Accepteer gewoon wie je bent, dat je ouder wordt. Misschien is het een mannending hoor, maar is dat nou echt zo moeilijk?quote:
bah bahquote:Op maandag 23 januari 2023 00:17 schreef suzi1 het volgende:
house of dreads, fillers
liplift. geen filler
geen botox. wil ze wel keer
Ze liggen in de buiten game area wel beschut maar niet overdektquote:Op maandag 23 januari 2023 00:17 schreef b_engeltje het volgende:
maar ze liggen toch niet geheel buiten ,ze liggen toch in een houten gebouw ofzo
Dat ik niet de behoefte voel mezelf te verbouwen, zelfs al heb ik ook dingen waarvan ik denk 'mwa'. Negen van de tien keer komen die 'verbouwde' vrouwen er onnatuurlijker uit dan dat ze erin gingen. Rimpels zijn de littekens van hebben geleefd, maar goed dat ben ik.quote:
maar genoeg mannen doen dat dus ookquote:Op maandag 23 januari 2023 00:19 schreef B00STER het volgende:
[..]
Dat ik niet de behoefte voel mezelf te verbouwen, zelfs al heb ik ook dingen waarvan ik denk 'mwa'. Negen van de tien keer komen die 'verbouwde' vrouwen er onnatuurlijker uit dan dat ze erin gingen. Rimpels zijn de littekens van hebben geleefd, maar goed dat ben ik.
ok tja hij van utopia die op bloten voeten liep deed niet andersquote:Op maandag 23 januari 2023 00:18 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Ze liggen in de buiten game area wel beschut maar niet overdekt
We gooien hem er nog maar een keer in.quote:Op maandag 23 januari 2023 00:20 schreef Krambo het volgende:
Tja Charlotte, wie mooi wil zijn moet pijn lijden
Maar waarom? Dan zie je eruit als 20 wanneer je 40 bent (als het goed lukt dan he) en dan moet je je voorstellen. Er komt toch een moment dat je moet vertellen hoe oud je bent of niet? Ik zie het gezicht van de vrouw aan wie je dat vertelt al voor me. Ik veroordeel niemand, echt niet, ik snap het gewoon niet.quote:
van een eigen persoonlijke look naar een 12 in dozijn gezichtjequote:Op maandag 23 januari 2023 00:21 schreef Lux069 het volgende:
[..]
We gooien hem er nog maar een keer in.
Charlotte voor de Turkse kliniek:
[ afbeelding ]
Zijn meer die haar- en baard transplantaties volgens mij.quote:
Ik zie dat gebeuren!quote:Op maandag 23 januari 2023 00:22 schreef Yolk het volgende:
Secret mission: zonder iemand wakker te maken moet de nieuwe bewoner dadelijk een bedje opklappen en ook daar slapen.
Bron: mijn duim.
nou bij haar snap ik het welquote:Op maandag 23 januari 2023 00:22 schreef B00STER het volgende:
[..]
Maar waarom? Dan zie je eruit als 20 wanneer je 40 bent (als het goed lukt dan he) en dan moet je je voorstellen. Er komt toch een moment dat je moet vertellen hoe oud je bent of niet? Ik zie het gezicht van de vrouw aan wie je dat vertelt al voor me. Ik veroordeel niemand, echt niet, ik snap het gewoon niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |