Om-mo-ge-lijk!quote:Op dinsdag 17 januari 2023 14:48 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik ben de tel kwijt, zitten we al bij werkgever nummer tien?
Ondanks dat het geen prettig gesprek was aangezien hij al vrij direct en vooringenomen zijn mening erover deelde was ik wel blij met de uitkomst. Vooral omdat ik voor mezelf durfde op te komen tijdens het gesprek en mij niet over mij heen liet lopen. Dat hij daardoor bij draaide was de kers op de taart, maar het bedrijf was al niet mijn eerste keus meer.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 10:36 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Goed bezig geweest!
Bij dat soort gesprekken merk je meteen dat het een best toxic cultuurtje is daar. Goed dat je voor jezelf hebt gekozen.
Dit!quote:Op maandag 16 januari 2023 15:51 schreef SpecialK het volgende:
Schrijf gewoon in je CV een verklaring voor het gat (in italic). Werkgevers die dat als reden gebruiken om jou te wantrouwen wil je denk ik niet als werkgever hebben.
Wat is er precies 'oude stempel' aan?quote:Op dinsdag 17 januari 2023 15:24 schreef Red_85 het volgende:
Zien ze dat als nadeel en zijn ze dus van de oude stempel: niet waard om voor te gaan werken. Dan weet je dat je in een bedrijf terecht komt van de oude stempel.
Nogmaals: jij bent geen slachtoffer. En geen enkele werkgever trapt in zo'n verhaal.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 03:33 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat mensen niet op vakantie mogen, en ook geen cursussen mogen doen? Wat een vreemde redenering zeg. Als iedereen in jouw bedrijf zo denkt weet ik meteen al dat ik daar niet wil werken.
Als men zou vragen naar de reden waarom ik een maandje naar Thailand wil of zo zou ik simpelweg zeggen dat dit ter ontspanning is en om te zorgen dat ik mijn work life balance op orde heb, zodat ik me voor de volle 100% kan inzetten voor (bedrijf waar ik solliciteer)
Klinkt als een goed aanbod.quote:Op woensdag 18 januari 2023 16:36 schreef sirdanilot het volgende:
Net even elder gesolliciteerd.
Salaris meer dan 10k onder mijn huidige (overigens wel betere commissie mogelijk) en ze zijn er vrij transparant in dat er niet verder kan worden onderhandeld.
Dus dan heb ik een back up voor het geval dat het hem inderdaad niet gaat worden met dat op vakantie gaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |