Prima. Bewijs het eens dat er in Nederland verkiezingsfraude op grote schaal plaatsvind zoals de FvD beweert?quote:Op woensdag 15 februari 2023 17:56 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Fvd verspreidt geen leugens, dat is het hem nou juist
Jij verwacht dus fraude bij de verkiezingen, waar ook nog eens alle peilingbureaus aan mee werken?quote:Op woensdag 15 februari 2023 17:56 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Fvd verspreidt geen leugens, dat is het hem nou juist
Helaas, dat soort mensen zijn er nog veel te veel.quote:Op woensdag 15 februari 2023 15:50 schreef Hanca het volgende:
Echt, als je nu nog in deze onzin van FvD gelooft, dan is er echt iets helemaal mis met je gegaan qua logisch denken.
viel me ook al op.. hij ziet er erg slecht uitquote:Op woensdag 15 februari 2023 21:05 schreef Mike het volgende:
Zou Jensen een ziekte onder de leden hebben? Hij zag er altijd al niet gezond uit, maar nu lijkt hij wel misvormd.
Ik weet al hoe het komt:quote:Op woensdag 15 februari 2023 21:05 schreef Mike het volgende:
Zou Jensen een ziekte onder de leden hebben? Hij zag er altijd al niet gezond uit, maar nu lijkt hij wel misvormd.
Vaccinatieschade.quote:Op woensdag 15 februari 2023 21:05 schreef Mike het volgende:
Zou Jensen een ziekte onder de leden hebben? Hij zag er altijd al niet gezond uit, maar nu lijkt hij wel misvormd.
Ik zou deze vragen niet in POL maar elders stellen. Eenieder die in de echte wereld leeft gaat hier geen antwoord op kunnen geven zonder hard in lachen uit te barsten.quote:Op woensdag 22 februari 2023 18:15 schreef Bluesdude het volgende:
[ twitter ]
De complotdenker aan het woord.
En hoeveel geheime diensten werken samen om 2 persbureaus te beheersen?
50 ? of toch maar 2 ? En die geheime diensten worden bepaald door globalistische regeringen die weer dat doen op bevel van de reptiles ?
Af en toe lachen in POL moet kunnen, maar dat een gekozen kamerlid zulke onzin debiteert is natuurlijk politiek nieuws. Hoort in POL.quote:Op woensdag 22 februari 2023 18:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik zou deze vragen niet in POL maar elders stellen. Eenieder die in de echte wereld leeft gaat hier geen antwoord op kunnen geven zonder hard in lachen uit te barsten.
Het was geen aanwijzing van mij als mod om het niet te bespreken, he? Ik reageerde als user dat dit ondertussen zover buiten de belevingswereld ligt van normale mensen en dat ik bij god niet weet hoe ik hier nog serieus op kan reageren.quote:Op woensdag 22 februari 2023 18:41 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Af en toe lachen in POL moet kunnen, maar dat een gekozen kamerlid zulke onzin debiteert is natuurlijk politiek nieuws. Hoort in POL.
Ook politiek te bespreken item is dat mensen blijven stemmen op deze club. De kiezers geloven in die onzin, of ze geloven het toch niet zo, maar stemmen als proteststem.
It's not a bug, it's a feature.quote:Op donderdag 23 februari 2023 10:12 schreef Hanca het volgende:
AIVD waarschuwde Baudet voor Russische spionnen rond partij:
https://www.volkskrant.nl(...)invloeding~b908cc3a/
https://www.ad.nl/politie(...)ond-partij~a436be7d/
Als ik het zo lees deed Baudet er niks mee.
https://www.volkskrant.nl(...)invloeding~b908cc3a/quote:Baudet bevestigt na vragen van de Volkskrant dat hij rond 2020 op zijn werkkamer in de Tweede Kamer een persoonlijk gesprek heeft gehad met de hoogste baas van inlichtingendienst AIVD, Erik Akerboom. Volgens de Forum-leider was het een ‘vaag en onwerkelijk gesprek’ waarin hij terloops werd gewezen op mogelijke Russische inlichtingenoperaties. ‘Hij zei: ‘Ik wil je toch waarschuwen: je zou benaderd kunnen worden door Russische agenten’.’
Baudet ontkent dat het hoofd van de AIVD waarschuwde dat mensen bij FvD in contact stonden met de Russische autoriteiten. ‘Zo heb ik het niet opgevat. Als dat zo was, had hij concreter moeten zijn.’ De Forum-leider, die ook partijvoorzitter is, heeft na het gesprek met de AIVD geen actie ondernomen. Volgens Baudet kan de ‘uit de lucht gegrepen opmerking van Akerboom’ niet eens als waarschuwing gekwalificeerd worden.
‘Ik kan het me niet herinneren’
Bronnen zeggen tegen de Volkskrant dat de AIVD in die periode een jonge vrouw in de gaten hield die actief was in de entourage van FvD en ook geregeld bij de Russische ambassade langsging. Er bestond het vermoeden dat zij contant geld ophaalde bij de ambassade in Den Haag. Wat het onderzoek verder heeft opgeleverd, is niet bekend.
En wat dan nog. Wat zou het boeien als Baudet heeft gesproken met wat Russen. Allemaal complotwappies hierquote:Op donderdag 23 februari 2023 10:39 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://www.volkskrant.nl(...)invloeding~b908cc3a/
Natuurlijk was het gesprek enerzijds als waarschuwing bedoeld en/of de AIVD wilde zo de reacties van Baudet zelf zien... dit ter beeldvorming: is B wel of niet zelf in contact met een Russische agent.
Dat Baudet nu zegt dat hij het gesprek niet als waarschuwing zag is weer dat bagatelliseren van hem.
En hoe hoog in de FvD-top zat die spionnendame reeds ?
Wel of niet deze:
[ afbeelding ]
Weer aan het goedpraten ?quote:Op donderdag 23 februari 2023 11:04 schreef Viesdik het volgende:
[..]
En wat dan nog. Wat zou het boeien als Baudet heeft gesproken met wat Russen. Allemaal complotwappies hier
Ben het niet aan het afkeuren. Sinds wanneer is het verboden om met mensen te pratenquote:
OHhhh.. maar ik snap het al.. Jij denkt dat Baudet de militair strateeg is die Putin heeft geadviseerd Oekraïne binnen te vallen.quote:
Volgens mij wel. Die zag een verdienmodel en praat nu dagelijks met de vuist van Poetin in zijn reet moorden, verkrachtingen, martelingen en deportaties goed.quote:Op donderdag 23 februari 2023 10:12 schreef Hanca het volgende:
AIVD waarschuwde Baudet voor Russische spionnen rond partij:
https://www.volkskrant.nl(...)invloeding~b908cc3a/
https://www.ad.nl/politie(...)ond-partij~a436be7d/
Als ik het zo lees deed Baudet er niks mee.
Contant geld aannemen van buitenlandse mogendheden om vervolgens hun boodschap uit te dragen hoe absurd die ook is. dat is wel verboden. sommige mensen zouden je dan zelfs een verrader noemen.quote:Op donderdag 23 februari 2023 11:39 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ben het niet aan het afkeuren. Sinds wanneer is het verboden om met mensen te praten
Heb je daar bewijs van. Of zijn verdachtmakingen al gerechtvaardigde veroordelingen voor je?quote:Op donderdag 23 februari 2023 12:14 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
Contant geld aannemen van buitenlandse mogendheden om vervolgens hun boodschap uit te dragen hoe absurd die ook is. dat is wel verboden. sommige mensen zouden je dan zelfs een verrader noemen.
Je wil geen invloed van een buitenlandse mogendheid op je beleid en al helemaal niet als dat een vijandige mogendheid als Rusland is. En dus moet je reactie als partijleider zijn: ik zal het onderzoeken en zorgen dat de spionnen geen invloed meer kunnen hebben op mijn partij. Elke andere reactie is gewoon fout.quote:Op donderdag 23 februari 2023 11:39 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ben het niet aan het afkeuren. Sinds wanneer is het verboden om met mensen te praten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |