Ik moet zeggen dat ik graag kijk naar de BB chaos. Dat hysterische ongeleide huishouden staat zóver van me af, dat ik dat wel kan waarderen als irritainment. Aan de andere kant krijg ik ook de kriebels van het gebrek aan opvoeding van de kinderen, maar het irritainment wint.quote:Op woensdag 23 november 2022 22:31 schreef Nexpreszo het volgende:
Pffff. Nog een seizoen Buddenbruck en Jelies. Blijkbaar heel moeilijk om (potentiële influencers) nieuwe gezinnen te vinden...
O nu ben ik nieuwsgierig! Even kijken.quote:Op woensdag 23 november 2022 23:21 schreef Danielle_ het volgende:
Mogen we in het kader van de Snuggs irritatie hier ook kletsen over Anke van Delden? Geen idee wat voor influencer zij is, ik volg haar niet maar het lijkt ook iets coach-achtigs? Maar allemachtig, wat een belachelijke en foute ad heeft zij gemaakt voor Snuggs zeg. Ik wilde de broekjes al niet, maar nu haak ik echt helemaal af.
Elise Joanne heeft ook Flowercrush nepbloemen, dus ja, het bedrijf van die oh zo dramatische samenwerking van AM lijkt me inderdaad bekend. Iemand anders hier of op V had dat al terecht opgemerkt.
De bloemen van flowercrush zijn niet die AM kreeg. Dat is een ander bedrijf, want die flowercrush is echt een goed bedrijf die stuurt hum bloemen niet in zo’n doos als AM terugstuurdequote:Op woensdag 23 november 2022 23:21 schreef Danielle_ het volgende:
Mogen we in het kader van de Snuggs irritatie hier ook kletsen over Anke van Delden? Geen idee wat voor influencer zij is, ik volg haar niet maar het lijkt ook iets coach-achtigs? Maar allemachtig, wat een belachelijke en foute ad heeft zij gemaakt voor Snuggs zeg. Ik wilde de broekjes al niet, maar nu haak ik echt helemaal af.
Elise Joanne heeft ook Flowercrush nepbloemen, dus ja, het bedrijf van die oh zo dramatische samenwerking van AM lijkt me inderdaad bekend. Iemand anders hier of op V had dat al terecht opgemerkt.
Jij bent volwassen vrouw die nietszeggende familie vlogs online volgt. Valt ook veel voor te zeggen in die context.quote:Op vrijdag 25 november 2022 10:58 schreef girlnextdoor. het volgende:
Ja that's life lieverd, stop met huilen. Je bent een volwassen vrouw van 35.
Hahaha. Mijn dochter heeft zo 1 gekregen als 2 jarige. Ze vond het vreselijk.quote:Op zondag 27 november 2022 00:55 schreef Danielle_ het volgende:
AM deelt de video van de eerste 3 jaar van Jet vanwege.. De eerste tand die eruit is bij Jet. Misschien ben ik gewoon te nuchter, maar ik vind dit echt enorm overdreven.
En is de Hema nu wel een samenwerking of niet? AM doet nooit boodschappen en winkelt liever niet, maar heeft wel knetter chocoladeletters, pyjama’s, knuffel, shopper en ander Hema-spul regelmatig duidelijk in beeld.
Zo’n knetter chocolade letter voor je 2-jarige peuter, daar vind ik trouwens ook wat van. Dat is echt redelijk knetter……
Wie is dat?quote:Op dinsdag 29 november 2022 21:23 schreef Nexpreszo het volgende:
Ik zag vandaag die Anke van Delden ook bij AM reageren. Ik had nog nooit van die vrouw gehoord.
Het filmen van het rennen had meer tijd gekost dan verwacht. Dat hele dag filmen, checken, van tekstje voorzien. Lijst bijhouden met alle samenwerkingen. pfffffffffffquote:Op dinsdag 29 november 2022 19:45 schreef Danielle_ het volgende:
Soms vraag ik me echt af waarom AM doet alsof ze alles alleen doet: ‘strakke planningen en lijstjes afvinken zorgen ervoor dat IK naast MIJN 8 kinderen nog AAN MEZELF toekom. Maar ondertussen moet Maarten regelmatig het eten koken en op andere manieren ondersteunen naast zijn baan die volgens mij veel meer tijd vraagt dan AM haar influencerbestaan.
En voor haar gezin.quote:Op woensdag 30 november 2022 09:22 schreef J-net het volgende:
[..]
Het filmen van het rennen had meer tijd gekost dan verwacht. Dat hele dag filmen, checken, van tekstje voorzien. Lijst bijhouden met alle samenwerkingen. pfffffffffff
Hoeveel meer tijd zou ze hebben voor zichzelf zonder dat?
Ja, die meid is bijzonderquote:Op woensdag 30 november 2022 18:47 schreef Nexpreszo het volgende:
Wacht ff. Kyra de influencer. Basht influencers?!
https://www.ankevandelden.nl/over alleen al de weetjes op haar site. Deze zijn bijzonder en interessant voor potentiële klanten, omdat? Het komt een beetje puberaal over. Zoals die lijstjes vroeger op hyves, cu2 etc. Nikszeggende info, beetje grappig bedoeld maar de plank toch flink misgeslagen.quote:Op dinsdag 29 november 2022 21:23 schreef Nexpreszo het volgende:
Ik zag vandaag die Anke van Delden ook bij AM reageren. Ik had nog nooit van die vrouw gehoord.
Oef. Een "hoe word ik weer gelukkig" coach ofzo?quote:Op woensdag 30 november 2022 19:22 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
https://www.ankevandelden.nl/over alleen al de weetjes op haar site. Deze zijn bijzonder en interessant voor potentiële klanten, omdat? Het komt een beetje puberaal over. Zoals die lijstjes vroeger op hyves, cu2 etc. Nikszeggende info, beetje grappig bedoeld maar de plank toch flink misgeslagen.
Ik ben op mijn 14e aangereden door een vrachtwagen omdat ik niet goed op m’n fiets wist te stappen op een oversteekplaats. Met dit weetje moet ik ook maar coach worden en m’n product gaan verkopen, denk ik.![]()
quote:Op woensdag 30 november 2022 19:55 schreef Nexpreszo het volgende:
Wtf wat een idioot. Wat kijken we met z'n allen toch een pulp hè?
Ze waren in de aanbieding bij Kruidvat laatst. Echt een scherpe deal. 1 voor 2 euro en 2 voor 4,50! Lekker besparen hoorquote:Op donderdag 1 december 2022 20:58 schreef Donna het volgende:
Lekker bewust boodschappen gedaan deze week AM. Koektrommel vol met Tony's repen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |