Mooiequote:Op zondag 8 januari 2023 19:36 schreef Scorpie het volgende:
Twente en Feyenoord nudat gaat Schreuder toch echt zijn kop kosten, die twee win je niet.
Tegen Emmen. Thuis.quote:Op zondag 8 januari 2023 20:43 schreef Saekerhett het volgende:
Twente pakt gewoon de volle buit. Degelijk team is dat.
Jezus, de wedstrijd gaf mij al een misselijk gevoel maar zon schaamteloze reactie als dit maakt mij ook niet vrolijk. Vooral omdat je ook van dit soort types op kantoor hebt. Moeten we je appen als Ajax weer makkelijk wint omdat je dan weer kijkt?quote:Op zondag 8 januari 2023 18:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Hoef dus nog steeds geen Ajax te kijken als ik dit dus lees
Wel de enige club die won uit het linkerrijtjequote:
Je zal maar zo opgewonden worden omdat iemand niet meer naar Ajax kijkt omdat het voetbal al een jaar niet om aan te gluren is. Maar als jij je meer Ajacied voelt doordat je naar die rotzooi kijkt dan ben ik trots op je.quote:Op zondag 8 januari 2023 21:27 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Jezus, de wedstrijd gaf mij al een misselijk gevoel maar zon schaamteloze reactie als dit maakt mij ook niet vrolijk. Vooral omdat je ook van dit soort types op kantoor hebt. Moeten we je appen als Ajax weer makkelijk wint omdat je dan weer kijkt?
Beetje supporter kijkt elke wedstrijd. Het is niet altijd feest maar dat maakt voetbal juist leuk. Kut wedstrijd maar nog steeds leuker dan de wedstrijden onder de Boer. Kijk genoeg van dit soort ellende en een goede wedstrijd is straks extra leuk.
Complimenten voor Conceicao en Cilessen. Lasse was gelukkig onzichtbaar.
Tananane is een dikke klootzak die geeld had moeten krijgen. Ook onzin hoe die Sanches die best aardig speelde een kaart aansmeerde.
Wat vooral raar is is dat Schreuder inderdaad aangeeft dat Rulli eerste keus is, wat niet meer dan normaal is als je er 10 miljoen voor uitgeeft, maar dat je dan inderdaad niet even met je andere keeper praat. Dit zijn communicatief echt Frank de Boer-praktijken, totaal geen peoplemanager.quote:Op zondag 8 januari 2023 19:46 schreef Sebbeszweet het volgende:
Ook weer zo’n gesprek met Pasveer. Hij weet
blijkbaar nog niet dat hij gepasseerd is. Ongelooflijk, waarom praat dat hoofd niet even met Pasveer? Heb je straks weer een ontevreden klant. Het is ook allemaal zo onnodig allemaal.
Sowieso wel raar om dat meteen te vermelden toch, stel hij duikt de eerste training onder elke bal doorquote:Op zondag 8 januari 2023 23:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Wat vooral raar is is dat Schreuder inderdaad aangeeft dat Rulli eerste keus is, wat niet meer dan normaal is als je er 10 miljoen voor uitgeeft, maar dat je dan inderdaad niet even met je andere keeper praat. Dit zijn communicatief echt Frank de Boer-praktijken, totaal geen peoplemanager.
Dan nog zul je m toch wel een wedstrijd of wat de kans geven. Dan kun je alleen je scouting de schuld geven dat je een enorme prutser hebt aangekocht. Beetje de Drommel-route zeg maarquote:Op zondag 8 januari 2023 23:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Sowieso wel raar om dat meteen te vermelden toch, stel hij duikt de eerste training onder elke bal door
Nouja je kan op zijn minst doen alsof de concurrentie aangegaan moet worden, Pasveer kan verder ook rekenen neem ik aanquote:Op zondag 8 januari 2023 23:18 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dan nog zul je m toch wel een wedstrijd of wat de kans geven. Dan kun je alleen je scouting de schuld geven dat je een enorme prutser hebt aangekocht. Beetje de Drommel-route zeg maar
Dat ben ik niet met je eens hoor, zat op Schreuder aan te merken maar Pasveer is toch ook niet achterlijk, als je zo'n keeper haalt is het logisch dat hij eerste keus is, je haalt hem niet voor de bank. Als ze een linksback halen gaan ze toch ook niet met de huidige back overleggen of hij dat wel een goed idee vindt.quote:Op zondag 8 januari 2023 23:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Wat vooral raar is is dat Schreuder inderdaad aangeeft dat Rulli eerste keus is, wat niet meer dan normaal is als je er 10 miljoen voor uitgeeft, maar dat je dan inderdaad niet even met je andere keeper praat. Dit zijn communicatief echt Frank de Boer-praktijken, totaal geen peoplemanager.
Bal belandde in de 5 meter en verwacht je toch wel een keeper die eruit komtquote:Op maandag 9 januari 2023 07:01 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Over Pasveer gesproken: Was dat niet gewoon weer een ouderwetse keepersfout van hem? Had wel een metertje naar voren mogen staan lijkt mij.
Pasveer toch wel heel veel halve fouten, (maar dat zijn ook gewoon hele tegengoals) is met die nieuwe keeper ook nog genoeg mee te winnen.quote:Op maandag 9 januari 2023 07:08 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Bal belandde in de 5 meter en verwacht je toch wel een keeper die eruit komt
Overleggen niet, maar mededelen dat dit je laatste wedstrijd is omdat er een nieuwe keeper komt lijkt me niet heel raar tochquote:Op zondag 8 januari 2023 23:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat ben ik niet met je eens hoor, zat op Schreuder aan te merken maar Pasveer is toch ook niet achterlijk, als je zo'n keeper haalt is het logisch dat hij eerste keus is, je haalt hem niet voor de bank. Als ze een linksback halen gaan ze toch ook niet met de huidige back overleggen of hij dat wel een goed idee vindt.
Rulli is nog niet speelgerechtigd dus of Pasveer z'n laatste wedstrijd gekeept heeft weet ik niet, maar gisteren zag hij er bij de 1-1 niet geweldig uit.quote:Op maandag 9 januari 2023 08:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Overleggen niet, maar mededelen dat dit je laatste wedstrijd is omdat er een nieuwe keeper komt lijkt me niet heel raar toch
Ja dit dus, die jongen is eerste keeper geweest voor een periode. Even klein gesprekje over zijn nieuwe rol lijkt mij juist goed. Maar waterhoofdje lijkt wat autistische trekjes te hebben. Zou hij ook op fok! zitten?quote:Op maandag 9 januari 2023 08:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Overleggen niet, maar mededelen dat dit je laatste wedstrijd is omdat er een nieuwe keeper komt lijkt me niet heel raar toch
Ik verdenk het @Scrummie account.quote:Op maandag 9 januari 2023 08:39 schreef Sebbeszweet het volgende:
[..]
Ja dit dus, die jongen is eerste keeper geweest voor een periode. Even klein gesprekje over zijn nieuwe rol lijkt mij juist goed. Maar waterhoofdje lijkt wat autistische trekjes te hebben. Zou hij ook op fok! zitten?
Deed van Gaal toch ook niet bij Cillissen-gate.quote:Op zondag 8 januari 2023 23:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Wat vooral raar is is dat Schreuder inderdaad aangeeft dat Rulli eerste keus is, wat niet meer dan normaal is als je er 10 miljoen voor uitgeeft, maar dat je dan inderdaad niet even met je andere keeper praat. Dit zijn communicatief echt Frank de Boer-praktijken, totaal geen peoplemanager.
Dat laatste valt in vergelijking met de directe concurrenten Feyenoord en PSV toch ook allemaal wel mee? Je hebt nu een paar zieken en geblesseerden maar over twee weken heb je gewoon weer een overschot aan aanvallers met Bergwijn en Berghuis die ook nog op een of andere manier ingepast moeten worden.quote:Op maandag 9 januari 2023 08:58 schreef Jor_Dii het volgende:
Als Conceição gisteren niet had meegedaan zou het niveau van Ajax echt zwaar ondermaats zijn geweest.
Sowieso is het absurd dat Ajax met deze krappe selectie de 2e seizoenshelft in moet.
Wel met je eens, Feyenoord gisteren gezien en dat viel me niet mee, die creëren echt te weinig en PSV alleen de samenvatting en daarin heb ik ook haast geen kans gezien, maar Alfred moet wel gaan winnen.quote:Op maandag 9 januari 2023 09:14 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat laatste valt in vergelijking met de directe concurrenten Feyenoord en PSV toch ook allemaal wel mee? Je hebt nu een paar zieken en geblesseerden maar over twee weken heb je gewoon weer een overschot aan aanvallers met Bergwijn en Berghuis die ook nog op een of andere manier ingepast moeten worden.
Met dit materiaal ben je als Ajax (ondanks al het kneuzige puntverlies) nog steeds de absolute titelfavoriet. Weet niet of je Feyenoord en PSV ziet maar die creëren nauwelijks iets, dat is echt punten schrapen. Bij Ajax is het meer elke wedstrijd 10 kansen om zeep helpen en vervolgens een knullige tegengoal slikken, daar zou ik toch meer vertrouwen in hebben dan de andere ploegen.
Eens. Kansen creëren en weinig kansen weggeven blijven zeker op seizoensbasis gewoon de belangrijkste indicatoren voor wie er met de titel vandoor gaat. We hebben ooit Twente gehad waarbij dat echt in 30 van de 34 wedstrijden meezat, maar normaal gesproken is het verschil met de andere 2 topploegen weer te groot.quote:Op maandag 9 januari 2023 09:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wel met je eens, Feyenoord gisteren gezien en dat viel me niet mee, die creëren echt te weinig en PSV alleen de samenvatting en daarin heb ik ook haast geen kans gezien, maar Alfred moet wel gaan winnen.
Zelfs Feyenoord heeft nu een punt minder dan ze vorig seizoen hadden na 15 wedstrijden maar ze er staan er nu wel bovenaan mee, Ajax wel heel slecht met 5 punten minder, PSV 3 minder, kortom het houdt niet over dit seizoen.quote:Op maandag 9 januari 2023 09:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Eens. Kansen creëren en weinig kansen weggeven blijven zeker op seizoensbasis gewoon de belangrijkste indicatoren voor wie er met de titel vandoor gaat. We hebben ooit Twente gehad waarbij dat echt in 30 van de 34 wedstrijden meezat, maar normaal gesproken is het verschil met de andere 2 topploegen weer te groot.
Is natuurlijk wel zo dat als Feyenoord een keer lucky is in een Feyenoord-Ajax (22 januari) het gat halverwege de competitie 6 punten kan zijn maar dan nog zie ik Ajax wel terugkomen tweede seizoenshelft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |