FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Prinses Amalia ernstig bedreigd door Mocro-maffia #2
Jojokedonderdag 13 oktober 2022 @ 20:29
6e8eZoj.jpg

quote:
Amalia kan vanwege dreiging het huis niet uit en woont niet in Amsterdam

Prinses Amalia woont niet in Amsterdam en kan 'eigenlijk' niet naar buiten. Dat hebben koning Willem-Alexander en koningin Máxima tegen de pers gezegd tijdens het staatsbezoek aan Zweden.

"Ze is het huis niet uit", zei koningin Máxima op een vraag hoe het was om Amalia niet meer in huis te hebben. "Dat heeft enorme consequenties voor haar leven. Dat betekent dat ze niet in Amsterdam woont en niet echt naar buiten kan. Het is voor haar geen studentenleven zoals andere studenten dat hebben. Ik ben echt heel trots op haar hoe ze dat allemaal volhoudt, moet ik eerlijk zeggen."

Koning Willem-Alexander noemde de situatie met zijn dochter "heel zwaar".
https://nos.nl/artikel/24(...)nt-niet-in-amsterdam

quote:
Mocro-maffia heeft Amalia en premier Rutte in het vizier, beveiliging opgeschroefd
Politie en Openbaar Ministerie maken zich grote zorgen over de veiligheidssituatie van prinses Amalia en minister-president Mark Rutte na nieuwe signalen dat kopstukken van de Mocro-maffia het op een van hen zouden hebben voorzien. Dat meldt De Telegraaf, op basis van bronnen binnen politie en OM.
Beveiligingsmaatregelen zijn aanzienlijk opgeschroefd omdat rekening wordt gehouden met een poging tot ontvoering of het plegen van een aanslag. Zo woont de kroonprinses volgens de krant nu tijdelijk niet in haar studentenhuis.

Daarnaast is justitie bezorgd over innige contacten tussen Ridouan Taghi en Mohammed B., die een levenslange gevangenisstraf uitzit wegens de moord op cineast Theo van Gogh in 2004. De twee zaten bij elkaar gedetineerd in de Extra Beveiligde Inrichting (EBI) in Vught.

Omdat de contacten volgens justitie te innig waren, werd B. overgeplaatst. Sindsdien sturen de twee brieven met Koranverzen naar elkaar, waarin volgens justitie mogelijk gecodeerde boodschappen zijn verwerkt. Kamerlid Ulysse Ellian (VVD) eist onmiddellijk ingrijpen van de minister en wil dat de briefwisseling wordt gestopt.
https://www.ad.nl/binnenl(...)geschroefd~ad586f50/

images?q=tbn:ANd9GcR6Z1ry9nxK9IuuCXXl1fr7wdHVw_LuAZ8Y9w&usqp=CAU

[ Bericht 12% gewijzigd door Jojoke op 13-10-2022 20:40:03 ]
PzKpfwdonderdag 13 oktober 2022 @ 20:31
Oud nieuws.
de_boswachterdonderdag 13 oktober 2022 @ 20:31
Binnenkort Koning Mohammed I en z’n gevolg op Soestdijk
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:31 schreef PzKpfw het volgende:
Oud nieuws.
Dit is deel 2
Rode_Wijndonderdag 13 oktober 2022 @ 20:32
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 19:40 schreef Leandra het volgende: [..] Ja? Het risico lopen dat je kapotgeschoten wordt als je naar buiten gaat? Serieus? Dat vind je vergelijkbaar? Je vergeet dan gemakshalve even dat haar schooljaar in 2020 ook net zo beroerd was als van die studenten.
quote:
En dat ze niet naar buiten kan. Dus het is voor haar geen studentenleven zoals andere studenten dat hebben
Daar heb ik het over. Niet dat ze neergeschoten kan worden. Maar dat is ook niet wat onze koningin zegt.
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 20:32
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:18 schreef Raw85 het volgende:
Ik geloof er geen ene reet van
Wat geloof je niet, dat ze niet naar school gaat? Dat lijkt me niet zo heel moeilijk te bewijzen.
Jojokedonderdag 13 oktober 2022 @ 20:32
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:31 schreef PS. het volgende:

[..]
Dit is deel 2
Ja, had de titel aangepast maar dan krijg je blijkbaar geen #2.
Raw85donderdag 13 oktober 2022 @ 20:42
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:26 schreef Jojoke het volgende:

[..]
Waarom? De dreigementen aan het adres van de Belgische minister kwamen uit dezelfde hoek en daar stonden ze met automatische wapens voor z'n deur.
Ik vergat te quoten. Ik reageerde op het verhaal van JARVIS
J.A.R.V.I.S.donderdag 13 oktober 2022 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:42 schreef Raw85 het volgende:

[..]
Ik vergat te quoten. Ik reageerde op het verhaal van JARVIS
En waarom geloof je er geen ene reet van?
christmastsunamidonderdag 13 oktober 2022 @ 20:57
De serie mocromaffia mag ook gecancelled worden aub, het is irritant.
-XOR-donderdag 13 oktober 2022 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:31 schreef de_boswachter het volgende:
Binnenkort Koning Mohammed I en z’n gevolg op Soestdijk
Marc van der Linden regelt de schandknaapjes?
weetjewel5donderdag 13 oktober 2022 @ 21:14
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:18 schreef Raw85 het volgende:
Ik geloof er geen ene reet van
Het kan een verzonnen verhaal zijn omdat het koningshuis nu even niet populair is.
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 21:17
-laat maar

[ Bericht 98% gewijzigd door #ANONIEM op 13-10-2022 21:17:49 ]
Lospedrosadonderdag 13 oktober 2022 @ 21:19
Tijd dat NL afrekent met die mocro maffia.
Regilio_donderdag 13 oktober 2022 @ 21:19
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:07 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Marc van der Linden regelt de schandknaapjes?
En de chrystal meth.
leukerdjedonderdag 13 oktober 2022 @ 21:25
Als dit verzonnen is dan verdienen Max en Alex een oscar, emoties waren echt.

Wat zal Taghi in zijn handjes wrijven nu, precies wat ie wilt dit.

De meest simpele bn-er die bedreigd wordt krijgt security en de kroon prinses moet thuisblijven??

Niet willen of niet kunnen...
Angst regeert nu.

Minister van justitie kom met maatregelen, dit meisje moet gewoon kunnen studeren.
Kickinalfadonderdag 13 oktober 2022 @ 21:25
Treurig voor haar ten eerste, maar is iemand hier verbaasd over?

Tegenwoordig wordt iedereen die maar iets boven het maaiveld uitkomt bedreigd.
Yasmin__xdonderdag 13 oktober 2022 @ 21:26
Heel zielig voor Amalia. :N Sterkte. O+
Lospedrosadonderdag 13 oktober 2022 @ 21:34
Jammer maar Roberto Saviano had toch in veel gelijk vermoed ik.

https://www.nrc.nl/nieuws(...)-van-europa-a4053069

quote:
Jullie, Nederlanders, is de naam Ridouan Taghi pas sinds 2020, kort voor zijn arrestatie, bekend, maar in feite maakte hij al veel langer de dienst uit. Dat geldt ook voor de rest: jullie regering is niet bij machte in te zien en uit te spreken wat jullie worden: een eiland voor crimineel, glibberig geld, een schatkist waarin geld uit belastingontwijking verdwijnt.

Nederland verrijkt zich met geld dat uit andere landen wordt weggehaald: jullie zijn geldpiraten geworden en zodoende wordt jullie land een eiland van zeerovers die hun geld verstoppen.

Ik noem de oude echte pirateneilanden Aruba, Curaçao en Sint Maarten, altijd al verzamelen jullie het narcogeld (en natuurlijk niet alleen dat) dat rechtstreeks op jullie banken wordt gestort. En aangezien de ‘Nederlandse’ eilanden altijd al schatkisten van de onderwereld zijn, was het voor onderzoekers al in 1997 bekend nieuws dat er op Aruba door aan Russische misdaadorganisaties gelieerde vennootschappen 14 banken waren opgericht, dat tegoeden en transacties op de Nederlandse Antillen niet worden gecontroleerd en daardoor altijd het vuilste geld van de kartels in Amsterdam belandt.
quote:
.Is dit alles dan nooit door de politiek aangezwengeld? Nooit in de verkiezingscampagnes aan de orde gesteld? Peter R. de Vries is niet simpelweg vermoord door de Angels of Death – zoals de bende van topman Taghi zichzelf noemt. Het pistool is hem op de slaap gezet door heel het Nederlandse systeem, een crimineel systeem dat door De Vries werd bestreden. Een systeem dat niet vatbaar is voor verandering, en een regering die zich hier niet verantwoordelijk voor voelt is een medeplichtige regering. Hoe, dierbaar, vrij Nederland, heb je zo zonder verzet en tegenstand het rottende hart van Europa kunnen worden?
J.A.R.V.I.S.donderdag 13 oktober 2022 @ 21:41
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:25 schreef leukerdje het volgende:
Als dit verzonnen is dan verdienen Max en Alex een oscar, emoties waren echt.

Wat zal Taghi in zijn handjes wrijven nu, precies wat ie wilt dit.

De meest simpele bn-er die bedreigd wordt krijgt security en de kroon prinses moet thuisblijven??

Niet willen of niet kunnen...
Angst regeert nu.

Minister van justitie kom met maatregelen, dit meisje moet gewoon kunnen studeren.
Wat voor een maatregelen wil je? Denk je dat dit te stoppen is? Het is de mocro mafia, we hebben open grenzen, die kunnen gaan en staan waar ze willen en nooit of te nimmer zul je daar wat aan kunnen doen omdat je ze nooit allemaal te pakken kunt krijgen en er altijd wel een gek is die wat wil bijverdienen of loyaal is aan die criminele clubjes, en die hoeven nog niet eens in NL te wonen maar ze zullen er zo zijn. Welkom in de nieuwe wereld, een wereld waar een hoop gepeupel al decennia in mag leven en weet hoe het is om met de dood bedreigd te worden.

De enige oplossing is geen populaire en zal flinke haat en tegenstand opwekken, en dat is al het criminele allochtone volk eruit, veel zwaarder straffen en grenzen dicht. Maar voordat dat kwartje valt moet nog heel wat elitair volk bedreigd worden of de gevolgen merken.

We oogsten nu wat anderen jarenlang gezaaid hebben, welkom in het nieuwe Nederland, geniet er maar van, het gaat nog vele malen erger worden.
Momodonderdag 13 oktober 2022 @ 21:41
Wanneer valt Ridouan Taghi eens uit een raam?
J.A.R.V.I.S.donderdag 13 oktober 2022 @ 21:45
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:41 schreef Momo het volgende:
Wanneer valt Ridouan Taghi eens uit een raam?
Alsof dat wat uitmaakt. Taghi is het gezicht wat de media en politiek ons heeft gegeven. Er zijn er veel meer, veel meer van die clubs, veel meer van die extremistische criminelen en zodra het licht uitgaat bij Taghi staat er wel een nieuw gezicht klaar waar de media en politiek onze oogkleppen op zullen proberen te richten.

Taghi is het gevolg, het oorspronkelijke probleem zit veel dieper.
EinarBoedonderdag 13 oktober 2022 @ 21:48
Treurig dit.
Tenganodonderdag 13 oktober 2022 @ 21:49
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:45 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Taghi is het gevolg, het oorspronkelijke probleem zit veel dieper.
Ja diep in de neuzen van de junkies mensen die Taghi aan het werk houden.
Skylertjedonderdag 13 oktober 2022 @ 21:51
heel erg voor dat meisje , een van de redenen dat ze zo'n hoge uitkering krijgen , net zoals je gevaarlijk werk doet krijg je ook een gevarentoeslag.
Zij kan nog altijd een bus met vrienden naar haar laten komen , plek zat voor leuke feestjes daar.
Er zijn mensen die het slechter getroffen hebben.
ze moeten degenen bedanken die dit mogelijk maken voor haar.
degenen die al dat uitschot hierheen halen.
Lospedrosadonderdag 13 oktober 2022 @ 21:55
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:45 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]
Alsof dat wat uitmaakt. Taghi is het gezicht wat de media en politiek ons heeft gegeven. Er zijn er veel meer, veel meer van die clubs, veel meer van die extremistische criminelen en zodra het licht uitgaat bij Taghi staat er wel een nieuw gezicht klaar waar de media en politiek onze oogkleppen op zullen proberen te richten.

Taghi is het gevolg, het oorspronkelijke probleem zit veel dieper.
Laten we gewoon eens beginnen met takkie en van daaruit kijken we verder.
NecSpeNecMetudonderdag 13 oktober 2022 @ 22:02
Ik ben geen fan van het koningshuis maar ik vind dit wel heel triest.
J.A.R.V.I.S.donderdag 13 oktober 2022 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:49 schreef Tengano het volgende:

[..]
Ja diep in de neuzen van de junkies mensen die Taghi aan het werk houden.
Hehe..

Klopt gedeeltelijk, de mensen die een witte neus halen zijn medeverantwoordelijk, ironie is natuurlijk dat dezelfde elite ook niet vies is van een snuifje.

Maar niet wat ik bedoel, deze rechtstaat is ingericht toen Nederland nog Nederland was, waar er nog respect was voor een agent of het gezag. Waar een dreiging van een taak of gevangenisstraf al voldoende was om je te gedragen. Wij zijn dit land niet meer, er is ander volk dit land binnengekomen die niet dat respect heeft, die daarbij geen enkele empathie heeft met de oorspronkelijke bewoners. Ze worden immers ook steeds extremer. Onze gevangenissen zijn veelal beter dan waar veel van dat volk vandaan komt, onze straffen zijn lachwekkend voor dat volk. Daarbij moeten mensen eens leren dat een hoop van die criminelen niets anders dan crimineel willen zijn. Daar helpt knuffelen, therapie of andere linkse onzin niet bij, die moet je keihard aanpakken. Zij zien dit gedrag als een zwakte, ze lachen erom. Dit zijn mensen die nooit bij een koffiemachine zullen staan over ajax of GoT te praten met een collega. Op een gegeven moment moeten mensen gaan inzien dat bepaalde criminelen niet meer te redden zijn en dan dient volledig en alleen aan de samenleving gedacht te worden, dus zo'n persoon moet je dan volledig buiten de samenleving houden en niks een 394833e kans en herintegregen, weg ermee en tot nooit meer ziens. Hoe ze dat doen interesseert mij geen reet, weg ermee. Ken er teveel die permanent uit de samenleving verwijderd zouden moeten worden, wat minder bekende namen als een thagi, maar wel in staat tot exact hetzelfde of al meermaals gezeten voor soortgelijk gedrag, en geen één van die beroepscriminelen verbeterd zijn leven als die vrij is, geen één. Maar ja die worden dan in onze buurten gedumpt en daar zal een Amalia geen last van hebben.
George_of_the_Jungledonderdag 13 oktober 2022 @ 22:17
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:45 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]
Alsof dat wat uitmaakt. Taghi is het gezicht wat de media en politiek ons heeft gegeven. Er zijn er veel meer, veel meer van die clubs, veel meer van die extremistische criminelen en zodra het licht uitgaat bij Taghi staat er wel een nieuw gezicht klaar waar de media en politiek onze oogkleppen op zullen proberen te richten.

Taghi is het gevolg, het oorspronkelijke probleem zit veel dieper.
Ik geloof dat een onderzoek van een aantal jaar geleden schatte dat er in de drugshandel in Nederland jaarlijks zo'n 19 miljard omging, en dat dat waarschijnijk een onderschatting was. Tegen zo'n budget kan de Nederlandse politie gewoon niet op. Klein landje, goede geografische ligging, logistiek goede connecties, relatief lage straffen, en een politie die al handen te kort komt. Wat kan er misgaan?
Discombobulatedonderdag 13 oktober 2022 @ 22:17
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:49 schreef Tengano het volgende:

[..]
Ja diep in de neuzen van de junkies mensen die Taghi aan het werk houden.
Zij kiezen er niet voor dat het illegaal/gecriminaliseerd is. Verantwoordelijkheid is van de overheid.
Rode_Wijndonderdag 13 oktober 2022 @ 23:49
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 21:34 schreef Lospedrosa het volgende:
Jammer maar Roberto Saviano had toch in veel gelijk vermoed ik.

https://www.nrc.nl/nieuws(...)-van-europa-a4053069
[..]
[..]

Zelden zulke onzin gelezen
Lospedrosadonderdag 13 oktober 2022 @ 23:51
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 23:49 schreef Rode_Wijn het volgende:

[..]
Zelden zulke onzin gelezen
Tja, je ziet wat er gebeurt toch?
cosmosisdonderdag 13 oktober 2022 @ 23:57
Niemand gunt haar zoiets, erg jammer dat NL zo laag is gezakt dat dit nodig is... Dit is wel de bevestiging dat dit de toekomst is en de wereld wat wij pre-milieniums kennen als de ideale wereld helaas voorbij is.

cosmosisvrijdag 14 oktober 2022 @ 00:00
NOU BEN IK VOORSTANDER VOOR FUCK DE RULES, AL DIE CRIMELEN DEPORTEREN NAAR EEN EILAND ZONDER RECHTEN, FUCK DE MORELE DEMOCRACTIE!
FYazzvrijdag 14 oktober 2022 @ 00:14
quote:
1s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 22:06 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Maar niet wat ik bedoel, deze rechtstaat is ingericht toen Nederland nog Nederland was, waar er nog respect was voor een agent of het gezag. Waar een dreiging van een taak of gevangenisstraf al voldoende was om je te gedragen. Wij zijn dit land niet meer, er is ander volk dit land binnengekomen die niet dat respect heeft, die daarbij geen enkele empathie heeft met de oorspronkelijke bewoners. Ze worden immers ook steeds extremer. Onze gevangenissen zijn veelal beter dan waar veel van dat volk vandaan komt, onze straffen zijn lachwekkend voor dat volk. Daarbij moeten mensen eens leren dat een hoop van die criminelen niets anders dan crimineel willen zijn. Daar helpt knuffelen, therapie of andere linkse onzin niet bij, die moet je keihard aanpakken. Zij zien dit gedrag als een zwakte, ze lachen erom. Dit zijn mensen die nooit bij een koffiemachine zullen staan over ajax of GoT te praten met een collega. Op een gegeven moment moeten mensen gaan inzien dat bepaalde criminelen niet meer te redden zijn en dan dient volledig en alleen aan de samenleving gedacht te worden, dus zo'n persoon moet je dan volledig buiten de samenleving houden en niks een 394833e kans en herintegregen, weg ermee en tot nooit meer ziens. Hoe ze dat doen interesseert mij geen reet, weg ermee. Ken er teveel die permanent uit de samenleving verwijderd zouden moeten worden, wat minder bekende namen als een thagi, maar wel in staat tot exact hetzelfde of al meermaals gezeten voor soortgelijk gedrag, en geen één van die beroepscriminelen verbeterd zijn leven als die vrij is, geen één. Maar ja die worden dan in onze buurten gedumpt en daar zal een Amalia geen last van hebben.
Jaja, vroeger was alles beter ... :{w
Onze Hollandse mannen gedroegen zich keurig in de jaren tachtig en hadden respect voor gezag en bezittingen van anderen en in de grote stad had je nauwelijks last van kleine criminaliteit.

https://www.ad.nl/binnenl(...)roinejunks~aaf954ea/

Wat betreft georganiseerde drugscriminaliteit: Nederland heeft al sinds 1969 last van drugscriminaliteit, martelingen en liquidaties.
Chinezen, Joegoslaven, Bruinsma en co. Dat is echt niet uitgevonden door de mocros hoor, dan geef je ze echt teveel eer en dat wil je volgens mij juist niet ;)
Beathovenvrijdag 14 oktober 2022 @ 00:50
Voor sommige zaken vind ik het ergens wel jammer dat we geen doodstraffen meer uitdelen. Het geloven in spijt en verbetering is beneden 0 bij die club.
Rode_Wijnvrijdag 14 oktober 2022 @ 06:22
quote:
15s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 23:57 schreef cosmosis het volgende:
Niemand gunt haar zoiets, erg jammer dat NL zo laag is gezakt dat dit nodig is... Dit is wel de bevestiging dat dit de toekomst is en de wereld wat wij pre-milieniums kennen als de ideale wereld helaas voorbij is.

De Heineken ontvoering was post millenium?
Pietisernietvrijdag 14 oktober 2022 @ 06:57
Ik heb ook een uitkering en m'n buurman bedreigt me. Ik leef met d'r mee
Leandravrijdag 14 oktober 2022 @ 06:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 06:22 schreef Rode_Wijn het volgende:

[..]
De Heineken ontvoering was post millenium?
En Maup Caransa, en Toos vd Valk...
Richestoragsvrijdag 14 oktober 2022 @ 07:02
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 22:17 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]
Ik geloof dat een onderzoek van een aantal jaar geleden schatte dat er in de drugshandel in Nederland jaarlijks zo'n 19 miljard omging, en dat dat waarschijnijk een onderschatting was. Tegen zo'n budget kan de Nederlandse politie gewoon niet op. Klein landje, goede geografische ligging, logistiek goede connecties, relatief lage straffen, en een politie die al handen te kort komt. Wat kan er misgaan?
Vergeet de politiek zonder visie en lef niet.
Perrinvrijdag 14 oktober 2022 @ 07:15
Zachte heelmeesters, stinkende wonden.
Rode_Wijnvrijdag 14 oktober 2022 @ 07:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 06:58 schreef Leandra het volgende:

[..]
En Maup Caransa, en Toos vd Valk...
Om er zo nog maar een paar te noemen idd
Kapitein_Scheurbuikvrijdag 14 oktober 2022 @ 07:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 07:15 schreef Perrin het volgende:
Zachte heelmeesters, stinkende wonden.
Zal nu wel prio krijgen. De elite krijgt er nu zelf last van.
Ed1234vrijdag 14 oktober 2022 @ 08:00
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 22:17 schreef George_of_the_Jungle het volgende:

[..]
Ik geloof dat een onderzoek van een aantal jaar geleden schatte dat er in de drugshandel in Nederland jaarlijks zo'n 19 miljard omging, en dat dat waarschijnijk een onderschatting was. Tegen zo'n budget kan de Nederlandse politie gewoon niet op. Klein landje, goede geografische ligging, logistiek goede connecties, relatief lage straffen, en een politie die al handen te kort komt. Wat kan er misgaan?
Klopt, maar we kunnen er ook nog wel wat meer moeite voor doen. Ik las een paar jaar geleden dat er 1 douanier aan het werk was in de haven van Rotterdam. Daar ga je weinig mee uithalen natuurlijk.
hoechstvrijdag 14 oktober 2022 @ 08:01
Waarom kan ze niet gewoon in dat paleis van de ouders zitten?
#ANONIEMvrijdag 14 oktober 2022 @ 08:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 08:00 schreef Ed1234 het volgende:

[..]
Klopt, maar we kunnen er ook nog wel wat meer moeite voor doen. Ik las een paar jaar geleden dat er 1 douanier aan het werk was in de haven van Rotterdam. Daar ga je weinig mee uithalen natuurlijk.
Dat is dan ook echt bullshit.
Bloemkoolvrijdag 14 oktober 2022 @ 08:53
Behoorlijk triest dit maar dat krijg je als je dat volk 'en ze zijn niet allemaal zo' massaal binnen blijft halen en de ballen niet hebt om ze eruit te trappen.
Begin daar maar eens met massaal uitzetten. Een crimineel dan de hele stamboom eruit. Gewoon rigoreus aanpakken.
raptorixvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 08:53 schreef Bloemkool het volgende:
Behoorlijk triest dit maar dat krijg je als je dat volk 'en ze zijn niet allemaal zo' massaal binnen blijft halen en de ballen niet hebt om ze eruit te trappen.
Begin daar maar eens met massaal uitzetten. Een crimineel dan de hele stamboom eruit. Gewoon rigoreus aanpakken.
Taghi is gewoon in Nederland geboren.
Nouja, net niet op zijn derde naar Nederland gegaan.
Neef_Wuppievrijdag 14 oktober 2022 @ 09:00
Had het koningshuis maar afschaft moeten worden.
#ANONIEMvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:00 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Had het koningshuis maar afschaft moeten worden.
Ik ben niet per se fan van het koningshuis, maar we hebben er meer baat bij als we Marokkanen afschaffen in Nederland.
xzazvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:07
Weten we zeker dat het de mocromaffia is?
Hojdhoppervrijdag 14 oktober 2022 @ 09:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:07 schreef xzaz het volgende:
Weten we zeker dat het de mocromaffia is?
Dit ja. Gisteren in het journaal was het nog "er gaan geruchten dat de mocromaffia erachter zit".

Weet niet of er inmiddels al meer bekend is?
DrDarwinvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:07 schreef xzaz het volgende:
Weten we zeker dat het de mocromaffia is?
Het kwam ene Mark R weer erg goed uit.
Mutant01vrijdag 14 oktober 2022 @ 09:40
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 20:31 schreef de_boswachter het volgende:
Binnenkort Koning Mohammed I en z’n gevolg op Soestdijk
Dat zou knap zijn. Teveel the walking dead gekeken?
Speekselkliervrijdag 14 oktober 2022 @ 09:41
Ik snap het niet hoor.
In elk fatsoenlijk land was Taghi al lang een keer gevallen, met hoofd tegen een betonnen paaltje en overleden.

Alleen in Nederland krijgt die man een rechtzaak.
Mutant01vrijdag 14 oktober 2022 @ 09:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:00 schreef raptorix het volgende:

[..]
Taghi is gewoon in Nederland geboren.
Nouja, net niet op zijn derde naar Nederland gegaan.
Nog los van het feit dat er van massaal binnenhalen geen sprake is.
Jor_Diivrijdag 14 oktober 2022 @ 09:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:07 schreef xzaz het volgende:
Weten we zeker dat het de mocromaffia is?
In hoeverre doet dat er toe? Amalia wordt ernstig bedreigd, dat zullen geen kruimeldieven zijn maar georganiseerde misdaad die als doel hebben om met deze potentiële mogelijkheid tot ontvoering zware criminelen vrij te krijgen.
raptorixvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:47 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
In hoeverre doet dat er toe? Amalia wordt ernstig bedreigd, dat zullen geen kruimeldieven zijn maar georganiseerde misdaad die als doel hebben om met deze potentiële mogelijkheid tot ontvoering zware criminelen vrij te krijgen.
Al afgezien dat dit soort beveiling enorm duur is en enorme druk legt op de politie.
Jor_Diivrijdag 14 oktober 2022 @ 09:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:49 schreef raptorix het volgende:

[..]
Al afgezien dat dit soort beveiling enorm duur is en enorme druk legt op de politie.
Lijkt me logisch en terecht.
Gunnervrijdag 14 oktober 2022 @ 09:51
Lijkt me dat een speciale dienst die beveiliging regelt en niet de normale politie?
raptorixvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:50 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Lijkt me logisch en terecht.
Zeker, maar gaat niet alleen om koningshuis, ook bijvoorbeeld John van de Heuvel, ik schat dat die zo 10FTE opsnoept.
raptorixvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:53
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:51 schreef Gunner het volgende:
Lijkt me dat een speciale dienst die beveiliging regelt en niet de normale politie?
Die vallen onder speciale afdeling van Landelijke politie. Is niet een supergroot team, en die krijgen ook tijdelijk hulp van leger bij het Taghi proces.
Jor_Diivrijdag 14 oktober 2022 @ 09:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:52 schreef raptorix het volgende:

[..]
Zeker, maar gaat niet alleen om koningshuis, ook bijvoorbeeld John van de Heuvel, ik schat dat die zo 10FTE opsnoept.
Zal best ja en dit zal ook nooit meer minder worden. De georganiseerde misdaad in Nederland is de afgelopen decennia steeds rucksichtloser geworden.
raptorixvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:54 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Zal best ja en dit zal ook nooit meer minder worden. De georganiseerde misdaad in Nederland is de afgelopen decennia steeds rucksichtloser geworden.
Klopt ik vrees dat binnenkort Rechters en Officieren ook aan de beurt komen, net zoals Politici.
Tijdje terug goede podcast gehoord van een Italië kenner op gebied van misdaad, en die heeft hier ook al voor gewaarschuwd dat we het Italië van de jaren 80/90 achter ons aan krijgen.
StateOfMindvrijdag 14 oktober 2022 @ 10:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:41 schreef Speekselklier het volgende:
Ik snap het niet hoor.
In elk fatsoenlijk land was Taghi al lang een keer gevallen, met hoofd tegen een betonnen paaltje en overleden.

Alleen in Nederland krijgt die man een rechtzaak.
Juist omdat hij gewoon een rechtzaak krijgt/heeft, maakt Nederland tot een fatsoenlijk land.

Rechtstaat heet dat.
Bocajvrijdag 14 oktober 2022 @ 10:11
We hadden nooit aan gastarbeiders moeten beginnen.
Dan hadden we nu geen Mocro-Maffia.
Maar we hadden dan nu misschien wel Kaaskop-Maffia! :D
EenAndereWegvrijdag 14 oktober 2022 @ 10:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 08:53 schreef Bloemkool het volgende:
Behoorlijk triest dit maar dat krijg je als je dat volk 'en ze zijn niet allemaal zo' massaal binnen blijft halen
Die paar azc'tjes? Jordanië en Turkije hebben pas massaal binnengehaald.
NecSpeNecMetuvrijdag 14 oktober 2022 @ 10:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:11 schreef Bocaj het volgende:
We hadden nooit aan gastarbeiders moeten beginnen.
Dan hadden we nu geen Mocro-Maffia.
Maar we hadden dan nu misschien wel Kaaskop-Maffia! :D
Zie je wel, ze pakken onze banen af.

Maar het is toch wel duidelijk dat de georganiseerde misdaad geweld toepast op een manier die vroeger niet gewoon was. Past ook in de algehele verruwing van de maatschappij.
hangtimevrijdag 14 oktober 2022 @ 10:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:13 schreef NecSpeNecMetu het volgende:

[..]
Zie je wel, ze pakken onze banen af.

Maar het is toch wel duidelijk dat de georganiseerde misdaad geweld toepast op een manier die vroeger niet gewoon was. Past ook in de algehele verruwing van de maatschappij.
Algehele verruwing van de maatschappij?
Die snap ik niet helemaal.

Juist in deze tijd accepteren we elkaar veel meer dan 100 jaar geleden en zijn we in staat veel beter met elkaar te kunnen samenleven.
Enkele voorbeelden:
- Minder racisme
- Acceptatie diverse sexualiteit
- Veiliger op straat
Tenganovrijdag 14 oktober 2022 @ 10:28
Waarom ontvoeren ze geen Paul de Leeuw, Sigrid Kaag of Sylvana Simons?

Daar zouden we tenminste nog wat mee opschieten :(
NecSpeNecMetuvrijdag 14 oktober 2022 @ 10:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:27 schreef hangtime het volgende:

[..]
Algehele verruwing van de maatschappij?
Die snap ik niet helemaal.

Juist in deze tijd accepteren we elkaar veel meer dan 100 jaar geleden en zijn we in staat veel beter met elkaar te kunnen samenleven.
Enkele voorbeelden:
- Minder racisme
- Acceptatie diverse sexualiteit
- Veiliger op straat
Dat is meer een kwestie van moraliteit en niet van vriendelijkere omgangsvormen. Diverse vormen van racisme, zoals antisemitisme, nemen overigens al jaren toe. Dat geldt volgens mij ook voor homofobie. Daarnaast zijn er volgens mij ook steeds meer agressieve overvallen, zoals ook plofkraken. Er is een soort geweld in de samenleving getreden die er volgens mij eerst nog niet was.
hangtimevrijdag 14 oktober 2022 @ 10:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:33 schreef NecSpeNecMetu het volgende:

[..]
Dat is meer een kwestie van moraliteit en niet van vriendelijkere omgangsvormen. Diverse vormen van racisme, zoals antisemitisme, nemen overigens al jaren toe. Dat geldt volgens mij ook voor homofobie. Daarnaast zijn er volgens mij ook steeds meer agressieve overvallen, zoals ook plofkraken. Er is een soort geweld in de samenleving getreden die er volgens mij eerst nog niet was.
In de middeleeuwen was er meer homofobie, rascisme en zeer dodelijke overvallen.
Korter terug, was slavernij nog heel normaal.

Ik volg je nog steeds niet.
NecSpeNecMetuvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:54 schreef hangtime het volgende:

[..]
In de middeleeuwen was er meer homofobie, rascisme en zeer dodelijke overvallen.
Korter terug, was slavernij nog heel normaal.

Ik volg je nog steeds niet.
Volg je het nog steeds niet of wil je het gewoon niet begrijpen? De trend van de laatste decennia is er niet een naar een vriendelijkere maatschappij. Waarom jij de Middeleeuwen erbij haalt is mij een raadsel, in je vorige post was het ijkpunt nog 100 jaar terug.
hangtimevrijdag 14 oktober 2022 @ 11:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:02 schreef NecSpeNecMetu het volgende:

[..]
Volg je het nog steeds niet of wil je het gewoon niet begrijpen? De trend van de laatste decennia is er niet een naar een vriendelijkere maatschappij. Waarom jij de Middeleeuwen erbij haalt is mij een raadsel, in je vorige post was het ijkpunt nog 100 jaar terug.
Als jij het over de laatste decennia wil hebben, ook prima.
Laatste 20 jaar pakken dan?
In het jaar 2000: 90 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2010: 72 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2021: 43 misdrijven per 1000 inwoners.

Gehalveerd! We gaan de goeie kant op met de huidige trend.

Bron: https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/83723NED
J.A.R.V.I.S.vrijdag 14 oktober 2022 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:07 schreef hangtime het volgende:

[..]
Als jij het over de laatste decennia wil hebben, ook prima.
Laatste 20 jaar pakken dan?
In het jaar 2000: 90 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2021: 43 misdrijven per 1000 inwoners.

Gehalveerd! We gaan de goeie kant op met de huidige trend.

Bron: https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/83723NED
Geregistreerde criminaliteit.

Geregistreerde.

Geregistreerde!!!!

Hoe vaak moeten we dit nu nog uitleggen? Hoe vaak? Het is niet voor niets dat ze er "geregistreerde" bij zetten, dat zijn die woordenspelletjes waar ze in de politiek wel van houden, kunnen ze zich weer achter verschuilen.
hunterrnlvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:07 schreef hangtime het volgende:

[..]
Als jij het over de laatste decennia wil hebben, ook prima.
Laatste 20 jaar pakken dan?
In het jaar 2000: 90 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2021: 43 misdrijven per 1000 inwoners.

Gehalveerd! We gaan de goeie kant op met de huidige trend.

Bron: https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/83723NED
Geregisteerde misdrijven. Dat is het probleem nou juist. Bij bepaalde misdrijven wordt zelfs afgeraden om aangifte te doen.
SEMTEXvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:12
Ik dacht toch dat er recent weer ministers of staatssecretarissen op bezoek zijn geweest in Italië om ideeen op te doen hoe ze daar met de maffia omgaan. Ik mag toch hopen dat ze er iets opgestoken hebben, want blijkbaar kan Taghi nog steeds invloed uitoefenen op zijn stromannetjes in het land. We denken nog steeds veel te naïef over het aanpakken van georganiseerde misdaad. Je kunt alweer rekenen op het loze 'meer blauw op straat' bij de volgende verkiezingen, maar in de praktijk blijft er maar bezuinigd worden op de politie.
nominavrijdag 14 oktober 2022 @ 11:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:07 schreef hangtime het volgende:

[..]
Als jij het over de laatste decennia wil hebben, ook prima.
Laatste 20 jaar pakken dan?
In het jaar 2000: 90 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2010: 72 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2021: 43 misdrijven per 1000 inwoners.

Gehalveerd! We gaan de goeie kant op met de huidige trend.

Bron: https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/83723NED
Sinds de jaren 60 is het aantal geweldsmisdrijven me 600 procent gestegen. Het merendeel wordt gepleegd door allochtonen, en dan bedoel ik niet chinezen.
christmastsunamivrijdag 14 oktober 2022 @ 11:17
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:12 schreef SEMTEX het volgende:
Ik dacht toch dat er recent weer ministers of staatssecretarissen op bezoek zijn geweest in Italië om ideeen op te doen hoe ze daar met de maffia omgaan. Ik mag toch hopen dat ze er iets opgestoken hebben, want blijkbaar kan Taghi nog steeds invloed uitoefenen op zijn stromannetjes in het land. We denken nog steeds veel te naïef over het aanpakken van georganiseerde misdaad. Je kunt alweer rekenen op het loze 'meer blauw op straat' bij de volgende verkiezingen, maar in de praktijk blijft er maar bezuinigd worden op de politie.
Ik weet niet precies hoe het daar zit, maar volgens mij valt de maffia daar inmiddels onder terrorisme en zitten de veiligheidsdiensten van landen, daar dus bovenop.
Als bewezen wordt dat de mocromaffia hetzelfde handelt, met het willen ontwrichten van de samenleving. Dan kunnen mensen betrokken bij terroristen allemaal vervolgd worden. Ik gok dat we die kant op zijn gegaan.
StateOfMindvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:28 schreef Tengano het volgende:
Waarom ontvoeren ze geen Paul de Leeuw, Sigrid Kaag of Sylvana Simons?

Daar zouden we tenminste nog wat mee opschieten :(
De bedoeling is wel dat je mensen ontvoert die men graag terug wil hebben :Y
SEMTEXvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:17 schreef christmastsunami het volgende:

[..]
Ik weet niet precies hoe het daar zit, maar volgens mij valt de maffia daar inmiddels onder terrorisme en zitten de veiligheidsdiensten van landen, daar dus bovenop.
Als bewezen wordt dat de mocromaffia hetzelfde handelt, met het willen ontwrichten van de samenleving. Dan kunnen mensen betrokken bij terroristen allemaal vervolgd worden. Ik gok dat we die kant op zijn gegaan.
Nou, wel met die twee types die de aanslag op Peter R. de Vries hebben gefilmd, maar iedereen die erbij betrokken is, mag dan net zo goed dat oordeel krijgen.
christmastsunamivrijdag 14 oktober 2022 @ 11:34
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:19 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Nou, wel met die twee types die de aanslag op Peter R. de Vries hebben gefilmd, maar iedereen die erbij betrokken is, mag dan net zo goed dat oordeel krijgen.
Ik weet niet wat er in een kop van een misdadiger omgaat die anderen kan pijnigen. Maar ik vind het met de dood bedreigen van iemand als Amalia, die zich niet kan verdedigen, terreur. Als je dat kan linken aan de mocromaffia, prima toch? Links of rechtsom je moet er van af.
NecSpeNecMetuvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:07 schreef hangtime het volgende:

[..]
Als jij het over de laatste decennia wil hebben, ook prima.
Laatste 20 jaar pakken dan?
In het jaar 2000: 90 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2010: 72 misdrijven per 1000 inwoners.
In het jaar 2021: 43 misdrijven per 1000 inwoners.

Gehalveerd! We gaan de goeie kant op met de huidige trend.

Bron: https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/83723NED
Misschien ben ik een zwartkijker. Dat kan. Maar volgens mij is het algemeen bekend dat de aangiftebereidheid steeds verder daalt. Er zijn ook minder politiebureaus. De acceptatie van homoseksualiteit is bijvoorbeeld nu lager dan het was in 2017. Volgens mij ziet er in progressief denken wel een soort axioma ingebakken dat dingen altijd beter zouden moeten worden. Maar dat is dus niet zo. Politieke keuzes kunnen de ontwikkeling van het land daadwerkelijk negatief beïnvloeden.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)-acceptatie-homo-coc
Lokale_Notabelevrijdag 14 oktober 2022 @ 11:57
Nu de elite in dit land eens last heeft van de multiculturele samenleving is het opeens allemaal niet zo leuk meer. Wel mooi dit.
George_of_the_Junglevrijdag 14 oktober 2022 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 08:00 schreef Ed1234 het volgende:

[..]
Klopt, maar we kunnen er ook nog wel wat meer moeite voor doen. Ik las een paar jaar geleden dat er 1 douanier aan het werk was in de haven van Rotterdam. Daar ga je weinig mee uithalen natuurlijk.
Dat, en kijk of het allemaal nog wel illegaal moet zijn. Marihuana, hasj, en mdma vooral dan. Allemaal minder schadelijk en minder problemen veroorzakend dan alcohol bijv.

Dan heb je nog wel de illegaliteit met coke, heroine, meth etc, maar die zou je deels kunnen bestrijden met belastinginkomsten van marihuana, hasj en mdma.
George_of_the_Junglevrijdag 14 oktober 2022 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 07:15 schreef Perrin het volgende:
Zachte heelmeesters, stinkende wonden.
En iemand als kapitein die zijn eigen rol altijd heel klein maakt als er ergens een probleem is.
Halconvrijdag 14 oktober 2022 @ 12:45
Hoe leuk zijn Marokkanen. Koningshuis kan er nu ook over meepraten.
RedFever007vrijdag 14 oktober 2022 @ 12:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:07 schreef xzaz het volgende:
Weten we zeker dat het de mocromaffia is?
Nee het is Linke Leo uit Loenen :') :')
Speekselkliervrijdag 14 oktober 2022 @ 12:50
18 jarige vrouw die het huis niet meer uit gaat omdat ze zich bedreigt voelt door marokkanen.

Wat is nou eigenlijk het nieuws?
Captain_Jack_Sparrowvrijdag 14 oktober 2022 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 11:57 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Wel mooi dit.
:r
hoechstvrijdag 14 oktober 2022 @ 17:19
Het zal mij niets verbazen als het gewoon blanke nederlanders waren onder een valse naam.
Captain_Jack_Sparrowvrijdag 14 oktober 2022 @ 17:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 17:19 schreef hoechst het volgende:
Het zal mij niets verbazen als het gewoon blanke nederlanders waren onder een valse naam.
Mij wel.
#ANONIEMvrijdag 14 oktober 2022 @ 17:44
https://www.gelderlander.(...)d-afhakken~a2cdcbbb/

Rutte wilt het hoofd afhakken van de georganiseerde misdaad.
Mortaxxvrijdag 14 oktober 2022 @ 17:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 17:44 schreef Confetti het volgende:
https://www.gelderlander.(...)d-afhakken~a2cdcbbb/

Rutte wilt het hoofd afhakken van de georganiseerde misdaad.
Gewoon de Argentijnse behandeling geven
Lospedrosavrijdag 14 oktober 2022 @ 18:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 09:57 schreef raptorix het volgende:

[..]
Klopt ik vrees dat binnenkort Rechters en Officieren ook aan de beurt komen, net zoals Politici.
Tijdje terug goede podcast gehoord van een Italië kenner op gebied van misdaad, en die heeft hier ook al voor gewaarschuwd dat we het Italië van de jaren 80/90 achter ons aan krijgen.
Das Roberto Saviano die ik een aantal posts hiervoor quote.
Lospedrosavrijdag 14 oktober 2022 @ 18:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 17:19 schreef hoechst het volgende:
Het zal mij niets verbazen als het gewoon blanke nederlanders waren onder een valse naam.
Mocroversteher.
Jed1Gamvrijdag 14 oktober 2022 @ 18:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 17:44 schreef Confetti het volgende:
https://www.gelderlander.(...)d-afhakken~a2cdcbbb/

Rutte wilt het hoofd afhakken van de georganiseerde misdaad.
Rutte heeft daar morgen geen actieve herinnering meer aan.
Tenganovrijdag 14 oktober 2022 @ 18:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 17:44 schreef Confetti het volgende:
https://www.gelderlander.(...)d-afhakken~a2cdcbbb/

Rutte wilt het hoofd afhakken van de georganiseerde misdaad.
Ik verbaas me een beetje over die woordkeuze.
StateOfMindvrijdag 14 oktober 2022 @ 19:03
Ach, voor elk afgehakt hoofd groeien er 2 terug.
Vechten tegen de bierkaai (boh hij zei bier :9~).

En zelfs al zou je hele organisatie van Taghi volledig ontmantelen, dan springen andere organisaties er wel weer in.
Albanese mafia bijvoorbeeld, die schijnen in de rest van Europa een hele dikke vinger in de grootschalige cocaïne handel te hebben).

En dat zijn ook bepaald geen pacifistische koorknaapjes.
Tenganovrijdag 14 oktober 2022 @ 19:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 19:03 schreef StateOfMind het volgende:
Ach, voor elk afgehakt hoofd groeien er 2 terug.
Vechten tegen de bierkaai (boh hij zei bier :9~).

En zelfs al zou je hele organisatie van Taghi volledig ontmantelen, dan springen andere organisaties er wel weer in.
Albanese mafia bijvoorbeeld, die schijnen in de rest van Europa een hele dikke vinger in de grootschalige cocaïne handel te hebben).

En dat zijn ook bepaald geen pacifistische koorknaapjes.
Als Mark slim is duikt hij zelf in dat gat. Het kabinet is toch al redelijk misdadig bij tijd en wijle dus deze business kunnen ze er ook wel bijpakken. Als overheid moet het toch niet moeilijk zijn om dit monopolie te pakken en goed onder de prijs te gaan zitten met gegarandeerde kwaliteit en accijnzen. Wellicht dat we met deze situatie wel een keer over stag kunnen, want zo als het nu gaat, moeten we ook niet willen.
StateOfMindvrijdag 14 oktober 2022 @ 19:18
:D
Tenganovrijdag 14 oktober 2022 @ 19:28
quote:
"Beste mensen, vanwege bepaalde recente ontwikkelingen alsmede ons voorschrijdend inzicht heeft het kabinet na intensief en zorgvuldig beraad besloten, dat u vanaf 1 januari volgend jaar uw cocaine bij uw lokale supermarkt kunt verkrijgen."

360.jpg

https://www.tengano/dayly/nieuwsflits


[ Bericht 6% gewijzigd door Tengano op 14-10-2022 20:18:56 ]
Seeburg54vrijdag 14 oktober 2022 @ 19:37
Het is treurig dat het aan de orde is, maar het was te verwachten. Dit loopt al een tijdje uit de hand,het is al veel te ver gekomen met dat schijtvolk.
Tenganovrijdag 14 oktober 2022 @ 20:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 19:37 schreef Seeburg54 het volgende:
Het is treurig dat het aan de orde is, maar het was te verwachten. Dit loopt al een tijdje uit de hand,het is al veel te ver gekomen met dat schijtvolk.
Ik ben benieuwd of ze dit nog onder controle kunnen krijgen en zo ja op welke manier.
Misrer1972vrijdag 14 oktober 2022 @ 23:02
Ik denk dat te maken heet met zeer grote invloed van professionele criminele organisatie in Nederland waar ze ook veel macht hebben dan in de politiek. Daarbij zijn ze ook vaak bedreigingen geuit naar bekende Nederlanders en nu bij een van leden van Koninklijke familie, dus prinses Amalia. Tenminste zijn deze mensen dus erg bekend in Nederland, daar maakt professionele criminele organisatie heel graag gebruik van om hun invloed uit te oefenen wat het ook negatief is.

Maar ik weet dat vele bekende Nederlanders, politicus en Koninklijke familie niet vellig is in Nederland waar ook verharding in de maatschappij jaren lang aan de gang is. Niet alleen deze doelgroep, officieren van justitie, advocaten, rechters, cipiers, politiemensen zoals rechercheurs, procureurs, ambtenaren (ministerie of de gemeente), burgermeesters, bestuurders van de bedrijven en instellingen, kopstukken notarissen, tegenstanders van andere professionele criminele organisaties kunnen ook het doelwit zijn van een bedreiging.

Op gegeven moment is dan ook het geval dat professionele criminele organisatie veel in staat is om hun doelen te bereiken om proberen iemand het leven zuur te maken of in nauw te drijven.... dit allemaal proberen om hun zin te krijgen. Niet alleen Koninklijke familie, maar ook rijke families kunnen ook mogelijk doelwit zijn van vele professionele criminele organisaties, hun doel is om zo veel mogelijk geld te vergaren door middel van ontvoering of witwassen.

Als je echt beroemd in Nederland bent, zul of kan je ook dit meemaken, zul je ook goed beveiligd worden door de politie of bodyguards. Dit geldt immers lang ook voor bekende politicus en alle leden van Koninklijke familie. Maar niet alleen bekende Nederlanders, echter ook gewone Nederlander kan ook bedreigd worden door een stalker of iemand die verward of crimineel is.
raptorixzaterdag 15 oktober 2022 @ 06:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 18:08 schreef Lospedrosa het volgende:
Roberto Saviano
Ik doelde op Sanne de Boer, kan helaas de podcast niet goed linken, maar aflevering is:
Aflevering 105: Hoe de N’drangheta de mondiale onderwereld in zijn greep kreeg
TheoddDutchGuyzaterdag 15 oktober 2022 @ 07:27
Omvolking, de “omvolkiers” kennen elkaar allemaal blijkbaar of via via in ieder geval.
Ze komen in elke laag van de maatschappij terecht, van de supermarkt tot het gemeentehuis of politie en justitie.

Je komt regelmatig misstanden tegen met dit soort corruptie, maar we doen niks.
We ontslaan diegene, maar goed, voor hem 10 anderen, letterlijk.
De gevangenissen zitten er vol mee, elk project om “kansjongeren” te helpen loopt op niks uit en op straat blijft het grootste probleem de “licht getinte” daders waar naar gezocht word.

Maar nee nee, tegen massa immigratie betekent dat je nazi bent.

Clown world.
Lospedrosazaterdag 15 oktober 2022 @ 07:58
https://www.hln.be/buiten(...)ewijs-zien~a8e1f041/

De Nederlander Aydin C.. jojoa Nederlander.
roos94zaterdag 15 oktober 2022 @ 08:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 oktober 2022 07:58 schreef Lospedrosa het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)ewijs-zien~a8e1f041/

De Nederlander Aydin C.. jojoa Nederlander.
Owja alle nederlanders heten Bram of Ria natuurlijk bedankt!
Lospedrosazaterdag 15 oktober 2022 @ 08:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2022 08:16 schreef roos94 het volgende:

[..]
Owja alle nederlanders heten Bram of Ria natuurlijk bedankt!
Soms ook Henk of Jan.

Maar dat zo’n viespeuk, die gisteren 12 jaar cel heeft gekregen, in Nederlandse kranten gewoon Nederlander wordt genoemd vind ik zo woke.
Het is duidelijk een Turk(ofzo) die ik nl is gaan wonen.
Zeg dan de uit nl afkomstige Turk Aylan C.
Lospedrosazaterdag 15 oktober 2022 @ 08:20
Stel dat een in NL wonende Rus een oekrainse demonstratie lastig valt en gepakt wordt.
Zeggen ze dan in de krant: de Nederlandse man Igor K.?
roos94zaterdag 15 oktober 2022 @ 08:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 oktober 2022 08:19 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Soms ook Henk of Jan.

Maar dat zo’n viespeuk, die gisteren 12 jaar cel heeft gekregen, in Nederlandse kranten gewoon Nederlander wordt genoemd vind ik zo woke.
Het is duidelijk een Turk(ofzo) die ik nl is gaan wonen.
Zeg dan de uit nl afkomstige Turk Aylan C.
En hoe weet jij dat?
Mijn man heeft een volledig turkse voor en achternaam maar is in NL geboren en helemaal op en top Nederlands. Als hij nu een misdrijf zou plegen dan zou hij volgens jouw theorie als Turk genoemd moeten worden terwijl hij toch echt een Nederlander is met toevallig een Turkse vader die hij niet spreekt.
supernigerzaterdag 15 oktober 2022 @ 08:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 oktober 2022 08:19 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Soms ook Henk of Jan.

Maar dat zo’n viespeuk, die gisteren 12 jaar cel heeft gekregen, in Nederlandse kranten gewoon Nederlander wordt genoemd vind ik zo woke.
Het is duidelijk een Turk(ofzo) die ik nl is gaan wonen.
Zeg dan de uit nl afkomstige Turk Aylan C.
Goedemorgen Thierry Wilders.
Lospedrosazaterdag 15 oktober 2022 @ 08:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2022 08:23 schreef roos94 het volgende:

[..]
En hoe weet jij dat?
Mijn man heeft een volledig turkse voor en achternaam maar is in NL geboren en helemaal op en top Nederlands. Als hij nu een misdrijf zou plegen dan zou hij volgens jouw theorie als Turk genoemd moeten worden terwijl hij toch echt een Nederlander is met toevallig een Turkse vader die hij niet spreekt.
Dan is het een nederlander.
Als die net komt kijken en nog niet eens de taal goed spreekt is het een Turk.