R&C had ook raytracing, dat is ook wel een leuk dingetje. Maar wel eens dat je als casual gebruiker er niet zoveel van merkt verder. Bovendien ligt het ook heel erg aan welke game het is. Een The Last of Us zal qua sfeer meer voordeel hebben van zo realistisch mogelijke graphics dan een R&C.quote:Op dinsdag 8 november 2022 11:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik denk dat ik inderdaad ook nog niet veel "puur PS5" spellen gespeeld heb, op R&C na. Maar daar merkte ik t dan niet echt. Waarschijnlijk omdat er een hoop op de achtergrond gebeurd juist, qua power. Ik als casual user merk daar dan niet echt super veel meer van. Graphics wel
* Days Gone entered the chatquote:Op dinsdag 8 november 2022 11:10 schreef over_hedge het volgende:
Een zombie game met honderden zombies tegelijk op je scherm of zo.
duizenden danquote:
Daar moest ik ook wel aan denken, maar dan zie je de tekortkomingen ook wel, met de nogal simpele animaties. Als elke zombie daarin ook nog uniek zou bewegen, ze nog realistischer over elkaar heen duikelen, over elkaar vallen, etc, dan is dat nog gaver natuurlijk.quote:
quote:Op dinsdag 8 november 2022 11:10 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Returnal is een klein beetje een voorbeeld. Niet geweldig. Maar de hoeveelheid dingen die er op je scherm gebeuren en nog normale fps haalt. Gaat op de ps4 niet gebeuren.
Maar moeten nog wel echt spellen uitkomen waar je het goed ziet. Een zombie game met honderden zombies tegelijk op je scherm of zo. Dat soort dingen. Zoals je op de pc zeker het verschil merkt. De total war games waar je legers bestuurd van duizenden soldaten. Dan merk je goed het verschil tussen je 1000 euro pc of een 3000 pc.
Ja precies, het zal ook wel aan de soort spellen liggen die ik speel. Het zullen daarnaast ook wel veranderingen zijn die mij niet zo opvallen als technisch onbenulquote:Op dinsdag 8 november 2022 11:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
R&C had ook raytracing, dat is ook wel een leuk dingetje. Maar wel eens dat je als casual gebruiker er niet zoveel van merkt verder. Bovendien ligt het ook heel erg aan welke game het is. Een The Last of Us zal qua sfeer meer voordeel hebben van zo realistisch mogelijke graphics dan een R&C.
Of een GTA6 qua simulaties van schade aan gebouwen, auto's, etc.
Begin hier bij ruim 6 dagenquote:Op dinsdag 8 november 2022 11:13 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Die countdown liep al dagenlang op mijn playstation hoor
Ik vond het een fantastische gamequote:Op dinsdag 8 november 2022 11:15 schreef Ang3l het volgende:
Haha, ik was dus niet de enige die meteen naar Days Gone ging
Dat vond ik toch wel wel een fijn spel. Ondanks de best matige eerste recensies destijds?
Heb t idee dat t een beetje een ondergeschoven pareltje is geweest, wat mij betreft.
Zat bij release volgens mij ook vol bugs en performance problemen, meen ik mij te herinneren.quote:Op dinsdag 8 november 2022 11:15 schreef Ang3l het volgende:
Haha, ik was dus niet de enige die meteen naar Days Gone ging
Dat vond ik toch wel wel een fijn spel. Ondanks de best matige eerste recensies destijds?
Heb t idee dat t een beetje een ondergeschoven pareltje is geweest, wat mij betreft.
Ik heb die op de Series X gespeeld, wat daar zit ie in Game Pass.quote:Op dinsdag 8 november 2022 11:16 schreef Ang3l het volgende:
Vriend van me is nu bezig met t vervolg van a Plague's tale en is ook echt enorm verrast.
Denk dat ik die dna maar eens na Horizon ga spelen.
wiet rokenquote:Op dinsdag 8 november 2022 11:18 schreef StateOfMind het volgende:
Wel fucking veel pijn in mijn handen
Slechte timing
Ik heb last van rsi. Moet zeggen werkt primaquote:Op dinsdag 8 november 2022 11:20 schreef StateOfMind het volgende:
Gaat hem niet worden, dat vind ik echt hélemaal niets.
Paar jaar geleden eens geprobeerd ivm de pijn, maar nee
Protip: leg 2 dikke kussens op schoot en laat daar de handen met de controller op rusten.quote:Op dinsdag 8 november 2022 11:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ik heb last van rsi. Moet zeggen werkt primaIs alleen niet een geweldige oplossing omdat ik beetje moeilijk 24/7 stoned kan zijn
Maar zo af en toe werkt het wel prima
Kan alleen spellen als hades of zo niet echt meer spelen. Dan voelt het na een uurtje of mijn hand er af valt
Ah ja reuma is nog wel een stukje kutterquote:Op dinsdag 8 november 2022 11:28 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Protip: leg 2 dikke kussens op schoot en laat daar de handen met de controller op rusten.
Regelmatig kan ik zelfs een controller amper vasthouden![]()
(reuma)
Oooohhh Lucky!!! lekker manquote:Op dinsdag 8 november 2022 13:25 schreef Spyrodedraak het volgende:
Ik heb zojuist GOW binnengehad! Dat word een mooie avond en dag morgen
veel plezier!quote:Op dinsdag 8 november 2022 13:25 schreef Spyrodedraak het volgende:
Ik heb zojuist GOW binnengehad! Dat word een mooie avond en dag morgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |