Had niet gehoevenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:58 schreef Momo het volgende:
Alfie Alcuri helemaal vanuit Australië hier heen gekomen
Ik ben voor Royquote:Op zondag 26 februari 2023 00:02 schreef BillDauterive het volgende:
Alfie of Le Deva mag van mij winnen.
Ben je het nummer van Alfie niet nu al vergeten?quote:Op zondag 26 februari 2023 00:02 schreef BillDauterive het volgende:
Alfie of Le Deva mag van mij winnen.
Je hebt helemaal gelijkquote:Op zondag 26 februari 2023 00:05 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ben je het nummer van Alfie niet nu al vergeten?
Dapperquote:Op zondag 26 februari 2023 00:05 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijkLe Deva mag van mij winnen. Of Roy, ik ken Roy niet, maar vertrouw H_T's muzieksmaak wel.
De tweede halve finale is nu zo zwak dat ik vrees van welquote:Op zondag 26 februari 2023 00:11 schreef Momo het volgende:
Zou Ronela doorgaan in de semi's dit jaar ?
Ze gebruikt wel random Spaanse tekst, dus dat zou haast wel moetenquote:Op zondag 26 februari 2023 00:11 schreef Momo het volgende:
Zou Ronela doorgaan in de semi's dit jaar ?
Wat betreft kansen op de finale niet een verkeerde keuze voor San Marinoquote:Op zondag 26 februari 2023 00:13 schreef BillDauterive het volgende:
Deze is ook wel leuk! Ik ben toch voor Ronela.
quote:Op zondag 26 februari 2023 00:13 schreef molloot200 het volgende:
Toch stiekem benieuwd waarmee ze gaat gooien als ze niet wint
Roy kan de Moldavië van 2023 worden. Feeeeest.quote:Op zondag 26 februari 2023 00:08 schreef H_T het volgende:
[..]
Dapper!
Greys is ook voor Roy, dat scheeltHij heeft een snor en toeters bij zich
Ik zie het nu in de recap, ja, daar ga ik ook goed op. Met Joker Out en Voyager valt het wellicht niet zo op in de semi.quote:Op zondag 26 februari 2023 00:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Roy kan de Moldavië van 2023 worden. Feeeeest.
Da's van later zorg. Ik zie zat inzendingen langskomen die ik sowieso kansloos acht, met wie ze ook in de semi zittenquote:Op zondag 26 februari 2023 00:24 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik zie het nu in de recap, ja, daar ga ik ook goed op. Met Joker Out en Voyager valt het wellicht niet zo op in de semi.
Denk alleen Roemenië als ik de lijst zo zie nuquote:Op zondag 26 februari 2023 00:26 schreef H_T het volgende:
[..]
Da's van later zorg. Ik zie zat inzendingen langskomen die ik sowieso kansloos acht, met wie ze ook in de semi zitten
Nee ik bedoelde mogelijke inzendingen voor San Marino die kansloos zouden zijnquote:Op zondag 26 februari 2023 00:27 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk alleen Roemenië als ik de lijst zo zie nu
Zo hebben ze daar ook weer wat uitzendtijd gevuld natuurlijkquote:Op zondag 26 februari 2023 00:30 schreef Momo het volgende:
Komende jaren moeten ze gewoon enkel een finale houden met 10-15 artiesten, de rest achter de schermen gewoon selecteren
De uitzendingen van de rest van de week zullen ook niet heel duur geweest zijnquote:Op zondag 26 februari 2023 00:31 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Zo hebben ze daar ook weer wat uitzendtijd gevuld natuurlijk
quote:Op zondag 26 februari 2023 00:32 schreef Momo het volgende:
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Zucchero
Ahja die ken ik.quote:In 1991 volgde de Europese doorbraak met een heropname van zijn vroegere hit Senza una donna (Engels: Without a woman) samen met Paul Young.
Maar dit is meer het foute feestje zeg maar haha. Het lékker foute belegen hoempa feestje.quote:Op zondag 26 februari 2023 00:24 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik zie het nu in de recap, ja, daar ga ik ook goed op. Met Joker Out en Voyager valt het wellicht niet zo op in de semi.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |