The series, embracing lots of sex, drugs and booze...
Zie: http://www.thecustard.tv/shows/footballerswives.html#1 en http://www.footballerswives.tv/index.html voor meer info over deze Britse serie
Iemand net de eerste aflevering gezien; die RTL 4 omgedoopt heeft tot "Noppen & Naaldhakken"
Ik vond het wel grappig!
[Dit bericht is gewijzigd door -TRIP- op 09-02-2003 22:53]
quote:Gewoon verstand op 0 zetten en kijken naar mooi (naakt) mannelijk en vrouwelijk vlees...
Op zondag 9 februari 2003 22:41 schreef kibber het volgende:
Ik heb het net gezien maar ik ben op de helft weggezapt vond het onwijs saai worden
Acteur Gary Lucy = Kyle
Vond het wl een leuk tijdverdrijf, maar fat friends was veel en veel leuker
quote:
Op zondag 9 februari 2003 23:32 schreef DuchessX het volgende:
Vond het wl een leuk tijdverdrijf, maar fat friends was veel en veel leuker
quote:Ik heb de eerste douchescene nog eens bekeken en de acteur Gary Lucy die Kyle speelt heeft daar een stijve!
Op zondag 9 februari 2003 23:32 schreef DuchessX het volgende:
* DuchessX heeft twee blote piemels gezien
quote:Is al weer voorbij
Op zondag 16 februari 2003 20:15 schreef -TRIP- het volgende:
Klein schopje, over 3 kwartier weer!
ten eerste hoe die knup op z'n zoontje reageert (in de plensende regen buiten zetten).
Ten 2e dat wijf met 'r verbrande tieten, wat heb ikm e daar aan geergert, 'wat heb je losse kleren aan' ECHT NIET!. een dag nadat d'r tiete in de hens stonden drukt ze zich zo tegen 'r vent aan, wat zal dat een hete huwelijksnacht zijn geworden voor iemand waar d'r tieten van afgefikt zijn. En dat gezeik ook van 'r tegen die vent van d'r, maakt niet uit wat ie zei, alles werd negatief verdraait door haar.
En 't lag 'r gewoon te dik bovenop allemaal, al waren 't natuurlijk wel lekkere wijve (met vleeskleurige bh's (de champagne scene)).
quote:Echt heel goed gerecenseerd hoor
Op zondag 16 februari 2003 23:56 schreef Punica het volgende:
super onrealistisch en dom,ten eerste hoe die knup op z'n zoontje reageert (in de plensende regen buiten zetten).
Ten 2e dat wijf met 'r verbrande tieten, wat heb ikm e daar aan geergert, 'wat heb je losse kleren aan' ECHT NIET!. een dag nadat d'r tiete in de hens stonden drukt ze zich zo tegen 'r vent aan, wat zal dat een hete huwelijksnacht zijn geworden voor iemand waar d'r tieten van afgefikt zijn. En dat gezeik ook van 'r tegen die vent van d'r, maakt niet uit wat ie zei, alles werd negatief verdraait door haar.
En 't lag 'r gewoon te dik bovenop allemaal, al waren 't natuurlijk wel lekkere wijve (met vleeskleurige bh's (de champagne scene)).
Heerlijk ter ontspanning
quote:Soap zoals soap hoort te zijn!!!
Op maandag 3 maart 2003 21:32 schreef DuchessX het volgende:
Het was weer errug leuk gisteravond, heerlijk allemaal dramatische ont- en verwikkelingen![]()
Heerlijk ter ontspanning
quote:Idd
Op maandag 3 maart 2003 21:37 schreef -TRIP- het volgende:[..]
Soap zoals soap hoort te zijn!!!
Die achterlijke verpleegster die een comapatient aanrandt..hoe verzinnen ze het.
Moeders is zwanger en Chardonnay niet... Nu wil moeders haar kindje afstaan ter adoptie aan zoonlief en schoondochter.
Wat een kommer en kwel allemaal.
quote:Neen.
Op maandag 24 maart 2003 19:43 schreef wizarddragon het volgende:
Hoort dit niet in "Film, Tv en Radio" thuis?
quote:Wanna-bee mod!
Op maandag 24 maart 2003 19:43 schreef wizarddragon het volgende:
Hoort dit niet in "Film, Tv en Radio" thuis?
quote:Zoals jij het wilt
Op dinsdag 25 maart 2003 18:26 schreef ruby het volgende:[..]
Wanna-bee mod!
En daarna Clocking Off, 24 en X-files. Lekkere tv-avond dus.
Of ben ik nog de enige die deze serie kijkt.
quote:Ondertussen heeft hij zijn eerste herinnering erover gehad
Op maandag 24 maart 2003 18:34 schreef ruby het volgende:
En wanneer gaat Frank zich nou eens herinneren dat Tanya degene is die hem het ziekenhuis heeft ingeholpen? Kan toch niet lang duren meer?
Leuke serie en ik ben benieuwd hoe de ontvoering verder gaat verlopen!
quote:We moeten denk ik weer een tijdje wachten. Ik heb ondertussen op RTL4.nl gelezen dat het voorlopig de laatste aflevering was. Maar het programma wat er nu voor in de plaats komt (My wife, your wife), is ook erg leuk.
Op zondag 6 april 2003 19:14 schreef yavanna het volgende:
Ondertussen heeft hij zijn eerste herinnering erover gehadLeuke serie en ik ben benieuwd hoe de ontvoering verder gaat verlopen!
quote:Nu al?
Op maandag 7 april 2003 08:03 schreef ruby het volgende:[..]
We moeten denk ik weer een tijdje wachten. Ik heb ondertussen op RTL4.nl gelezen dat het voorlopig de laatste aflevering was. Maar het programma wat er nu voor in de plaats komt (My wife, your wife), is ook erg leuk.
Maar My wife, Your wife was inderdaad ook erg funny
quote:Gelukkig ja, daar heeft RTL4 mazzel mee, maar ik kon verleden week nergens uit opmaken dat het de laatste serie zou zijn en bovendien was dat kind van Donna in handen van een psycho dusseh.....
Op maandag 7 april 2003 09:17 schreef yavanna het volgende:
Nu al?
Zwaar minderMaar My wife, Your wife was inderdaad ook erg funny
quote:Vanaf zondag 14 september nieuwe afleveringen!
Op zaterdag 23 augustus 2003 09:45 schreef Demol het volgende:
Is al er al wat meer bekend wanneer deze serie weer op de buis verschijnt?
quote:Ja? Beter! Ik zat al te wachten... leuke serie.
Op dinsdag 26 augustus 2003 00:30 schreef schatje het volgende:[..]
Vanaf zondag 14 september nieuwe afleveringen!
Met de vrouwen:
.
Mijn favoriete karakter .
Wel balen dat het gelijktijdig wordt uitgezonden met Expeditie Robinson, dus dat wordt opnemen.
Maar waar zou ik deze serie mee kunnen vergelijk zoiets als Melrose Place??? Dan wil ik het zeker wel volgen, Ik hou wel van ordinaire soapy series waarin iedereen het met iedereen doet
maare footballers wives (welke achterlijke nederlander moest er weer noppe & naaldhakken van maken. .slaat nergens op) was/is een hit in de uk hoor...
geweldige onrealistische soap/serie... ik heb ze allemaal op dvd al gezien maar vind het helemaaaaaaaaal niet erg om de 2de serie nog eens te zien:)
quote:Idd, smullen
Op maandag 8 september 2003 22:16 schreef TheGoldenGirl het volgende:
Beter!Deze serie is zo goed fout
Noppen & Naaldhakken wordt zeker niet herhaald?
Expeditie Robinson vast weer wel, maar dat moet ik perse op zondag zien..dusseh.
quote:Nou het was weer net zo sensationeel als gewoonlijk.
Op zondag 14 september 2003 21:27 schreef schatje het volgende:
Kut, ik ben het vergeten op te nemen.
Frank is dus uit z'n coma en was dus aangeklaagd door Tanya i.v.m. haar verzonnen verkrachting.
Holly (dochter van Jason en Donna) is nog steeds zoek.. Ondertussen ligt Donna met Biaggi te rampetampen.. Ze zijn ook bezig met het verkopen van hun huis. Donna wil eigenlijk met Biaggi verder. Ian weet natuurlijk nog van niets.
Aan het einde van deze aflevering kreeg Ian bericht dat Holly ergens gesignaleerd was. Daar is hij naar toe gereden en toen zag hij z'n dochter tv kijken of een spelletje spelen in een huis van een stel oudjes geloof ik.
Ondertussen lag er een lijk in het zwembad van Jacky, Chardonnay en haar man (ik kom even niet op de naam). Het blijkt de stalkster van die gozer te zijn. Die gozer moet nou op het politiebureau komen.
Verders hebben Chardonnay en die gozer nu een kindje, maar dat kindje is dus gebaard door Jacky. Voor de buitenwereld doen ze nu net alsof zij de echte ouders zijn, maar ja dat kan nooit lang goed gaan natuurlijk. Jason komt er namelijk achter dat het zijn kindje is en dat Jacky dus geen abortus heeft gehad.
Hmm, dat waren wel zo'n beetje de hoofdlijnen. Ben je toch nog een beetje op de hoogte.
[Dit bericht is gewijzigd door ruby op 14-09-2003 23:50]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |