Haha meneer met kleine penis gespot.quote:Op vrijdag 30 december 2022 09:34 schreef Sapstengel het volgende:
Al dat linkse volk wat die opmerking van Greta helemaal geweldig vindecht elke keer die opmerkingen over "man doet stoer dus heeft kleine penis" dat is het domme niveau.
Zou hij zijn onzekere kleine piemeltje ook hebben laten besnijden denk je?quote:Op vrijdag 30 december 2022 09:57 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het is wellicht niet toevallig dat het de religie is waar hij zich tot bekeerd heeft.
Als jullie ook op latere leeftijd elkaars piemeltjes nog besnijden, dan is daar wel kans op ja.quote:Op vrijdag 30 december 2022 09:58 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zou hij zijn onzekere kleine piemeltje ook hebben laten besnijden denk je?
Hij richt zich duidelijk op onzekere, zoekende jongens tussen de 15 en 21 die status najagen, maar geen flauw idee hebben hoe.quote:Op vrijdag 30 december 2022 09:49 schreef 2dope het volgende:
[..]
Het zijn denk ik nog veel meer "neutrale" mensen die zo'n reactie wel kunnen waarderen. Heeft niet zozeer met het adoreren van Thunberg te maken maar meer met een treffend repliek op de zoveelste zwakzinnige tweet van dat Tate-debieltje, "kijk hoeveel uitstoot mijn auto's veroorzaken trolololo"
Ik dacht trouwens dat die Tate online een typetje deed, heb wel eens gesprekken gezien van/met hem op Twitch waarvan ik dacht, obvious troll is obvious. Betwijfel nog steeds of het niet gewoon gespeeld is om lui op stang te jagen en een bepaalde 'following' te generen
Slechts 2 kleine zinnetjes van die Greta en de pleuris breekt uit.quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:01 schreef Glazenmaker het volgende:
Mijn respect voor Greta is iig een stuk groter geworden. Niet alleen koning incel op zijn plek gezet, maar ook nog eens een nieuw stukje hoogmoed uitgelokt met deze gevolgen.
De afkeer voor de autonomie van de vrouw is min of meer de definitie van vrouwenhaat in (politiek-)sociologische context. Vrouwenhaat is in deze context niet zozeer de neiging om alle vrouwen te willen verkrachten of vermoorden.quote:Op vrijdag 30 december 2022 09:42 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Klopt, maar dat lijkt me niet de definitie van vrouwenhaat.
Wie bedoel je met "jullie"?quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:00 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Als jullie ook op latere leeftijd elkaars piemeltjes nog besnijden, dan is daar wel kans op ja.
Misschien om hygiënische redenen. Er kan wat onder blijven zitten.quote:Op vrijdag 30 december 2022 09:58 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zou hij zijn onzekere kleine piemeltje ook hebben laten besnijden denk je?
We leven hier niet in de woestijn he.quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
Misschien om hygiënische redenen. Er kan wat onder blijven zitten.
Grappig, iemand als Rob Jetten is bijvoorbeeld een echte high status alpha dog. Veel van de Tate-aanhang herkent dat niet omdat Jetten zich niet als debiel patsertje gedraagt. Zelf zullen ze zich in hun bedachte hierarchie echter boven Jetten plaatsen.quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:00 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Hij richt zich duidelijk op onzekere, zoekende jongens tussen de 15 en 21 die status najagen, maar geen flauw idee hebben hoe.
En dan komt deze 37-jarige ex kickbokser uit het houtwerk gekropen die zegt: "Als je me nu 50 euro per maand betaalt voor toegang tot Hustler University () dan zal jij ook 33 auto's bezitten en je omringd vinden door meiden."
Verzin er maar een nieuw woord voor, want ik gun sociologen een dergelijke misvatting van 'haat' niet.quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:04 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De afkeer voor de autonomie van de vrouw is min of meer de definitie van vrouwenhaat in (politiek-)sociologische context. Vrouwenhaat is in deze context niet zozeer de neiging om alle vrouwen te willen verkrachten of vermoorden.
Misogynie is misschien passender. Door het graecisme vervalt de connotatie met 'naar het leven staan'.quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:11 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Verzin er maar een nieuw woord voor, want ik gun sociologen een dergelijke misvatting van 'haat' niet.
Suggereer je nu dat Jetten neemt en niet genomen wordt?quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Grappig, iemand als Rob Jetten is bijvoorbeeld een echte high status alpha dog. Veel van de Tate-aanhang herkent dat niet omdat Jetten zich niet als debiel patsertje gedraagt. Zelf zullen ze zich in hun bedachte hierarchie echter boven Jetten plaatsen.
Treffend ja. Die dude heeft ook compleet geen inhoud behalve steeds hetzelfde uitgekauwde gejammer over vrouwen, auto's en geld. Geen greintje intellect te bekennen, geen leuke/interessante gespreksonderwerpen. Echt extreem saai om naar te luisteren.quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:00 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Hij richt zich duidelijk op onzekere, zoekende jongens tussen de 15 en 21 die status najagen, maar geen flauw idee hebben hoe.
En dan komt deze 37-jarige ex kickbokser uit het houtwerk gekropen die zegt: "Als je me nu 50 euro per maand betaalt voor toegang tot Hustler University () dan zal jij ook 33 auto's bezitten en je omringd vinden door meiden."
Waarom komt iedereen toch met tweets van deze "vrouw" aanzetten?quote:Op vrijdag 30 december 2022 10:11 schreef Leandra het volgende:
Damn, bijdehand doen tegen Thunberg, die nog bijdehandter reageert, vervolgens daar weer op reageren met een foto die je locatie vrijgeeft en daardoor gepakt worden...
Nog grappiger in dit verhaal:
[ twitter ]
Wappies en incels lopen beide vaak ook hand in hand qua gedachtengoed. zie je ook weer met adoratie voor deze idioot. En laat dat nou net 2 groepen zijn waar je je absoluut niet mee wilt identificeren inderdaadquote:Op vrijdag 30 december 2022 09:28 schreef kale_gehaktbal het volgende:
Ik kende die kneus niet echt, maar als ik zie welke doorgesnoven wappies hier fan van hem zijn hoef ik hem ook niet te kennen.
Een echte schaap is wat je bent. Je leest één “journalistiek” artikel en je neemt het gewoon aan. Iets met onschuldig voordat het bewezen is, hoor- en wederhoor, uitspraak van de rechter misschien?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |