Zet daar maar een sifon tussen. Als je die van 32 mm maakt zal die niet snel leeg dampen. Doet ie dat wel dan helpt een theelepeltje (zonnebloem)olie in de sifon wel als afsluiter tegen verdampen. Dat gaat alleen als er geen of weinig water in geloosd wordt natuurlijk.quote:Op woensdag 22 februari 2023 15:02 schreef Nico987 het volgende:
Ik zie dat cv ketel afvoer zit op die standbuis maar zonder sifon. Moet dat wel?
Dat kan, maar het kan ook ongewenste effecten hebben. Bovendien komt de stank mogelijk dan alsnog via je ketel naar buiten.quote:Zou dan de uitloop strak door een dop maken evt nog afkitten niet voldoende kunnen zijn tegen de riool gassen?
Weet je zeker dat de afvoer van de MV ónder de dakpannen geloost wordt?quote:Op dat stukje dak komt zowel de ontluchtingspijp en de mechanische ventilatie van de badkamer onder de dakpannen uit
Ik heb daar een ontluchtingspan voor. Dus wel onder de pannen maar dan één dakpan met een hobbel en een gat erin.quote:Op donderdag 23 februari 2023 05:38 schreef Vonkenboer het volgende:
Moet je ontluchting van het riool niert zonder meer door het dak om stank te voorkomen?
Dat werkt met een juist ventiel zo!?quote:Op woensdag 22 februari 2023 08:13 schreef Nico987 het volgende:
Maar hoe werkt dat, want dan heb je toch juist een open verbinding met het riool na het sifon?
De loodgieter gaf aan dat het ook onder de pannen kon. Daar zou ventilatie genoeg zijn volgens hem.quote:Op donderdag 23 februari 2023 05:38 schreef Vonkenboer het volgende:
Moet je ontluchting van het riool niert zonder meer door het dak om stank te voorkomen?
Ja dat ga ik over een paar weken met een sifon oplossen, maar nu even heel druk en wilde kijken of de geur nog terug komt om te checken of dat het wel is.quote:Op donderdag 23 februari 2023 04:00 schreef Wiedanwel het volgende:
Leuk voor tijdelijk, maar je gaat het toch nog wel structureel oplossen met een sifon in de afvoer?
[..]
Weet je zeker dat de afvoer van de MV ónder de dakpannen geloost wordt?
Die zou ik moeten aanschaffen. Maar dan ook nog plaatsen. Op de krant staan vindt ik al best spannendquote:Op donderdag 23 februari 2023 06:02 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ik heb daar een ontluchtingspan voor. Dus wel onder de pannen maar dan één dakpan met een hobbel en een gat erin.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |