Eerlijk gezegd ging ik wel even al de littekens op mijn handen checken.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:53 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze hadden hem gewoon met zijn allen moeten uitlachen om dat aanstellen en verder negeren. Geen aandacht aan besteden
Ligt ook aan mijn bui, maar ik trek echt die lui op het moment niet.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
ze vind het echt belachelijk
dat Jeff haar een knuffel gaf op kantoor
werd ze zoo boos van![]()
deed ze vanmorgen al met Mexxquote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:56 schreef Seattle het volgende:
O heeeeeeerlijk, gaat nu gewoon over hun matties Ruben en Djedi. Wat een ongelooflijk vreselijk mens is dat! Wanda heb ik het over
Hij ziet er ook wel beroerd uit.quote:
quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:57 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Veuls te veel narigheid in een korte tijd.
Maar dat hebben we allemaal wel eens.
Beinvloed wel hoe ik tegen die gasten aankijk.
NIet allemaal even objectief/in verhouding
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Berend voelt zich echt slechtEen losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:58 schreef Seattle het volgende:
Wanda doet me denken aan een kinderboekje ‘lieve woordjes’. Gaat over een kindercaviaatje dat de hele dag lieve woordjes in haar wangetjes moet bewaren omdat niemand tijd heeft om ze te horen. En Wanda is de Evil versie van dit boekje
Niet fijn dat je je echt ziek voelt met al die mensen om je heen en niet echt rust krijgt. Kan de dokter meteen Ruben afvoerenquote:
quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:59 schreef pingu66 het volgende:
Ïk kwam stil binnen in de loods
Maar mijn afscheid was dramatisch groot
Tot bloedens toe tot het eind gestreden.
Met mijn allerlaatste krachten
Gaf ik Djedi een zelfgemaakte liefdesketen.
Wat ze ermee doet, Joost mag het weten.
XxxRuben
quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 13:58 schreef greysbones het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Berend voelt zich echt slechtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GJ zag het vannacht bliksemen.
Maar het was verweg.
NIets van gemerkt zelf
kook nietquote:Op vrijdag 21 oktober 2022 14:00 schreef Ebinas het volgende:
[..]
[ [url=Boks terug.
En ja, laat maar snel voorbij gaan :Y ]afbeelding[/url] ]
GJ zag het vannacht bliksemen.
Maar het was verweg.
NIets van gemerkt zelf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |