Dat weet ik niet maar over bb zijn ze best betrouwbaar. Dit seizoen is er nog geen verrassing geweest geloof ik.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Vergeet niet dat er over de 200.000 tv kijkers zijn die ook kunnen stemmen he, niet iedereen streamt
[..]
Heb het in andere RLSsen vaak meegemaakt
Daar zijn het ook polls voor, die kloppen niet altijd...quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:50 schreef mario390 het volgende:
lindsey kann toch niet blijven
zij is in de polls ondenan
2 minuten wachten. Staat gewoon in de OP.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
wil je ander TT? jij was laatste , maar duurde lang
Maar de verschillen waten gewoon te grootquote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:51 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
En lang niet iedereen vult polls in
niet gezienquote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:52 schreef Kinga het volgende:
[..]
Dat zou serieus een briljante zet zijn. Maar hij moet gewoon weg. Hij is op sterven na dood. Maar seriously... heeft iemand gezien dat ie zijn koffer inpakte?
Ze moeten ook gewoon niet meer zeggen dat die gene die wordt vrijgesteld bij die tussenstand de favoriet is. Ze halen de hele spanning weg bij de kijkers EN de bewoners.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:50 schreef ben34567 het volgende:
Mijn kijkplezier neemt hier na vanavond wel een hele flinke duik. Eerst de PON van Mich wegnemen en dan de meest obvious stemmenmanipulatie ooit. No way dat Lindsey wint van Ali en Charlotte; alle polls hadden haar als laatste. Er mag na exit Rob nog geen Nederlander weg en dat is wel duidelijk.
Ze mag mijn Hummer lenen om thuis te komen. Wil haar nog brengen ookquote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:50 schreef Meneer_Meneer het volgende:
[..]
Nee Chiara gaat vrijwillig.
Videoland heeft een milioen abbonees. Denk dat de kijkers van tv ook streamers zijn. Daar zit nirt veel verschil in. En die incidentele kijker die stemt niet.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Vergeet niet dat er over de 200.000 tv kijkers zijn die ook kunnen stemmen he, niet iedereen streamt
[..]
Heb het in andere RLSsen vaak meegemaakt
tot nu hadden ze altijd gekloptquote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:52 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Daar zijn het ook polls voor, die kloppen niet altijd...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |