Misschien gewoon op alles (dus ook B&H) een max zetten van 48u?quote:Op maandag 20 februari 2023 15:24 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Komt vooral omdat ik niet weet hoeveel (DNF+72h)/2 is..
Hoezo?quote:Op maandag 20 februari 2023 18:11 schreef Nattekat het volgende:
Moira wil graag onderaan de lijst staan.
Nee dat is 6 DNFs die allemaal korter waren dan dat het topic in mijn forum heeft gestaan die ene keer die mijn gemiddelde met 24u naar beneden trokquote:
Nee, want na een DNF ben je afquote:Op maandag 20 februari 2023 19:04 schreef Moira het volgende:
[..]
Nee dat is 6 DNFs die allemaal korter waren dan dat het topic in mijn forum heeft gestaan die ene keer die mijn gemiddelde met 24u naar beneden trok
Als je een DNF op 48u zet zou ik dus juist stijgen.
Says who? Het is toch gewoon overschoppen omdat het spel anders stilvalt? Alleen omdat het door een non-huismod is gedaan kun je die tijd niet opschrijven en meetellen.quote:
Volgens mij heeft B&H vooral DNF's gekregen omdat die huismod niet meedoet (en dat niet bij iedereen bekend is, waardoor het topic toch steeds daar terechtkomtquote:Op maandag 20 februari 2023 19:37 schreef Moira het volgende:
[..]
Says who? Het is toch gewoon overschoppen omdat het spel anders stilvalt? Alleen omdat het door een non-huismod is gedaan kun je die tijd niet opschrijven en meetellen.
Mijn suggestie is om dat standaard na 48u te doen en dan die 48u mee te tellen als ‘DNF straf tijd’ of whatever.
Tis tuulk een beetje gek als ‘ie uit het ene forum steeds binnen 48u door een non-huismod weggevist wordt (terwijl de huismod bijna dagelijks online is) en hij elders wel 72u blijft staanals iemand afwezig is of gewoon lange tijd niet een forum AT checkt valt het spel stil en wil je door
Op een gegeven moment is de DNF verwaarloosbaar klein.quote:Op woensdag 25 januari 2023 17:23 schreef Viv het volgende:
[..]
Gewoon zo:
(DNF + 8 uur)/2= 0,5DNF + 4 uur
Daar heb ik niks van meegekregen idd? Maar dan zouden daar misschien sowieso ‘afspraken’ over gemaakt kunnen worden, want straks staat dat forum gewoon een paar maanden in MOL als niemand voor mij wil DNF’en maar voor Ole welquote:Op maandag 20 februari 2023 19:44 schreef Viv het volgende:
[..]
Volgens mij heeft B&H vooral DNF's gekregen omdat die huismod niet meedoet (en dat niet bij iedereen bekend is, waardoor het topic toch steeds daar terechtkomt). Daarom wordt het door anderen daar weggehaald.
![]()
Oh en:
[..]
Op een gegeven moment is de DNF verwaarloosbaar klein.
DNF is gewoon een term voor DNM (DoetNietMee)quote:Op maandag 20 februari 2023 19:47 schreef Moira het volgende:
[..]
Daar heb ik niks van meegekregen idd? Maar dan zouden daar misschien sowieso ‘afspraken’ over gemaakt kunnen worden, want straks staat dat forum gewoon een paar maanden in MOL als niemand voor mij wil DNF’en maar voor Ole wel
Hier kwam anders geen antwoord op:quote:Op maandag 20 februari 2023 20:10 schreef Nizno het volgende:
[..]
DNF is gewoon een term voor DNM (DoetNietMee)
jij doet wel mee
dus dan moet je het maar in de gaten houden
quote:
je doet gewoon mee. klaroquote:Op maandag 20 februari 2023 20:16 schreef Moira het volgende:
[..]
Hier kwam anders geen antwoord op:
[..]
Ik ben straks gewoon een half jaar niet op FOK! en tot die tijd soms doordeweeks dus ook meerdere dagen niet. Dus als jullie dat topic lekker zo lang in MOL willen laten staan zelf wetenquote:
Ik mag hopen dat dit topic niet nog een half jaar doorloopt.quote:Op maandag 20 februari 2023 20:17 schreef Moira het volgende:
[..]
Ik ben straks gewoon een half jaar niet op FOK! en tot die tijd soms doordeweeks dus ook meerdere dagen niet. Dus als jullie dat topic lekker zo lang in MOL willen laten staan zelf weten
Ole is vaker op FOK! dan ik iig
Dan gaat het topic lekker ondergrondsquote:Op maandag 20 februari 2023 20:32 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat dit topic niet nog een half jaar doorloopt.En zo wel, dan is MOL wel ideaal, lekker geen omkijken naar.
je kan niet onder een DNF komen, enige manier om onderaan te komen is niet mee te doen.quote:Op maandag 20 februari 2023 20:35 schreef Moira het volgende:
Dus jullie hebben liever dat Nattekat zijn wens krijgt om mij onderaan te zien dan dat ik mijn wens krijg om me af te melden?
Niets is wat het lijkt, hequote:Op maandag 20 februari 2023 20:35 schreef Moira het volgende:
Dus jullie hebben liever dat Nattekat zijn wens krijgt om mij onderaan te zien dan dat ik mijn wens krijg om me af te melden?
Lieve schat ik probeer hier alleen maar duidelijk te maken dat OF either MOL niet mee moet doen OF er een limiet op 48u gezet moet worden om shit over te kicken door anderen omdat het spel anders stil komt te liggen.quote:Op maandag 20 februari 2023 20:39 schreef Nizno het volgende:
[..]
je kan niet onder een DNF komen, enige manier om onderaan te komen is niet mee te doen.
dus die kat krijgt zn zin niet
Wat wordt er nou weer in mijn mond gelegdquote:Op maandag 20 februari 2023 20:35 schreef Moira het volgende:
Dus jullie hebben liever dat Nattekat zijn wens krijgt om mij onderaan te zien dan dat ik mijn wens krijg om me af te melden?
Haal het eruitquote:Op maandag 20 februari 2023 22:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat wordt er nou weer in mijn mond gelegd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |