Ik kan JW prima verstaan, maar ik heb oortjes, dat is wel een verschil.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:12 schreef HappyCharly het volgende:
geluid is echt kut.. kan jw ook amper verstaan
ja en dan gaat babet tetterenquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:14 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik kan JW prima verstaan, maar ik heb oortjes, dat is wel een verschil.
wat bedioel je?quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:14 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Heb verzoeken van een aantal, maar als ik reageer hoor ik vervolgens niets meer ...
Ik heb ze ookquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:14 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik kan JW prima verstaan, maar ik heb oortjes, dat is wel een verschil.
Wil je dit onderwerp in de SC bespreken, hier gaat het over de streamsquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:14 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Heb verzoeken van een aantal, maar als ik reageer hoor ik vervolgens niets meer ...
oeh.. oortjes.. misschien moet ik dat doen!quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:14 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik kan JW prima verstaan, maar ik heb oortjes, dat is wel een verschil.
Bij Esther is oor kapotquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:14 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik kan JW prima verstaan, maar ik heb oortjes, dat is wel een verschil.
Nou dat vind ik ook weer lastigquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:11 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En ik denk dat ze zelf geen flauw idee heeft.
Okay, ben al weg, welterusten ...quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:15 schreef Deisyy het volgende:
Wil je dit onderwerp in de SC bespreken, hier gaat het over de streams
Dat met Isaac klopt inderdaad niet en is best een vies spel van Zoe, het werkt heel raar in haar hoofd.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:16 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nou dat vind ik ook weer lastig![]()
Ze weet dat Isaac een vrouw en kinderen heeft . Een dolletje moet kunnen , en ik ga er vanuit dat Isaac een kind in haar ziet die aandacht wil , ze vindt hem aantrekkelijk en zit te flirten ... geen idee maar Zoe heeft mensen vaker beschuldigtHelemaal onschuldig vind ik haar ook niet
quote:
Tuurlijkquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:18 schreef greysbones het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Isaak heeft haar ook gezegd
leg een briefje in mijn locker![]()
Laten we haar toch maar vergeven danquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:18 schreef tonja het volgende:
[..]
Waar ze een tikkeltje laat achter komt
Ik vrees dat het een inerte toestand is in haar hoofdquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:18 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat met Isaac klopt inderdaad niet en is best een vies spel van Zoe, het werkt heel raar in haar hoofd.
En voor de rest gewoon nog maar 40 voor 12quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:19 schreef Deisyy het volgende:
Erik vertelt even tegen Esther dat het 5 voor 12 is voor Esther.
Wat doen zulke mensen in een programma als dit?quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:20 schreef tonja het volgende:
[..]
Ik vrees dat het een inerte toestand is in haar hoofd
Leuk voor het leedvermaakquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:20 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wat doen zulke mensen in een programma als dit?
Stel je voor dat ze er normale mensen voor hadden gekozenquote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:20 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wat doen zulke mensen in een programma als dit?
Ze doet inderdaad heel raar met dat potlood en papier.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 23:24 schreef mootie het volgende:
Wat zit ze gestoord te kijken, en furieus te krassen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |