Geldt voor de hele cosquote:Op maandag 21 november 2022 14:49 schreef Verida het volgende:
[..]
Bij allebei de opmerkingen heb ik toch voorzichtige twijfels.
De opmerking van Jeff zou zomaar zelf verzonnen kunnen zijn
Op de streams dan misschien? Ze zei nog had mijn familie beloofd het niet te doen.quote:Op maandag 21 november 2022 14:48 schreef greysbones het volgende:
[..]
Die was niet te zien
Althans op stream niet
En daarna weer naar beneden, sorteren kunnen ze idd beter beneden op de eettafels doen maarjaquote:Op maandag 21 november 2022 14:51 schreef Chanel5 het volgende:
Belachelijk dat alle boodschappen eerst naar boven moeten.
Als ze het niet tegen Zoe had gezegd had niemand er iets van gewetenquote:Op maandag 21 november 2022 14:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Op de streams dan misschien? Ze zei nog had mijn familie beloofd het niet te doen.
Ja, vrij belachelijk dat dat nodig is, snap niet dat mensen schaamteloos kunnen jatten.quote:Op maandag 21 november 2022 14:51 schreef Chanel5 het volgende:
Belachelijk dat alle boodschappen eerst naar boven moeten.
Klopt en al die weken ook minder mondjes te voeden ook nog.quote:Op maandag 21 november 2022 14:51 schreef mnesymne het volgende:
Maar Jeff moet nog 2 weken... dat is het verschil
Risico op graaiersquote:Op maandag 21 november 2022 14:51 schreef Loveable het volgende:
[..]
En daarna weer naar beneden, sorteren kunnen ze idd beter beneden op de eettafels doen maarja
haha.. wat zei Isaac?quote:Op maandag 21 november 2022 14:52 schreef Poesjuh het volgende:
[..]
Klopt en al die weken ook minder mondjes te voeden ook nog.
Maar punt is, als Ruben stoer wil doen moet zijn punt nu wel kloppen.
Isaac en Babette. Babette denkt dat sommigen elke dag op kantoor drinken
Dan ziet iedereen wat Jeff achterhoudtquote:Op maandag 21 november 2022 14:51 schreef Loveable het volgende:
[..]
En daarna weer naar beneden, sorteren kunnen ze idd beter beneden op de eettafels doen maarja
Kan die toch 's nachts stiekem in het kantoor zettenquote:Op maandag 21 november 2022 14:54 schreef D. het volgende:
[..]
Dan ziet iedereen wat Jeff achterhoudt
Dan is het jattenquote:Op maandag 21 november 2022 14:55 schreef Loveable het volgende:
[..]
Kan die toch 's nachts stiekem in het kantoor zetten
Isaac totaal mee eens. Hij vindt het bizar dat er bij elk evenement drank is keer op keer.quote:
nee joh, die vind ze vies zegt ze. ik denk eerder dat er stukjes onder haar gebit kunnen komen en dat pijn doet (ervaringsdeskundige is mijn moeder)quote:Op maandag 21 november 2022 14:09 schreef Li0nHeart het volgende:
Maddy eet de chocola vd chocoladepinda's af en bewaart de pinda's om later op te eten. Die zijn net op de grond 'gepleurd'
Daarom is Isaac ook niet te vertrouwen...eens en te meer weer duidelijk nu.quote:Op maandag 21 november 2022 14:56 schreef Poesjuh het volgende:
[..]
Isaac totaal mee eens. Hij vindt het bizar dat er bij elk evenement drank is keer op keer.
En dagelijks alcohol in kantoor, isaac zei klopt daarom distantieer ik me ook steeds meer.
Isaac denkt dat jeff weer in zijn oude ritme komt. Ofwel jeff dronk thuis heeeeel veel, is bekend al ff. Kim ziet hem terugvallen vandaar hun gesprekken. Hij stond 2 maanden droog en was niettt te genieten. Nu het er is, kan jeff er niet vanaf blijven
quote:Op maandag 21 november 2022 14:10 schreef Silves het volgende:
[..]
Zat die tape niet in dat reuze beauty box die ze hebben gewonnen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |