Waas vorig jaar ook al op zaterdag. Denk niet dat ze het voor ons twee op de vrijdag gaan doenquote:Op maandag 2 januari 2023 16:59 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Ja, ik kijk widm dan wel, maar werk ook nog regelmatig op zaterdagavond… beetje jammer allemaal. Maar goed, vrijdagavond is wellicht ook geen optie
Ze gaan toch elk jaar op 31 december in dat huis?quote:Op woensdag 28 december 2022 17:12 schreef freaky40 het volgende:
Ergens al iets gelezen wanneer de bewoners het huis in gaan? Lees nog steeds overal geruchten 31 december, maar dat is meer dan een week vroeger dan de eerste uitzending is en de streams aan gaan en dat zou niet matchen met de wekelijkse liveuitzending en het stemmen wat wij weer kunnen doen.
Toen vond ik dat ook al kut ja!quote:Op maandag 2 januari 2023 17:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Waas vorig jaar ook al op zaterdag. Denk niet dat ze het voor ons twee op de vrijdag gaan doen![]()
Maar voor mij is het weekend sowieso geen optie
quote:Op dinsdag 27 december 2022 14:24 schreef rinardo het volgende:
Ik zit er ook weer klaar voor, fris en fruitig, blij alle bekende namen weer terug te zien, we gaan er weer een gezellige boel van maken BB vrienden !!Mooi bericht!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 27 december 2022 14:24 schreef rinardo het volgende:
Ik zit er ook weer klaar voor, fris en fruitig, blij alle bekende namen weer terug te zien, we gaan er weer een gezellige boel van maken BB vrienden !!Wat fijn Rinardo, goed om te lezenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Je zou ze kunnen mailenquote:Op maandag 2 januari 2023 17:02 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Toen vond ik dat ook al kut ja!
Niet? Flauw. Want wij zijn het wel waard namelijk
Dat klopt, maar ze starten nu een week later dus zullen ze er vrijdag of zaterdag in gaan.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:01 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Ze gaan toch elk jaar op 31 december in dat huis?
Of waren de afgelopen twee jaar de streams en de afleveringen eerder?
Mijn god die kleurenquote:Op maandag 2 januari 2023 17:44 schreef freaky40 het volgende:
Sneak peak! https://www.instagram.com/p/Cm61JmGuH-9/
Was vorig jaar ook al zo erg.quote:
Nooit hopen in een rls 🤣quote:Op maandag 2 januari 2023 20:00 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ja had ergens op een verbetering gehoopt
Kan je vast wennen 🤣quote:Op maandag 2 januari 2023 20:04 schreef engine het volgende:
Precies niks te zien in dat filmpje. Dat is alvast erg vertrouwd weer.
Het is nog niet eens begonnen en de FEBO wordt er al weer bijgehaaldquote:Op maandag 2 januari 2023 22:16 schreef Kodiak100 het volgende:
Zelfde huis met een ander kleurtje, benieuwd hoe dit jaar zich gaat ontwikkelen
De FEBO zal wel weer dezelfde geniale ideeën hebben als vorig jaar.
Echte planten?quote:Op maandag 2 januari 2023 17:44 schreef freaky40 het volgende:
Sneak peak! https://www.instagram.com/p/Cm61JmGuH-9/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |