Er waren wel een flink aantal flessen gluhwein aan het begin van de marktquote:Op donderdag 22 december 2022 17:25 schreef lojanda het volgende:
Hebben ze nu ook nog drank behalve warme chocolademelk? Volgens mij niet toch?
Blijft het vanavond toch gezellig zonder ruziën.
Klopt maar die zijn allang op.. volgens mij wordt er nu niets meer bijgeschonken.quote:Op donderdag 22 december 2022 17:26 schreef Verida het volgende:
[..]
Er waren wel een flink aantal flessen gluhwein aan het begin van de markt
8quote:Op donderdag 22 december 2022 17:26 schreef Verida het volgende:
[..]
Er waren wel een flink aantal flessen gluhwein aan het begin van de markt
Joost is met gierende banden naar het buitenland vertrokkenquote:Op donderdag 22 december 2022 16:35 schreef D. het volgende:
[..]
Nee, die was veel te blij
Ze gaat Joost van zijn werk ophalen morgen
Nouja, dat wil/hoopt ze
quote:Op donderdag 22 december 2022 17:57 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
echt?
Het was toch uit...
Ben ik ook even een dagje weg...
Nee, ze praten weer gewoon met en tegen elkaar. Jeff heeft het moeilijk, last van huilbuien zo nu en dan. Kim trooste hem, praatte met hem en gaf hem kusjes op de wang. (denk dat zij hem ook het beste kent)quote:
Aww zielig voor hemquote:Op donderdag 22 december 2022 18:02 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Nee, ze praten weer gewoon met en tegen elkaar. Jeff heeft het moeilijk, last van huilbuien zo nu en dan. Kim trooste hem, praatte met hem en gaf hem kusjes op de wang. (denk dat zij hem ook het beste kent)
ik zag op insta van zijn zus, een stukje dat hij vertelde dat kimd hem had geschoptquote:Op donderdag 22 december 2022 18:02 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Nee, ze praten weer gewoon met en tegen elkaar. Jeff heeft het moeilijk, last van huilbuien zo nu en dan. Kim trooste hem, praatte met hem en gaf hem kusjes op de wang. (denk dat zij hem ook het beste kent)
Als dat zo was, zou ze dan geen gele kaart hebben gekregen? Hoorde vanmiddag ook dat Jeff met dingen gegooid zou hebben. Het is voor ons allemaal een vraagteken, het is wat er gesuggereerd is.quote:Op donderdag 22 december 2022 18:04 schreef Sestra666 het volgende:
[..]
ik zag op insta van zijn zus, een stukje dat hij vertelde dat kimd hem had geschoptdaar kan hij niet mee leven, dat iemand zo dom is om geweld te gebruiken.. (hoe hij zelf overkomt valt niet goed te praten, is net zo erg als lichamelijk geweld)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |