quote:Op zaterdag 14 juni 2025 09:24 schreef LTVDK het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/auto/di(...)t-bliksemt~ae338e91/
Die metalen bomen ook altijd
Dit is dan ook het ruggespraak topic, voor taaltechnische missers is er dit topic: GC / Tenenkrommende fouten bij teksten in het openbaar #72quote:Op zaterdag 14 juni 2025 14:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Je kunt er haakjes omheen zetten:
(Metalen constructies….roosters) en bomen. Het is een opsomming van te vermijden objecten. Toegegeven, het AD had het iets zorgvuldiger kunnen opschrijven en na ‘roosters’ bv een komma kunnen plaatsen, maar formeel is de zin niet fout.
Kan allebei hoor. Bij "Agent die man met dienstwapen neerschoot..." zou het een hele normale zin zijn.quote:Op zaterdag 14 juni 2025 14:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dan had er gestaan ‘Agent die met bijl man neerschoot….’
Nee, dan was het net of die man een dienstwapen had.quote:Op zaterdag 14 juni 2025 14:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Kan allebei hoor. Bij "Agent die man met dienstwapen neerschoot..." zou het een hele normale zin zijn.
De tekst suggereert dat de botsing buiten Bergen op Zoom plaatsvond en de auto een enorm eind de lucht invloog alvorens in het centrum van de stad neer te komen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:26 schreef LTVDK het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.bndestem.nl/1(...)en-op-zoom~a4425b73/
Zal die vervloekte Bugs Bunny wel weer zijn geweest
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |