oncontroleerbaar en/of gevaarlijke hond en wil hulp hoe ze haar verantwoordelijkheid kan ontlopen zodat het risico significant is dag die hond opnieuw in de fout gaat. Die muilkorf moet klaar
De hond van TS heeft een andere hond gewond. Hij heeft doorgebeten en dat is heel erg voor de andere hond maar daar hoor je TS niet over alleen dat het wel mee valt. Het was zo er dat de eigenaar van de andere hond melding heeft gedaan bij de politie.quote:Op vrijdag 14 april 2023 06:44 schreef SwJ het volgende:
[..]
Je hebt de hond nog nooit gezien of ervaren, er een topic over gelezen op FOK! en je weet meteen hoe deze hond in elkaar steekt.
Knap.
Wellicht dat een juridische carrière iets voor je is. Jouw gave kan miljoenen euro's aan langslepende rechtzaken besparen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |