Liever sluist men geld weg naar privé-voordeeltjes voor de top of bommen op een zeker buurland.quote:Op maandag 13 februari 2023 22:59 schreef monkyyy het volgende:
Putin kan beter zorgen dat zijn bevolking niet op straat hoeft te poepen ipv Polen lastig vallen met inferieure vliegtuigjes.
Ik denk dat zo'n beetje vijftig procent van die sociale huur afhankelijk is, gezien hun inkomen.quote:Op maandag 13 februari 2023 23:34 schreef monkyyy het volgende:
34% van de woningvoorraad is sociale huur. Ik schrik van dat cijfer, ik had zelf 5% geschat ofzo
https://www.volkskrant.nl(...)0ruim%2037%20procent.
De investeerders schieten er bij in, zo zielig!quote:Op maandag 13 februari 2023 23:37 schreef monkyyy het volgende:
Gladde vastgoed boy heeft wel een plan
Hij had wel een punt, als je als projectontwikkelaar ergens huizen wil bouwen. Dan ben je 10 jaar verder voor het er staat vanwege alle procedures. Dat moet korter.quote:Op maandag 13 februari 2023 23:39 schreef svann het volgende:
[..]
De investeerders schieten er bij in, zo zielig!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |